Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A až bude mět tahleta armáda bojovat, tak řekne, že na to nemá čas, protože se musí modlit *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • Viidět, Kočičák, žes prošel důkladnou ideologickou očistou! V > Klaus má z té převýchovy
      paralýzu mozku! Při zmrtvýchvstání ODS bude Fialovi pomáhat syn Kikiny, Václav II!
  • Pro toho mínusáče bych mu doporučil ať uvede důvod,aby mě přesvědčil,že to je jinak,ale argumentama a ne plkáním o ničem.
  • zeptal bych se jinak, koluik bylůa provize a kdo podepsal smlouvu o dodání? a tím bude vše vysvětleno. ve jménu víry hurá do války
  • Díval jsem se do kalendáře zda není Apríl,počasí na to je.A nebo se modlí,kdy ten bordel tady skončí?
    • To seš teda dobře vypatlenej, když hledáš v Lednu v kalendáři Apríl!
      • Ty to již nepí ani ředěné a pokud kouříš tak jen seno.Ahoj.
  • Kdyby raději armáda nakoupila šprcky aby se nešířila nákaza a špiritus na desinfekci!
    Taková P I Č O V I N A může napadnout jen zloděje v zeleném, bible bude určitě na někde na stánkách dostupná, takna co? Irenko ja se Ťa ptám proč? *11*
  • P.S. ... "už za 300 Kč"? Zkuste se podívat do nějakého antikvariátu, koupíte výtisk za 15 Kč...
    • To je výprodejová cena z vojenskejch skladů.
    • Já to dělám s kozama a je mě fajn.
  • Neuvěřitelné, jaké pitomosti se nakupují ze státních peněz. A to nekomentuji, k čemu vlastně současná armáda vůbec je...
    • No když někdo rozhodl o působení vojenských kaplanů v armádě, tak těm biblím se nedivím. A to víte, že kaplan má současně i svůj chrám páně. Takové církevní podnikání po Kocourkovsku. Já v nich vidím pouhé "politruky", ti taky do všeho kecali a za nic neodpovídali. *1* *1* *1*
      • ...a zase bude muset Stropnický shánět peníze pro feldkuráty. "Já jsem polní kurát Otto Katz, vy gypsové hlavy!" *1* *2*
  • Kdyby ty Bible byly aspoň v kozí kůži, to bych se s ní mohl pomazlit!
    • Oškrabej si z bambála kozí sýr, a máš to nastejno
  • A tak si soudruzi udělali uzavřenou soutěž. Qui bono, nyní?
  • Jsem komunista a dělám to s kozama, kdo je víc?!
    • Korektor - kozomrd? Proč ne, to mne nepřekvapuje, ale víc mi vadí , že mi kradeš nick. *1* *1* *1*
    • Kdo to nedělá s kozama, není dobrej komunista! Tak soudruzi, hrrr na kozy, kupředu levá!
    • Dva komunisti!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit