Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Článek 20 Úmluvy OSN proti korupci z roku 03 stanovuje konfiskaci majetku, jehož původ nelze prokázat. Andrej Kolesnikov, novinář listu Novaja gazeta, pro list Vědomosti z 2.7.014, napsal, že razie v bytě Alexandra Navalného ve 4.00 ráno s odůvodněním, že podle Putina ukradl bezcenný obraz, jen dokazuje groteskní aroganci Putinových metod v rámci Stalinova tvrzení :“ Čím absurdnější je lež, tím je přesvědčivější „ …

    Navalnyj soukromě vyšetřoval aktivity „Družstva Sosni Dača „ ( identické s bývalým družstvem Ózero, do kterého patřili všichni tehdejší Putinovi přátelé ), které nazval „ mafiánským zločineckým gangem „ .

    Družstvo Sosni Dača je komplex luxusních paláců a zámků s rozsáhlými pozemky v Leškovo, které patří členům Putinovy strany Jednotné Rusko.

    O tomto družstvu Navalnyj napsal článek v internetovém deníku Live Journal na podzim 013, který přetiskl server The Moscow Times 28.11.013.
    Navalnyj píše, že všichni, kdo si komplex ruských vládních činitelů prohlédnou, pochopí, proč Kreml nechce ratifikovat článek 20 Protikorupční úmluvy OSN z roku 03, a proč se nesnaží vymezit „ střet zájmů „.

    Teprve po článku Navalného si prominenti z Putinovy strany Jednotné Rusko své paláce zapsali do daňového přiznání pro rok 013 …
  • Já jsem holka Simona.
    Nejsem nikým placená. Ty jen po komunisticku nesneseš jiný než Kremelské názor.

    Požádala jsem jen ať se chováte slušně a nekomolíte moje jméno Simona.
    Chcete si debatovat? Chcete abych odešla? Tak napište slušnou větu s oslovenímm Simona.
  • Já jsem holka Simona ty ruský teplouši tiradore.

    Nacista je tvůj Putin který rade sousením státům území
  • Prej se mám zeptat šéfredaktora simona ... *8*
  • STbácká rudá ulhaná kurwa. Bravo.
    Lépe jsi Semjona BTW Rybannu trola ani popsat nemohl.
    Navíc i podvádí s hlasováním
  • Ahoj admine, jak se máš? Stále nic neděláš? To bych taky chtěl, kdy se mám hlásit na pozici admina? Plat nerozhoduje, stačí ten vegáč a nic nedělání... *14* No když ti nevadí to, co se tady děje, tak mi nemáš šanci vysvětlit, že to máš pod kontrolou! *16* *16* *16*
  • StBácká swině Semjon BTW Rybanna troll stále nechápe že doba kdy mohl lidem
    s ruským okupantem za zády něco přikazovat už je dávno pryč *1* *1*

    Nyní jsi BTW nula kterou mlůže každý občan svobodné demokratické ČR EU
    poslat do perdele a můžeš do ní být i nakopán pokud se nezklidníš *1* *1*

    4 body za vteřinu. S tím podváděním jsi nenápadný jak howno na tapetě
    Rudou swini Putina tu podporuješ jen ty sám *1* *1*
  • se snad s tebou někdo, ty STBácká rudá kurwo???
  • Jsem nevěděl, že původní území praobyvatel Ameriky, tzv. Indiánů, ukradli Rusové s Putinem...Takže vlastně současní Američané jsou Rusové? Nacisti? Zrůdy? Navštiv svého lékaře poruch psychických...simone. *14*
  • Vážení inteligentní přispěvatelé odpočněte si, já tady chvíli tu rudou teplou swini pohlídám, stejnak jsem přikázal Semjonu Gayínkovi tapetovat, aspoň zjistím jestli poslouchá příkazy od pána!!!
  • Hospodářské noviny 25.4.014 citovaly generála Petra Pavla, od 7/012 náčelníka genštábu, ve smyslu, že „ jestliže armáda RF překročí ukrajinské hranice, česká armáda rozmístí na českých hranicích 1.200 vojáků, aby hranice chránila společně s policií ČR „ .

    Vojenské jednotky by obsadily významná strategická místa, např. jaderné elektrárny a další klíčová energetická zařízení.

    ČR má ukrajinskou menšinu v počtu přes 100.000 lidí, ke které by přibyli ukrajinští uprchlíci z míst bojů.
    Gen. Petr Pavel také českou veřejnost varoval, aby si nemyslela, že se jí obsazení Krymu a pravděpodobné obsazení Ukrajiny netýká, a aby nespoléhala na to, že se Putinova plíživá vojenská agrese vyřeší politickým jednáním.
  • Já jsem demokratka Simona.

    Nacistickou zrůdu Putina kteý krade území sousedních států podporuješ jen
    ty sám StB8cký kripleee tiradore
  • 3.1.09 byl ve svém moskevském bytě zastřelen 54letý pluk. námořnictva Valentin Poljanský, jenž byl v 11/08 zadržen pro účast v protiputinovských demonstracích, a pro urážky policie a vládních ministrů - oficiálně se darovanou pistolí zastřelil sám, třebaže nejprve vystřelil na podlahu, a poté na sebe ...

    25.2.09 během jízdy v autě zemřel v MOW na „ infarkt“ 46letý gen. FSB Alexandr Rogačev, třebaže měl díru v hlavě po kulce ( list Vědomosti ze 26.2.09) …

    Rogačev byl zetěm vlivného průmyslového magnáta Jegora Strojeva, kterého týden předtím Medvěděv vyhodil z funkce dlouholetého guvernéra orlovské oblasti ( pocházel z ní Turgeněv), ve které Putinova strana ztrácela hlasy vůči komunistům ( ve městě Orel byl starostou Michail Kasjanov, proto i on byl 18.3.09 zatčen pro „ daňové úniky „ ) …

    Guvernérskou funkci Strojeva převzal Alexandr Kozlov, člen strany Jednotné Rusko.
    Strojev byl po dohodě s Putinem členem jak KS, tak strany Jednotné Rusko, a guvernérem byl již od Gorbačovovy éry, po jeho vyhození se jeho dcera vzdala křesla v Senátu, které převzal její otec.
    Protože měl Strojev dohodu s Putinem, jako předtím s Jelcinem, média tvrdila, že Medvěděv jednal z vlastní iniciativy.
    Ke generálům, kteří chtěli v 10/010 svrhnout Putina, patřil i generáporučík Grigorij Karpovič Dubrov, předseda Nejvyšší rady důstojníků, která se v 2/010 dohodla na konkrétních akcích ke svržení Putinova režimu – 28.10.010 73letý generál „spadl beze svědků pod vlak“, když se vracel z protestního shromáždění proti likvidaci Výsadkářů GRU ...
  • Dnes jsem sledoval-chvíli, náš dokument o českých sluníčkách pomáhajících na hranici Srbska. Tohle odsuzuji, tohle není pomoc, ale jen prohlubování problémů. Do Evropy nemá vkročit bez svolení předem ani noha. Sluníčka se snažila, pomáhala rozdávat to, co na další štaci -byly li tam lepší věci, ti nevděčníci okamžitě odhazovali. Okolo cesty do další země se válely tuny odpadků. Nikdo ze sluníček nepřesvědčil ty bordeláře, aby po sobě taky uklidili. Haldy odpadků asi někdo uklidí, nebo se to uklidí samo. Přitom stačilo tak málo....ukliďte si ten svinčík do přiložených kontejnerů, jinak vás vrátíme zpátky...

    A co zdejší nácek simon, ty nebudeš pomáhat těm dárečkům? Že se ptám, ty bys každého ihned poslal do plynu, mučil a vystřílel...dle tvých příspěvků vůči oponentům....Simon je nacistická zrůda, je třeba ho zavřít do krimu. Nebo na Krym.... *12* *12* *12*
  • O pár dní později ministr obrany, „ bývalý prodejce nábytku“ Serdjukovič, gen. Šamanova veřejně pokáral, že „ nejednal v souladu se svým vyznamenáním Hrdina Ruska“ …

    30.10.010 do BMW gen. Šamana nabouralo nákladní auto, jehož řidič na široké, rovné, a prázdné silnici strhl řízení do generálova vozu ...

    Generálův řidič zemřel na místě, generál skončil ( na 2 měsíce) s těžkým otřesem mozku v nemocnici ( kam jej přišel farizejsky navštívit Putin, jenž by byl schopen navštívit i umírajícího Litviněnka, kterého by médiím prohlásil za svého „přítele“ . Putin generála ujistil, že řidič nákladního vozu bude potrestán – v nákladˇáku byli dva občané Tádžikistánu, oba z místa nehody utekli, ale byli zadrženi, řidič tvrdil, že se vyhýbal třetímu vozidlu).
    Těžce zraněni byli i jeho dva spolujezdci, generálův asistent pluk. Oleg Černusand, a pluk. Alexej Naumec, velitel 106. výsadkové divize z Tula, kterou Putin požadoval přednostně zrušit ( Hlas Ruska ze 30.10.010).
  • Vypovězení poslušnosti
    18.10.010 tříhvězdičkový gen. Vladislav Ačalov ve svém veřejném prohlášení ( „ Výzva výsadkářů “ video + audiokazeta ), které adresoval prezidentu RF, Dumě a Moskevskému patriarchovi, jménem Svazu výsadkářů odmítl poslušnost ministru obrany Serdjukovi a jeho příteli náčelníku genštábu Makarovi, a uvedl důvody – postupná likvidace armádních výsadkových jednotek ( zmínil i to, že Serdjukov veřejně urazil pluk. Andreje Krasova, Hrdinu Ruska, šéfa Výcvikového střediska v Rjazani, u výsadkářů velmi oblíbeného – mezi výsadkáři koloval „vtip“, že kdyby pluk. Krasov veřejně plivl Serdjukovi do tváře, či jej srazil k zemi, měl by šanci vyhrát prezidentské volby ) …
    od výsadkových sil byla odstřižena prestižní letecká akademie
    velitelské ústředí výsadkových sil bylo přeloženo do lokality 300 km od MOW, takže jeho rozkazy posádkám mohou mít až 10 hodin zpoždění, a není zajištěno uchování depeší v tajnosti
    byly rozpuštěny páteřní útvary výsadkových sil, které jim umožňovaly jednat nezávisle

    současný režim neustále snižuje jejich počet a ruší jejich výcviková střediska
    současný režim barbarsky strhnul unikátní muzeum výsadkových sil, a dva kostely sv. Jeremiáše, patrona výsadkářů, které výsadkáři nechali vystavět z vlastních financí.
    Pod toto prohlášení se podepsal gen. Ačkalov, šéf Svazu ruských výsadkářů, a gen. Albert Sljusar, šéf Mezinárodního svazu výsadkářů ( 135 organizací, 35.000 členů), Hrdina Ruska.
    Nebylo náhodou, že měl Ačkalov za zády fotografii jen zakladatele svazu gen. Margelova, a velitele ruských výsadkářů gen. Šamanova, jenž Serdjukovi zabránil, aby zlikvidoval nejprestižnější 106. výsadkovou divizi …
  • Nácek je tvůj předseda Putin rudá špíno.
    A Semjion jsi ty sám . Ty jsi tuhle postavu totiž vytvořil když jsi zkomolil moje jméno Simona.

    Ve svobodné EU nemůžeš nikomu nic přikazovat ruský odpade *15* *15* *15*
  • Generálpluk. Ačalov se přátelil s generálpluk. Vladimírem Šamanovem/ „Řezníkem z Čečny „, jenž za Putinovy války v Čečensku musel v 1/00 odejít na „ armádní dovolenou „, protože média a mezivládní organizace kritizovaly válečné zločiny, které jeho jednotky pod jeho velením páchaly v Čečensku ( vybombardování Grozného i s civilisty, veřejné mimosoudní popravy, unášení a mučení civilistů, zřizování mučících a zadržovacích středisek, plenění ) .

    Šamanov byl osobně zodpovědný za masakr v čečenské vesnici Alchan-Jurt u Grozného ( 41 postřílených vesničanů, znásilněné ženy ), za což mu v 12/99 Jelcin na přání Putina udělil medajli Hrdina Ruska ( v 6/00 v rozhovoru pro list Novaja gazeta Šamanov uvedl, že vojáci dělali „ svatou věc, protože i z manželek a dětí teroristů se stanou teroristé „ , ale v roce 04 stejná obvinění v rozhovoru pro list The Washington Post odmítl jako „ báchorku „ s tím, že mrtvá těla do vesnice naaranžovali aktivisté lidskoprávních organizací „ …

    Byly spáchány další masakry, mj. Staropromyslovsky masakr v Grozném v 12/99 ( 38 civilistů) ), či v Novyje Aldy v 2/02 (82 civilistů).

    Z 1. Jelcinovy čečenské války je nejznámější masakr v Samaški z 4/95 (300 civilistů spáleno plamenomety opilými a nadrogovanými vojáky z jednotek ministerstva vnitra OMON pod velením gen. Kulikova, kterého požadoval vyhodit gen. Alexandr Lebedˇ, později kritizující i Putinovu válku v Čečensku – s generálem Lebeděm, ex prezidentským kandidátem, se v 4/02 zřítil vrtulník ).
  • Přes 1000 Semjonovo Goebbelse zvratků. To je rekord. *15*

    Tak makej nácku, makej!
  • Za Medvěděvova prezidentství /08-012/ zemřelo v letech 09-012 podivnou smrtí několik generálů, kteří se v 10/010 vzepřeli likvidaci speciálních jednotek GRU , Specnaz + Výsadkářů ze strany FSB, z nichž jeden byl přijat v roce 07 Bushem v Bílém domě (Šamanov), a druhý měl duální rusko-americké/US občanství (Surikov).

    Ruští generálové předčasně umírají, napsal deník Italské komunistické strany Il Manifesto v článku „Podivná smrt generálplukovníka Vladislava Ačalova“ , jenž v letech 89-90 velel sovětskému letectvu.

    Gen. Ačalov /1945-6/2011/ byl zakladatelem a dlouholetým předsedou ultranacionalistické strany Rodina/Vlast, proto spoluorganizoval všechny pokusy o státní převrat, jak v 8/91 proti Gorbačovovi, tak v roce 93 proti Jelcinovi, byl tak i nežádoucím svědkem.

    Strana Rodina ( z části které vznikl Svaz důstojníků) byla v 10/06 povinně sloučena po zásahu Kremlu do ostatních levicových stran pod názvem Spravedlivé Rusko s předsedou Sergejem Mironovem ( Putin byl v letech 71-91 členem KS, 91-95 Nezávislí, v letech 95-99 Náš domov Rusko, 99-01 Jednota, 01-08 Nezávislí, od roku 08 je ve straně Jednotné Rusko ) .
    V letech 85-87 gen. Ačalov působil jako velitel sovětské 8. armády v NDR ( Putin v Dráždˇanech „působil“ v letech 85-90, s pomocí STASI vyhledával na zdejší univerzitě vhodné kandidáty na špióny pro práci v US, jiné zdroje tvrdí, že jenom vystřihovával z novin obrázky - v letech 90-96 Putin působil na radnici v Petrohradě pod zástupcem starosty Sobčaka „ obchodníkem“ Jurijem Molčanovem*1952, jehož adoptivní syn Andrej Molčanov se pod jeho dohledem stal miliardářem/obří stavební firma LSR ).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit