Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi také proto se posledního slosování o tzv. Zelenou kartu, která umožňuje trvalý pobyt a získání pracovního povolení v Americe, zúčastnil rekordní počet Rusů, více než 265 tisíc. Měli však smůlu, Američané jim vyhradili pouze čtyři tisíce míst. A jistě není náhodou, že dcera ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova studuje Harvardskou univerzitu a v Americe také žije a studuje syn ruského premiéra Dmitrije Medveděva.

    Tedy z Ruska se snaží dostat, kdo může, jelikož i mnozí Rusové tvrdí, že život v jejich zemi nemá žádnou perspektivu. Proto tvrdím, že obdiv k Rusku s jeho bídnými platy je zřejmě důsledkem nějaké poruchy
  • Srovnání s Amerikou dopadá pro Rusko katastrofálně

    Na českém Facebooku se masově šíří zajímavé srovnání platů a cen v USA a Rusku, které pro kremelskou říši dopadá značně nelichotivě. Tato tabulka přitom pochází z Ruska a dokazuje, že tato země není ideální místem k životu.

    Ani ceny nevyznívají pro Putinovo impérium příznivě. Kilo jablek stoji v USA 57 rublů, v Rusku 90 rublů, kilo vepřového masa zhruba 200 rublů v USA a 350 rublů v Rusku. Některé jsou uvedeny nepřesně, například půl litru pivo Heineken nevychází v USA v přepočtu na 30 rublů, ale o něco víc, obecně však platí, že ceny potravin vychází v Americe příznivěji.
  • Zločinec Hitler udělal jeden dobrý skutek,

    Zabíjel ještě horší Ruské komunistické zločince - vrahy zloděje a lháře.
    Prostě swině jako je zdejší tirador *14* *14* *14*
  • Ty komunistická ulhaná špíno. Vy tu ničíte debaty Gayínkováním howada jedny.
    Já jsem holka Simona. Ty komolíš moje jméno a žvaníš tu o homosexuálech.

    Zase lžeš a pomlouváš. Jsi swině. K
  • Zloději nicků! Zatím chcípá jen vaše ruská ekonomika!
  • V zemi křesťanú,
    Mešyta stojí,
    Ať mi někdo z vás,
    Na to odpoví,
    Proč kostel nestaví,
    V arapských zemích?
    Braňme svoje hodnoty. Býlá síla!
  • Nepřeháněj to s tím zlozvykem - dávat si okamžitě jeden plus bod. Ještě si toho někdo všímavý všimne a splete si tě se zdejším nácíčkem....nebo nesplete? *14* *14* *14*
  • Hloupý nacisto, gayové jsme přece my všichni, kteří s tebou nesouhlasíme. Apropos, simone, vzhledem k tomu, kolik tady trávíš (doslova) času, tak si o tobě musím myslet, že jsi určitě čtyřprocentní. Normální partner by ti tohle netoleroval. A je jedno, zda gay, nebo lesbička. No děti nemáš, ty by už dávno, chudinky, zemřely hlady, s takovou krkavčí matkou...když se děláš tou Simonou....což je ve výsledku úplně jedno. *12* *12* *12*
  • Poslední přání umírající ekonomiky USA: mít svůj popel rozprášen po celém SVĚTĚ.
  • Správně, pan Assad to řekl naprosto správně. Za ty dárečky z Afriky si můžeme sami. Ale je vhodné doplnit, že je sem někdo pozval, ale my to nebyli. A jak se nám všem ti dárečkové odvděčují je vidět dnes a denně. Jediná možnost je neživit je tady a naložit na lodě a odvézt do Sýrie-odkud všichni přece jsou, že?! Pan Assad potřebuje nové rekruty, ochotné bránit svou zem. *14* *14* *14*
  • PUTIN JE GAY! Tvrdí nová biografie ruského prezidenta.

    Podle známého politického kritika, komentátora, vědce a sloupkaře Stanislava Belkovského je ruský prezident muž, z jehož života natrvalo vymizel jakýkoliv sex, a to především s ohledem na Putinovu menšinovou sexuální orientaci. Belkovsky ve své nové biografii mapující život Vladimira Putina otevřeně popisuje jeho homosexualitu,

    Putin postrádá jakýkoliv sexuální život, absence pramenící z jeho vlastní neschopnosti smířit se se svou sexuální orientací. Dále pak, že vysoce medializovaný vztah mezi ním a Alinou Kabaevou, olympijskou gymnastkou, byl čistě jen dílem PR pracovníků, jejichž úkolem bylo vyobrazit vůdce jako silného macho mana
  • Za dob komunismu. Do nožířství přijde zákazník: „Máte břitvy, soudruhu?”
    „Nejsou.”
    Zákazník odešel, ale jiný, který se delší dobu potlouká po obchodě, povídá: „Proč jste mu říkal, že nemáte břitvy? Vždyť támhleten regál je jich plnej.”
    „Jestli si myslí, že já jsem nějakej soudruh, tak ať se holí srpem.” *15* *15* *15*
  • Semjon Gayínek viděl UFO, chytrýho amrdóla a nacistu lidumila, proto už léta dřepí v blázinci!!!
  • Stalin postrádá fajfku, Berija zatýká. Za chvíli volá Stalin, že fajfku už nalezl. Berija: „To je škoda, zatkli jsme dvě stě lidí a všichni kromě jednoho se už ke krádeži přiznali.”
    „Kromě jednoho? Pokračujte ve výslechu!” *2* *2* *2* *2*
  • Lidé volají do rádia Jerevan: „Je to pravda, že v Moskvě bylo maso?”
    „Ano, je to pravda!”
    Lidé se ptají dál: „A je pravda, že v Kyjevě bylo maso?”
    „Ano!”
    „A je pravda, že i ve Volgogradě bylo maso?”
    „Ano,” přisvědčí komentátor, „výstava je pojízdná!” *15* *15* *15*
  • Otázka na Rádio Jerevan: „Kde vlastně sedí ten, co vymýšlí vtipy na Rádiu Jerevan?”
    Odpověď: „To bohužel nevíme, ale sedí zcela určitě!” *15* *15* *15* *15*
  • Tiradore jsi pořád stejný prohnaný gauner. Pravdu překrucuješ k nepoznání.
    To s Kalašnikovem a volbama byla čistá parodie na Zemanova slova.
    Jemu tlestáš a já jsem špatná, Máš zvláštní dvojí metr

    Je smutné že podporuješ Putinovce kteří jinak smýšlející občany dodnes po komunisticku
    vraždí. Viz 130 ruských zavražděných novinářů. Nezákonně Rušená opoziční rádia.

    Americký systém není dokonalý ale rozhodně v něm mají občané více práv než v komunistických totalitních režimech zbudovaných po ruském vzoru
  • Zloději nicků. když se posmíváš tomu že jsem viděla UFO tak to skutečně hovoří
    za vše - jsi nevzdělaný hlupák.

    UFO je spatřováno po celém světě. Vlády ho zkoumají. Armádní důstojníci to potvrzují.
    Zkoumalo ho i SSSR přestože to ateistická komunistická vláda směšně zapírala.
    UFo straší ve starých náboženských textech a na starých malbách.
    UFO - Bohové. Danniken to docela přesvědčivě dokázal.
    UFo zkoumal i Stalin a Hitler se pokoušel postavit stroje ve tvaru zvonu a létajícího talíře
  • A na jaké reklamě toho času pracuješ? Zyklon B pro každého bolševika? Mučení do každého vězení? Likvidace jinak smýšlejících občanů kalašnikovem? Možná tě pochválí zadavatelé z nějakého sudetoněmeckého landsmančaftu, nebo nějací teroristi napříč proamerickou demokracií. Ale normální člověk ti musí naliskat, nacisto. *12* *12* *12*
  • Zloději nicků jsi ubožák. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit