Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nám tedy přichází v pravou chvíli.Aby se tady usadili a mohli tady natahat další vyžírky z rodiny.A tak se jen pevně věří že německá baba už bude dávno pryč z politiky a skončí u soudu.A s tím začnou i hromadné deportace přivandrovalců.Protože nikdo v Evropě se nechce dělit o jídlo ani vodu s nějakým bubákem, který tady přišel parazitovat.Parazitovat na systému kde nepřeložil stéblo.Evidentně to tady bude jako ve filmu MadMax.A právě pro to je třeba odhánět africké vyžírky převelikou rychlostí!
    • ... neumíš ani psát, natož něco soudně posoudit, troubo :)))
      • lopaty tobě podobné mají po ránu tančit s koštětem.Tak mazej!
        • ... mezera :)))
          • Těch máš ve své hlavě víc, než zaplněných míst :o)))))
  • Pamela
    Pan cílek objevil dávno objevenou Ameriku *15* *15* *15*

    Svět se neustále mění. Na řadě míst světa najdeme pod vodou stavby. I naše
    oceány se časem zvednou a pohltí pevniny.
    Sahara dnes mrtvá byla dříve kvetoucí zahradou. I dnešní úrodné oblasti
    jednou odumřou.

    Koloběh života a přírody nikdo nezastaví. Člověk není pánem tvorstva. To si jen
    drze namlouvá *7*
    • Milá Pamelo, slečno, paní, či rozvedená vdovo (bez urážky). PAN CÍLEK neobjevil objevené! Pan Cílek VÍ o čem mluví! Vy si vše najdete na NETU, ten pán to má v hlavě a je schopen Vám vše vysvětlit spatra a smysluplně! A ne jako profesoři, politici, senátoři, politologové a spousty presidentů všech možných a nemožných institucí
      • ... Pamela je úch*l :)))
        • pusinka
          Jsem mladá holka. Pokud ti to vadí antíku tak jsi ouchyl spíše ty.
    • Jenomže řeč není o tom, co už bylo. To víme (i když ne vždy víme, proč to bylo).
      Řeč je o tom, co bude a co vás bezprostředně čeká.
      A svět se mění v nemalé míře přispěním člověka. Není pravda, že koloběh života nikdo nezastaví. Člověk je schopen vyhladit veškerý život (včetně seba sama) svou vlastní blbostí.
      • ... to bys byl vyhlazen dávno :)))
        • lopato, lopato vyzkoušej být takovým frajerem někde venku.Za moment ti kape z nosu webový hrdino!
          • ... nauč se psát, profesore :)))
    • Pamelo,máte jistojistě pravdu ale než nás vše pohltí,pojďme raději spolu na kafe a budeme si dlouze povídat o kráse a síle přírody:-)
      • Pamela
        Jsem Simona z Olomouce. Mám ráda přírodu zvířátka a záhady všeho druhu.
        Od 2 listopadu jsem volná ( až do 2 jsem vázána jako roznašečka reklam)

        Pokud vaše nabídka na kávu bude stále v platnosti tak bych ji ráda přijala.
        řekněte kdy a kde a já už bych dojela.
        Jde vám pouze o kávu a povídání? a co večer. Mám ráda sex. a vy?.
        V posteli jsem také dobrá a pokud byste měl zájem tak... proč ne.

        *3*
        • ... hlavně máš rád iluzi, že nejsi magor, blbe :)))
          • blbem a zejména certifikovaný a všeobecně uznávaným jsi tady jen ty-lůza.
            • ... nudíš, blbe :)))
        • Imigrantů je dostatek a budou i volní,mladí,výkonní. *16*
  • Lidi je potřeba neustále strašit, strašit a strašit aby je nenapadaly nějaké blbosti.
    • ... jsi zjevně málo vystrašený, blbe :)))
      • Ubohý internetový srágoráček, který jen rýpe do lidí.Po ulici jdeš se sklopenýma očima a doufáš, že si tě nikdo nevšimne, že? :o)))))
      • ty socka od popelnic bys pořádně zdrhal, kdyby jsi takhle prskal veřejně.Sprostá lůza je vždycky zbabělá.
        • ... za tečkou se necháva mezera, balíku, kolikrát to mám opakovat :)))
  • To jsou bludy!!
  • Nekupujte časopisy od vydavatelství Burda.Tahle partička bohatě sponzoruje Rozumkovu Organizaci na pomoc uprchlíkům.No a tahle partička to sype právníkům aby podávali za přivandrovalce z Afriky žaloby na stát.V případě vyhraného sporu stát královsky musí advokátovi platit.Taková sponzorská zvrhlost se jen tak nevidí! Zejména pokud vyčuraný Rozumek ještě pomlouvá v cizí TV náš skvělý azylový system, s tím že je k azylantům brutální a bezohledný ..... to už je prasárna neuvěřitelná.Od vlastního občana!Tak toto čerpá státní dotace na provoz?Taková podvraťácká banda?
    • ... neznám časopis ani vydavatelství Burda, je zjevně pro primitivy tvého ražení, moulo :)))
      • dobře prohlížej popelnice.Není možné že by tam u tebe v práci nebyl.Jasně že jej neznáš kupuje se jinak za peníze.A to je to co ty obyčejná chátra nemáš!
      • To je časopis o módě určený pro slepičí mozečky.
  • Tuneldedek mlel sveho casu taky takove cancy. Dokonce mu snad nejaky jim posveceny smelinar a zlodej vydal na tohle tema i nejaky tuneldedkem sesmoleny pamflet. Slo to urcite na odbyt.
    Tenhle pazdrat vedec pres vypalene sirky mele v podstate to same. Jeste by mel dodat kdy se presunou kontinenty a objevi se znovu dinosauri. Priroda se nad tim urcite zamysli a bude podle toho cilkoveho manualu jednat jak podle pisma svatyho. Je to jen dalsi uzvaneny blbec a parazit jakych uz lidstvo zazilo nespocetne.
  • Toho se Evropané nedožijí Adolfa Blbka Merkl to s Kašpárkem z Francie zařídí.
  • Článek O NIČEM..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit