Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě chybí maskáčový hajzlpapír. Myslím, že ten je pro naše žoldáky daleko důležitější.
  • Ve zdravotnictví se rozlišuje, který lék je potřebný a bude uhrazen z veřejných prostředků a tady považují bibli asi za nezbytnost. Pokud to ovšem není vázané vydání hajzlpapíru.To jste zase nas.ali lidí.Už vám pomalu nevěří skoro nikdo. Naše armáda se stala žumpou na prachy a užitečnost armády je ještě horší než za minulého režimu, kdy alespoň pomáhala při živelných katastrofách.
  • To si snad dělají pr..el. Stát nemá peníze a vyhazuje se za lži. Zrušit armádu. Stejně je zbytečná. *12* *16*
  • Neuvěřitelné, jaké pitomosti se nakupují ze státních peněz. A to nekomentuji, k čemu vlastně současná armáda vůbec je...
    • No když někdo rozhodl o působení vojenských kaplanů v armádě, tak těm biblím se nedivím. A to víte, že kaplan má současně i svůj chrám páně. Takové církevní podnikání po Kocourkovsku. Já v nich vidím pouhé "politruky", ti taky do všeho kecali a za nic neodpovídali. *1* *1* *1*
      • ...a zase bude muset Stropnický shánět peníze pro feldkuráty. "Já jsem polní kurát Otto Katz, vy gypsové hlavy!" *1* *2*
  • Vyhozené peníze, voják má bejt bezbožnej a nebát se ani čerta...!
    • No, tak jsem tedy ale nikdy neslyšel, že by armáda za socializmu kupovala výtisky třeba Marxe. Koukám, že holobrádek ještě není ani ve vládě a Stropnický také ne, ale bible už kupují.. Jinak je mi to jedno, ať si bibli čte, kdo chce, ale nechť si ji koupí za svoje, nebo si ji může půjčit v knihoivně. Nevím, proč máme ty bible platit my všichni z našich daní....Nám seberou i důchody a koupí pak také místo důchodu asi bibli, abychom si měli co číst při umírání, jak nám tam bude blaze, abychom umírali hlady, ale s jásotem !!! Prý už mají natažené ruce, co všechno ukradnou...Za socializmu jsme mívali na vojně PŠM (Politické Školení Mužstva), nazývané vojáky šifrou "ŠMOK" ( Školení Mužstva O K..ndě...)...bylo zabávnější, než bible...
      • Tečko,tos asi nechodil do útvarové knihovny .Tam bylo těchto "knih" hromady. Nikdy jsem ale neviděl,že by je někdo četl. *1* *1* *1*
        • No, jistě, copak vojáky zajímá nějaká knihovna ??? Vojáci odjakživa chodili a chodí za holkama, vždyť v té době na nic jiného nemyslí. A jak by také ne, vždyť když jsme sbírali ložní prádlo, tak na každém druhém byla suchá poluce, a kdo asi v takovémto biologickém rozpoložení myslí na Bibli, či na Marxe... pche, to může jedině impotent...
  • ... na pi... peníze jsou!
    Na zvýšení důchodů, podotýkám že nejsem důchodce, platy, opravy silnic, nikoliv. Kde je chyba?
    Nový, opravdu kompetentní ministr obrany, komediant Stropnický, jim ty blbosti rád z našich daní koupí. Fuj!
  • zeptal bych se jinak, koluik bylůa provize a kdo podepsal smlouvu o dodání? a tím bude vše vysvětleno. ve jménu víry hurá do války
  • jak muze byjt nekdo takovej neznaboh ze si da do batohu bibly a pak jde strilet lidi? *8*
  • Naše armádní Bible se nosí v náprsní kapse, kde musí zachytit projektil či střepinu z jakékoli talibánské zbraně. Při ostrých pěchotních zkouškách se zjistilo, že nejvíc se jich zachytilo v evangeliu Sv.Jana. Přes První list korintským nepronikla ani jediná. Na základě těchto zkoušek armáda prodala pod rukou neprůstřelné vesty a za stržený peníz hodlá nakoupit další Bible. Objevily se však pochybnosti o regulérnosti zkoušek. Aby je odstranila, hledá armáda dobrovolníka, nejlépe vojenského kaplana, který se s Biblí v kapse postaví proti střelbě z ukořistěného kalašnikova za naprosto férových podmínek. Zatím ho však nenašla. Bohu žel.
  • Tady snad ani není co komentovat,česká specialita a nikdo nebude potrestán,jen se divím církvi že mlčí,obohacovat se na božím slově je ostatně jejich krédo,p.Duko,co vy na to,dáte podnět na trestní stíhání?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit