Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti co nakupují předraženou techniku a tváří se jako nic.Ti jejichž pražští ministerští velitelé nakupují ze státního slipy pro sebe a jiné cetky.A při soudu se pak brání jak malí kluci?Takže naše armáda to je vyhlášená smečka loupežníků kteří pořád sobě si sami přikrádají.Víc nebo míň.To je banda kterou naučila Parkanová jak útočit na státní kasu!
    • Kecy, paušální kecy. Kolik vojáků si koupilo ty slipy? Z 20 tisíc...

      Kolik civilních úchylů, vrahů, zlodějů se řeší a máme proto tvrdit, že všichni jsme zloději, úchylové,..?

      Naši vojáci, ti, kteří si plní své každodenní povinnosti, ta naprostá většina, nic nenakupuje a nekrade. Takže ukaž na ty - kteří opravdu kradou, ale neházej celou armádu do jednoho pytle s několika šmejdy! *16*
  • Když to mladým něco dá, proč ne. Mě dala armáda řidičák C + E zadarmo, ptejte se dnes, kolik stojí...

    Zajezdil jsem si na vojně dobře, pořád pryč z kasína

    Jenom se střílením to bylo slabší, žádný po kolena v patronách, jenom 12 (dvanáct) ran ze
    Sa 58 a dva hozené granáty RG4....
  • Záložáci by si měli přijít zhruba na tři sta milionů ročně
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    chtěl jsem udělat kariéru v hokeji. Ale asi se nato vykašlu a půjdu do aktivních záloh. S třista miliony trumfnu i Jágra....
  • vidím ty návaly u odvodů, 1000,- měsíčně, to ty tři rohlíky radši oželím, víc se za litr stejně nedá koupit a hlavně zůstanu normální a ne vygumovanej zelenej mozek!
    Růžový mundůry je dobrej nápad, pak si chlapci místo přísahy můžou říct sborem: "Ano", vždyť armáda je vlastě taková rodina!
  • Zelená barva je škaredá. Zavedla bych růžové uniformy.
  • Ha bude vice zazoldaku? Heh :-( Prisahat nato a hajit zajmy USSA :-( Jo buh nemuze existovat a nebo se kouka nekam uplne jinam ...
    • Za peníze cokoliv. Ehm, věřím, že po ošetření finanční otázky se řady záložáků naplní rychle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit