Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ožralé prase na dvo nohách. Kdo to je? Miloš Zeman *2* *2* *2*
  • Robure! Ono je třeba říkat celou pravdu. ne jen její část.
    Já jsem proamerická demokratka. Nikdy jsem se tím netajila a měla jsem i nick Američanka.
    Který byl trvale kraden zdejším grázlem který se chubí že pracoval pro StB.

    Jiní zase podporují Putina. Ty jsem logicky označila za Putinovce. Když něco podporujete
    tak se k tomu řadíte. Ono je směšné když zde tirador volá Vivat Putin a pak je hrozně
    uražený a překvapený že je označen za Putinovce.
    • Že vás chytám za slovo.......grázlem který se chubí že pracoval pro StB.
      Tak že pokud tomu rozumím praktiky STB, KGB vám vadí ale praktiky CIA ne?
      • Už jsem to psala dole. Nesrovnávejte prosím CIA s NKVD/KGB.

        CIA nikdy na příkaz Amerického prezidenta nezavraždila miliony amerických občanů
        v době míru za jiné politické názory.
        NKVD/KGB v době míru povraždila miliony vlastních sovětských občanů na Stalinův rozkaz.

        CIA nikdy netřílela americké občany za pokus vycestovat ze země. SSSR lidem svobodu cestovat vzal. Stejně jako SSSR val lidem právo číst co chtějí, psát co chtějí a poslouchat co chtějí. Americký občan tato práva zaručena vždy měl
        • A to víte na 100% že?
          nadále nebude diskutovat s jednostranně zaměřeným člověkem.Pro vás by byl špatný i Lomonosov.
          • Stalin zavraždil více lidí než Hitler. A co hůř. Stalin vraždil vlastní občany v době míru!!
            jen aby ukojil touho po krvi a uspokojil paranoiu která ho sžírala.
            Jen zrůda se může STalina zastávat. Fuj *12*
            • Jak říkám jednostranné vidění vašeho světa vás zbavuje jakéhokoliv soudu nad kýmkoliv.
  • Je komické jak tady B. T. W. ze zoufalství gajínkuje.a homosexualizuje. Jako by to někoho zajímalo. *1* *1* *1*
  • Kremelské říši docela prudce klesá ekonomika, Rusové přestávají nakupovat, cestovat do zahraničí a ceny zboží jim naopak doma rostou. To ovšem nesvědčí o rozkvětu, ale naopak o vážných problémech.

    Rusko prakticky není schopné s výjimkou kosmického a zbrojního průmyslu vyrábět vlastní konkurenceschopné zboží, markantní je to třeba u aut a dopravních letadel, a je závislé na vývozu surovin, které z více než padesáti procent plní jeho státní kasu. A jakmile jejich ceny padají, Rusko jde evidentně dolů. To je fakt, se kterým nejde nic dělat, a potvrzuje jeho zaostalost. Rusofilové mohou křičet, mohou se vztekat, ale to je tak jediné, co mohou dělat.
    • bla bla bla smrade. *15* *15* *15*
  • To bylo křiku na různých facebookových skupinách typu Přátelé Ruska, jak zastaví americký konvoj, jak ho budou blokovat vlastními těly, někde dokonce hrozili barikádami, házením dlažebních kostek atd. Pak nastala chvíle pravdy a vojáci na obrněných transportérech pod symboly hvězd a pruhů vjely na území České Republiky. Po celou dobu jejich spanilé dragounské jízdy se opakoval stejný scénář: Tisíce a možná i desetitisíce lidí s lesy amerických vlajek, kteří je vítali, naproti tomu desítky, maximálně stovky protestujících, kterých si Američané ani nevšimli. Neplánované zpoždění nabral konvoj hned za hranicemi u Ostravy, ale nikoliv kvůli nějaké blokádě, ale nadšené davy jej nechtěly pustit dále.

    Byla legrace číst si pak reakce na proruských sociálních sítích. Mohutně se rozčiloval Jiří Vyvadil, který dokonce hrozil své skupině Přátelé Ruska rozpuštěním. Jinde naříkal nějaký penzista z Olomouce, že stál u dálnice s ruskou vlajkou sám jako trubka *2* *2*
  • Jak se řekne anglicky: "Američanky jsou krásné ženy."?
    Nijak.
  • Makej hnědá teplá hroudo, Semjone Gayínku!!!
    • StBáku v demokratické EU lidem poroučet nemůžeš. *2* *2* *2*
      Bez ruských okupantů za záfdy jsi NICka kterou může každý poslat do perdele.
      A můžeš být do zadku i nakopán když se nezklidníš *2* *2*
  • tato písnička kabátů přesně vystihuje Miloše padajícího ze schodů Zemana

    Denně vožralej má velikej pupek smrdí a je špinavej.
    Hodně pije, jí, ženský nebalí a když někd o sobě ví tak to oslaví *15* *15* *15*
  • Ožralé prase na dvou nohách. Kdo je to? Miloš Zeman. *15* *15*
  • Simone, to vydá na knížku. Výhodou je, že to nikdo nečte. Ale máš výdrž. Stejně bylo, lepší, když jsi ještě tak neuměla s počítačem. Že?
    • Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí a máš potřebu komolit moje jméno tak se
      jdi léčit ruský homosexuále Lery.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit