Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • (Jak nejmodernější americké a sovětské radary nedokázaly identifikovat a sledovat největší dopravní letadlo na světě ) I.

    John Birch Society/JBS a její ztráty : kongresman McCarthy se údajně upil k smrti a kongresman Lawrence McDonald se ztratil i s obřím Boeingem 747 ...

    Jihokorejský Boeing 747, letící z New Yorku přes aljašskou Anchorage do Soulu (3.400 mil) , byl podle oficiálního tvrzení sestřelen 1.9.83 nad Japonským mořem severně od ostrova Moneron západně od Sachalinu ( Sachalin získali Rusové v roce 1875, po prohrané rusko-jap. válce v roce 1905 jižní část ostrova obsadili Japonci, odkud je Sověti vyhnali v roce 1945).

    Zemřelo všech 246 cestujících, z nich 22 dětí pod 12 let, a 23 členů posádky, včetně člena Kongresu za Demokratickou stranu, urologa Lawrence McDonalda (48), prabratrance gen. Georga Pattona, jenž stejně jako on požadoval nelítostný boj s Moskvou/MOW ( Patton,čerpající ze zpravodajství du Berriera, veřejně prohlašoval, že US bojují na špatné straně, a vychvaloval do nebes německou armádu.Odmítal vydat střední Evropu Sovětům, a trval na vyhnání vyčerpaných sov. jednotek z ní .Patton požadoval na šokovaném US vojenském guvernérovi v Německu znovuvyzbrojení několika Waffen SS divizí a jejich začlenění do jeho armády s tím, že jeho vojska s divizemi Waffen SS dobijí bolševickou Moskvu do 30 dnů „ …
    • Eisenhower nakonec,na naléhání některých touto představou „vyděšených“ US generálů ,zbavil Pattona 2.10.45 velení,o 2 měsíce později přišel Patton o život) . McDonald byl tak zarytým antikomunistou, že jej považovali za druhého senátora Josepha McCarthyho, ale netušili, že jistý pan Welch a jistý pan du Berrier z tajuplné John Birch Society/JBS jej jako svého McCarthyho II úmyslně stvořili,proto oběma financovali kampaně do Kongresu (McCarthy,z popudu duBerriera,od něhož informace o zakuklených bolševicích dostával, vznesl u Kongresu řadu obvinění proti CIA a Allenu Dullesovi, že je sovětské tajné služby již mnoho let vodí za nos, stejně tak jako vodily za nos Roosevelta .

      McCarthy ohrožoval nejen kariéru Dullese a pověst CIA, ale také ,na rozdíl od Dullese, třebaže republikán, podporoval prezidentské aspirace J.F.Kennedyho, jehož otec Joe Kennedy na oplátku podporoval neoblíbeného McCarthyho.CIA McCarthyho špinila jak mohla ,a 1957, ještě za šéfování Dullese CIA, McCarthy údajně jako alkoholik zemřel ve 49 letech na akutní žloutenku . Nikdo z trojlístku Patton,McCarthy, McDonald, který odmítal pokryteckou „mírovou koexistenci“ s bolševiky, nezemřel na stáří (60, 49 a 48) … .

      Na oslavy 30.výročí podepsání vzájemné smlouvy o obraně měl McDonald do Soulu letět spolu se senátory Stevem Symms a Bobem Stump dřívějším letadlem, ale spoj kvůli špatnému počasí zmeškal, a údajně raději počkal dva dny na levnější KAL 007, než aby letěl dražším PanAmerican. Měl s ním letět kongresman Carroll Hubbard Jr. ,ten ale na poslední chvíli zrušil rezervaci pro jiné společenské angažmá.
      • McDonald letěl do Soulu i z jiného důvodu : měl zde otevřít pobočku své soukromé mysteriózní společnosti Western Goals Foundation/WGF, de facto filiálky JBS, která svými zdatnými zpravodajskými aktivitami nesmírně popuzovala CIA. Donaldova WGF měla „člověka z John Birch Society/ JBS , zpravodajské sítě duBerriera, konečně přivést do Bílého domu“ , což později potvrdil i sám zpravodajský rádce McDonalda Hilaire duBerrier.

        Harrod alias Hilaire duBerrier,potomek francouzských Huguenotů, od 11 let žák voj. akademie, US průkopník letectví a letecké akrobacie, žil od konce 20.let v Paříži, přátelil se s bouřlivákem Hemingwayem, byl celoživotním monarchistou s vírou v ideály rytířství a hodnoty cti , a antibolševikem, odvážným pilotem žoldákem, ve službách mnoha, i východoevropských, aristokratů ( zemřel v 97 letech v roce 02 v Monaku, ve stavu svěží mysli a bystrého úsudku nepoškozeného věkem ). 1935(30) bojoval na straně habešského císaře proti Mussolinimu (císař Haile Selassie měl jen 4 letouny), byl Italy v Addis Abebě zajat , ale ve zmatku, kdy it. filmový štáb nutil vojáky, aby do hlavního města vítězně vstoupili 4x, než se štábu filmový týdeník podařilo natočit, uprchl vlakem přes Džibuti.

        Za špaň. občanské války (36-39) bojoval na straně loajalistů/republikánů, ale byl zajat jako vyzvědač monarchistů (monarchista gen. Franko jej nemohl přijmout jako letce, protože gen. Franko vypomáhal Mussolinimu , a duBerrier byl na it. seznamu hledaných osob pod číslem jedna, tak se duBerrier stal soukromým zpravodajcem, kdy na svých leteckých misích ve službách republikánů ve skutečnosti monitoroval dodávky letounů z MOW …
  • Jak už zveřejnila některá média, americké tajné služby dostaly za úkol zahájit rozsáhlé vyšetřování kvůli podezření, že se Kremlu daří infiltrovat politické strany v několika evropských zemích a ovlivňovat tam dění a veřejné mínění. Vedle Francie, Nizozemska, Maďarska nebo Rakouska figuruje údajně na seznamu také Česká republika. Také se objevují informace o tom, že si některá média platí Rusové. Domníváte se, že je to pravda? A může takto Moskva štěpit Evropu ?

    Hm, to už je s USA fakt zle, pokud hledají vnitřního nepřítele. Možná by měly respektovat, že si vládci světa stěhují sídla svých korporací na ostrovy okolo Číny a nechtít po části inteligentních evropských politiků, aby si toho nevšímali.

    Pokud Rusové komukoliv za propagandu platí, tak by toho měli ihned zanechat, protože tak blbou píár, jako mají Rusové v Evropě, už nikdo jiný nemá. Nikdo mne nemůže podezřívat z toho, že bych Rusko neměla ráda, ale jejich mediální práce v Evropě je jedna velká katastrofa a každý, kdo nepodlehl rusofobii, si zaslouží můj obdiv. Pokud by pan Lavrov potichu zavřel Velvyslanectví Ruska v Praze a nikomu by nic neřekl, tak by si toho nikdo ani nevšiml. Takový je jejich výkon. V médiích se lže o Rusku od rána do večera a reakce téměř nula. Dále Rusové vůbec neřeší stokrát opakované lži, které slyšíme mnoho let, neobtěžovali se vysvětlit Evropanům například historii Jižní Osetije. Dodnes si lidé myslí, že to je historicky gruzínské území, které v roce 2008 přepadl Putin. Fakt, že tam žije zcela samostatný národ Osetinců, který historicky patřil carskému Rusku, málokdo ví. V roce 1918 je přepadli Gruzíni. Rusové se chovají ve stylu:„My máme pravdu, a co si myslíte vy, je nám jedno.“

    Jinak se mi samozřejmě dostaly do rukou výplody serveru think-tanku a je škoda, že tito agilní juesejsvazáčci nemohou žít v padesátých letech minulého století. Mohli shánět podpisy na petici za popravu Milady Horákové. Už jsem řekla, že EU se rozpadne i bez Ruska. S takovými figurkami, které si Američané dosadili do národních vlád, můžete hrát Člověče nezlob se, ale politické šachy v rozbouřené Evropě určitě ne.
    Z výše uvedeného rozhovoru s paní Hustákovou vyplývá přesně situace a popis skutečných událostí, ne těch podsouvaných proamerickými presstituty.
    Simon, nacista a frustrát v jedné osobě nemá protiargumenty, ani v těch tapetkách. *14* *14*
  • a tapetář a multinickovej trotl zamořuje diskuzi a vizitor to má na háku
    • Je víkend...ono to v pondělí přijde. Já už ten svinčík v redakci pomohu vymést...Frustrát simon si je toho vědom, tak tady machruje, jaký to je tapetář... za sociku to byl vzorný nástěnkář a největší tleskač na schůzích KSČ. Ale protože chlastal, nepracoval a lhal, tak ho z KSČ vyhodili. Takže je logické, že s takovou vzácnou povahou se těm bolševikům mstí. *14* *14* *14*
      • Já jsem demokratka a narodila jsem se v roce 1990:
        Jsem holka Simona. Poud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teplouši tiradore.

        Komunistických zločinců Zemana a Putina se tu zastáváš jen ty. Já ne.

        Nevolej po debatě když komolíš jména kradeš nicky a gayínkuješ
    • Vy Putinovci komolíte lidem jména a kradete nicky.
      Jasně tím porušujete pravidla tiscali pokrytče
      • Tvé lži a krádeže cizích nicků jsou toho důkazem. *12* *12* *12*
        • Vy Putinovci kradete můj nick.
          Pouze jsem vám vaše sprostosti vrátila gaunere tiradore.

          Neplač když se vrátí bumerang který jsi hodil a trefí tě do rudé ulhané držky *15* *15* *15*
          • Přeloženo do češtiny. Co děláte vy mně, dělám já vám. Pokud vy vraždíte, vraždím i já. Pokud vy kradete,kradu i já. No jo,ale co s tím mám společnýho já? Já ti nic nekradu, ty osle! Ale ty mně ano! A ta tvá logika degeneráta je taky super. No nic, v pondělí se frustráte dočkáš zmizíkování těch tvých nesmyslů. *12* *12* *12*
            • Já jsem holka takže se zklidni ruský teplouši.

              Putinovské prase tu krade můj nick. Tak nebrečte že jsem vám to vrátila gauneři
  • Chce ro spustit revoluci řízenou mladou generací a začít dělat tvrdý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svnčíku.
  • Magomed , s nímž list Le Monde uveřejnil rozhovor, byl sám unesen a pět dní na velitelství FSB v Kankale mučen elektrickým proudem a mlácen železnými tyčemi přivázaný ke stolu (v noci k radiátoru) s páskou na očích. Jeho tělo nese po mučení trvalé stopy … Na závěr sehráli i jeho falešnou popravu – chtěli po něm , aby jim řekl jména bojeviků (rebelů).

    Pustili ho s tím, že jestli někomu řekne, co zažil, zabijí ho.

    Jeho jediným přáním je dostat se z Čečenska na Západ spolu s ostatními pěti členy rodiny - což je oficiálně nemožné, protože úřady jen vyjímečně někomu vystaví cestovní doklady, a to v každém případě za veliký obnos v obálce …

    Podle OSN v roce 04 40.000 Čečenců požadalo na Západě o azyl – Rusko se tak vyhouplo na první příčku států ( dostalo se dokonce i před Afghánistán ) , ze kterých pochází nejvíce žádostí o azyl ….
  • V předvečer volební frašky z 10/03 Aslan Maschadov , který ještě v 12/99 poskytl v Grozném rozhovor zahraničním novinářům , ale od 2/00 žil na tajném místě v horách ,které pokrývají celou polovinu jižního Čečenska, přes audiokazetu poskytl rozhovor deníku Le Monde, ve kterém vyzval mezinárodní společenství, aby pomohlo ukončit nesmyslnou válku v Čečensku ( poslední osobní rozhovor poskytl novinářce Anně Politkovské z Novaja Gazeta v 8/01 v jeho rodné vesnici v horách , vzápětí přepadené Rusy ) …

    Maschadov citoval ruského generála Troševa, který v roce 03 po čtyřech letech okupace prohlásil, že „ruská armáda nedosáhla ničeho, a že byl o tomto neúspěchu přesvědčen od samého počátku války , každopádně byl proti tomu, aby ruská vojska překročila řeku Terek, která odděluje sever Čečenska od jihu, protože to povede k druhé vojenské porážce. Maschadov prohlásil, že „právě kvůli tomu, že je ruská armáda ve slepé uličce, Kreml organizuje referendum (3/03) či prezidentské volby (10/03) – armáda dnes nerozhoduje o ničem, špinavou válku vedou tajné služby“ , tvrdil Maschadov, a opět odmítl návrh Čečence Ruslana Chasbulatova, aby se Čečensko dostalo pod mezinárodní správu v rámci svého setrvání v Ruské federaci.
    • Zatímco Šamil Basajev se usadil v nepřístupných horských oblastech na jihovýchodě pod Vedeno, Aslan Maschadov učinil to samé v jiné oblasti – oba však tvrdili, že vykonávají inspekce po celém Čečensku, a na svých internetových stránkách ukazovali videozáběry ze svých setkání s válečnými lordy … Maschadov se často skrýval ve vilách místních funkcionářů protirusky zaměřených, zatímco Šamil Basajev se v létě 03 léčil v Republice Kabardino-Balkarie/ Kabardsko-Balkarská, která leží na západ od Ingušska . Ruské tajné služby vysvětlovaly svůj neúspěch při dopadení Maschadova tím, že se jim zatím nepodařilo infiltrovat nejbližší okolí Maschadova, a tím, že Maschadov od svých zahraničních sponzorů dostal špičkové technické vybavení, díky němuž jej elektronické přístroje z průzkumných vrtulníků nezachytí …

      V 9/03 pár týdnů před volební fraškou v Čečensku včlenil Putin Ahmada Kadyrova, ruského guvernéra Čečenska, do ruské delegace ,která s Putinem odletěla na zasedání OSN v NYC (Kadyrova přijala jedna funkcionářka OSN specializující se na humanitární otázky) , a později na Putinovo setkání s Bushem v Camp David.

      7.10. 03 byl Kadyrov zvolen prezidentem více než 80% hlasů, ve volebních místnostech visel plakát Putina tisknoucího si ruku s Kadyrovem – pod plakátem stálo :” Čisté úmysly- silná moc “ .
      • Zproštění vojenských vrahů obžaloby z masakrování civilistů nevyvolalo žádnou odezvu ani v médiích ani v politických kruzích – jen zvláštní poradce Putina pro lidská práva Vladimír Lukin opatrně prohlásil, že jej mrzí, že v porotě převládl protičečenský rasismus …

        Podle obžaloby v 1/02 jeho podřízení, kteří byli na stopě jordánského velitele Chatába , rozstříleli vozidlo ve vesnici Dai , které převáželo šest civilistů, mezi nimi ředitele místní školy a těhotnou ženu. Okamžitě zemřel jen ředitel školy – zbylých pět osob bylo jen zraněno – vojáci je vyvlekli z vozu a radiovysílačkou se ptali svého nadřízeného kapitána Ulmana, co mají udělat se „ svými zatčenými „ – Ulman jim nařídil jejich likvidaci … Vojáci zraněné civilisty brutálně umlátili , jejich těla naházeli do vozu, a vůz vyhodili do povětří, aby to vypadalo, že vesničané najeli na minu …

        ( Několik dní před vynesením osvobozujícího rozsudku ruské vojenské letadlo rozbombardovalo osamělý dům v horách Regachoj, a na místě zabilo jednu ženu a jejích pět malých dětí – ruské úřady prohlásily, že v oblasti byli hlášeni čečenští teroristé …) .

        Jako fanoušci kapitána Ulmana čekali před soudem členové Ruské boxerské federace , kteří mu přichystali bouřlivé ovace – členové Ruské boxerské federace se angažovali i v předchozím případu plukovníka Jurije Budanova, odsouzeného v 12/03 k deseti letům vězení za to, že v roce 00 uškrtil 18letou vesničanku Elsu Kungejovou.
        • Matka jednoho z nich uvedla :“ Všechny nás s nadávkami shodili pažbou na zem, mluvili bez přízvuku čistou ruštinou – když jsem protestovala, že chtějí odvést mého nejstaršího syna, který je invalida, odvedli nejmladšího 16letého , přelepili mu kolem úst pásku ,nasadili pouta, prohlédali dům, ale nic nevlastníme, tak nám vzali alespoň hodinky – identifikovat jednotky nešlo .. .

          Jejich znetvořená těla našel v příkopu místní traktorista o 14 dní později : vytrhané zuby, zpřerážené prsty, spálená chodidla, hluboké rány nožem napříč zády a hrudníkem , proražené lebky, roztržené ledviny a těžká zranění na hrudníku svědčí o tom, že byli mláceni železnými tyčemi , kulky ve stehnech a v týlu – vesničané než je pohřbili, jejich zohavená těla zdokumentovali na videozáznamu .

          Otec jednoho z nich, na rozdíl od většiny zastrašených rodin obětí, a navzdory hrozbám , se rozhodl, že půjde na úřady - „Ty samozřejmě nechtěly nic slyšet, a odmítaly nás přijmout „ , také se spojil s aktivisty Sacharovy organizace Memorial, jediné organizace v Rusku, která se snaží provádět vyšetřování přímo na místě …

          Rodiny se mohou dopátrat trocha informací , jestliže si zaplatí prostředníky přímo v ruských jednotkách (většinou řeknou : „ Tvůj syn zatím žije, až bude zlikvidován, řekneme ti to „ )
  • „Podle Jeba Bushe, bratra George Bushe, byl Jeb zjevným favoritem získat republikánskou nominaci na amerického prezidenta, alespoň do doby, než se objevil Donald Trump, Jeb je nyní v ofenzívě a argumentuje, že jeho bratr George W. Bush nebyl zodpovědný a nenese vinu na útoky z 11. září,“ dodal.
    „Samozřejmě, že je to problém, že Jeb nemůže vyhrát, bez ohledu na to, jak analyzujete útoky z 11. září, ať už využíváte analýzu alternativních zdrojů, jako je například magisterská práce Dr. David Ray Griffina, abyste se dozvěděli, že ve skutečnosti útoky z 11. září nebyly překvapivým útokem zahraničním nepřítelem, ale jednalo se ve skutečnosti o vnitřní záležitost, působivý kousek k obelhání veřejnosti za účelem vytvoření nekonzervativního puče a zahájení řady válek, ze kterých by měl v první řadě prospěch Izrael,“ uvedl.

    „Ale ať už jste učinili vyhledávání a přišli na to, nebo ne, musíte uznat, že Bush byl jednoznačně zodpovědný za 11. září, i kdyby nebyl aktivním spoluviníkem na tomto převratu,“ poznamenal Dr. Barrett.

    „A i když odmítnete uznat, že se jednalo o převrat, je zřejmé, že Bush by měl být obviněn za to, co se stalo,“ uvedl vědec.

    Útoky 11. září, také známé jako 9/11, byla série útoků v USA, při nichž bylo zabito téměř 3.000 lidí a způsobily škodu na majetku a infrastruktuře ve výši asi 10 miliard dolarů.
    Američtí představitelé tvrdí, že útoky provedlo 19 členů teroristické skupiny Al-Kájda, ale mnozí odborníci oficiálnímu příběhu nevěří.
    Odborníci věří, že nebezpečné prvky uvnitř americké vlády, jako například bývalý viceprezident Dick Cheney, zorganizovaly, nebo alespoň podporovaly útoky 11. září s cílem urychlit válečnou mašinerii USA a prosadit sionistickou agendu.
  • Spojené státy se očividně začaly více angažovat v Sýrii i po stránce pozemních operací. Navíc vojáci z proslulé 101. výsadkové divize armády Spojených států mají v plánu vycvičit irácké jednotky a milice Pešmergů, aby byly schopné vyhnat džihádisty Islámského státu z Mosulu. Na Blízkém východě už pár měsíců nasazují síly Rusové. Jak hodnotit postup velmocí a lze říci, která je úspěšnější?

    V prvé řadě si musíme uvědomit, že vojska na cizím území mohou být v souladu s mezinárodním právem pouze ze dvou důvodů. Pokud je pozve legitimní vláda, nebo na základě rozhodnutí Rady bezpečnosti OSN. Ani jednu podmínku koalice vedená USA nesplňuje, tedy není dle mezinárodního práva nic jiného než agresorem. To se nám nemusí líbit, ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat. Jsem právník a tyto věci jsou jasné. Jediným cizím vojskem na území Sýrie, které tuto podmínku splňuje, je Rusko. Asad byl jako prezident řádně zvolen ve volbách a pokud se to USA nelíbilo, tak měly dát více peněz jeho oponentům do volební kampaně a ne je vyzbrojovat. Jak by se líbilo české vládě, kdyby se pánové Tomio Okamura, Petr Fiala a Vojtěch Filip nazvali mírnou českou opozicí a se samopalem by si to šli se Sobotkou vyřešit do Strakovky? Ptám se, jak je možné, že tady je to nepřijatelné a jinde tomu slavná EU fandí ?

    USA již 4 roky tvrdí, že Asad musí odejít. Jako samozvaný četník světa toho po desetiletí opravdu natropily ve světě mnoho, ale jak je vidět, už jim nestačí dech. Kdo sleduje na youtube.com zpracované vojenské mapy Andrejem Barminem, tak vidí, jak se situace vyvíjí nejen v Sýrii, ale i v Iráku a Jemenu. Saudská Arábie díky úspěchům šíitů v Jemenu již není schopna ohlídat ani vlastní hranice, šíitové prokazatelně již bojují i na území Saudské Arábie, vystřelují rakety na letiště, odkud vylétají Saúdové bombardovat Jemen. Spojené arabské emiráty tam posílají kolumbijské žoldáky, protože samy již ztratily své a nemohou si dovolit další ztráty. Nejchudší arabská země je napadena nejbohatší zemí a vidíte, že výsledky jsou nečekané. Rusko po svém zapojení výrazně využilo nejen spolupráce s Asadem, ale i částí syrské opozice, která mu zpočátku nedůvěřovala, ale nakonec se spolupráce rozběhla. Pokud jsou zničena centra teroristů díky syrské opozici, tak to Rusové zveřejňují. Je mi líto, že dosud není osvobozena Palmýra, ale v jiných územích je úspěch Asada nevídaný. Do jeho armády se denně hlásí stovky dobrovolníků, Syřané začali věřit, že vyhraje a bude v zemi mír.

    Asad 12. února prohlásil, že má obavu, že jeho země bude napadena Tureckem a Saúdskou Arábií a nechť bere svět na vědomí, že použije všechny prostředky, aby agresory vyhnal. Je třeba si uvědomit, že Turecko je alianční stát NATO. Doufám, že někoho nenapadne zneužít čl. 5 Washingtonské smlouvy naopak, tedy, že útok jednoho členského státu NATO se považuje za útok celé aliance a neslízneme to ještě i za Erdogana.
  • NSDAP poprvé kandidovala do Reichstagu v 12/24 a získala 3%, ve volbách v roce 28 se propadla na 2,6% , nicméně její členská základna neustále rostla, protože měla schopné „marketingové“ ředitele : šéfem stranického sekretariátu byl Philipp Bouhler, pokladníkem byl Franz Schwarz, a obchodním ředitelem Max Amann . Ředitelem propagandy byl od 1/28 profesionál Gregor Strasser, jenž straně zajistil plynulý nábor ( v roce NSDAP 30 měla již 130.000 členů) ,kterému napomohlo i pozvolné skomírání ostatních nacionalistických stran, zejm. DNVP , a taktéž světová hospodářská krize z let 29-33 , v důsledku které bylo v Německu kolem 6 mil. nezaměstnaných, a živnostníci krachovali jeden za druhým …

    Neschopnost demokratických stran ( DNVP,DVP,SPD, Zentrum, jehož šéf Heinrich Bruning vedl menšinovou vládu) spolu navzájem spolupracovat poskytla Hitlerovi volnou cestu k seberealizaci …

    SPD a KPD spolu nedokázaly ani komunikovat, SPD označovala KPD za bolševiky, a KPD, v rámci instrukcí z Moskvy /Kominterny „ s nikým nespolupracovat“ , označila sociáldemokraty za sociálfašisty …

    Jen Hitler dal na katastrofickou situaci jasnou odpovědˇ :“ Za všechno může světové židovstvo, včetně německého, a bolševici, německým Židům je třeba vzít majetek, a proti bolševikům je nutno vojensky zakročit … „ Ve volbách do Reichstag v 9/30 NSDAP získala 18.3 % hlasů . Jakmile si NSDAP začala být jista v kramflecích, Hitler schopného manažéra Strassera , jenž si troufal vyslovit i vlastní názor, propustil (zakrátko byl zavražděn) , a šéfem propagandy jmenoval jemu naprosto oddaného patolízala Goebbelse …
    • Zajímá je postava Viktora Schaubergera, jenž byl se svým synem členem nacistického hnutí Die Grüne Front, předchůdce Hnutí Zelených ,a jenž tvrdil, že lidé dokáží využít jen nepatrnou špetku energie, která je všude kolem nich, propagoval létající diskoplány, kterého Himmler sice prohlásil za blázna, ale přiměl jej , aby pro něj pracoval na Repulsinu …

      Obskurním členem Vril byl dr. Theodor Morell (1886-1948), gynekolog a porodník, jenž se 1920 oženil se zámožnou herečkou . Morell měl významné akciové podíly v mnohých farmaceutických firmách, a proslul nejen úspěšným léčením pohlavních chorob, ale i alternativní medicínou, jejíž přípravky si sám vyráběl, a na svých pacientech zkoušel ( údajně odmítl nabídky negramotného perského šáha a rumunského krále, aby se stal jejich osobním lékařem ) .

      V roce 33 se jeho lékařská praxe dostala do úzkých, protože mnozí z jeho zámožných pacientů byli Židé, proto v 4/33 vstoupil do NSDAP.

      V roce 36 úspěšně na kapavku vyléčil Hitlerova fotografa Heinricha Hoffmanna (1888-1957), Hitlerova kamaráda ( o autorské poplatky z použitých fotek Hitlera, včetně na známkách, se Hoffmann s Hitlerem dělil na polovinu, takže velmi zbohatl ), jenž o Hitlerovi během války chrlil jednu knihu za druhou ( v roce 45 jej US odsoudili k 5 letům vězení za „vydělávání „ na nacismu ) ...
  • V roce 23 se NSDAP ( v tomto roce kolem 20.000 členů) stále dělila na stoupence a odpůrce Hitlera, kteří stáli za Drexlerem, ale také rakouská pobočka NSDAP/DNSAP , vedená právníkem Walterem Riehlem /1881-1955) , pod jehož vedením ze 100% protičešství přešla na 80% antisemitismus, odmítla Hitlera a jeho volání po sloučení Rakouska s Německem …

    Poté, co proHitlerovo křídlo vyhrálo, Riehl byl „ krátce rehabilitován“ v roce 25, když zachránil mladého nacistu Otto Rothstock před dlouholetým žalářem tvrzením, že byl v době činu nepříčetný, takže Rothstock vyvázl se třemi roky strávenými v sanatoriu (Rothstock přišel v 3/25 do kanceláře známého rak. spisovatele a novináře Hugo Bettauera (1872-25) , a 5x jej střelil, protože jej rozhořčila Bettauerova satira na nacistický antisemitismus , kniha vydaná v roce 22 Die Stadt ohne Juden, která se stala bestsellerem, byla i zfilmována ..

    Bettauer byl Žid, ale 1890 konvertoval k evangelismu, a poté, co špatnou spekulací přišel o veškerý majetek, odjel 1896 s první manželkou do NYC, získal US občanství, ale nemohl sehnat práci, proto se vrátili 1900 do BER, kde se jim narodil syn Helmut(zemřel v roce 42 v Osvětimi), také s 2.ženou (teprve 16letou) odjel v roce 1904 do NYC, kde se jim téhož roku narodil syn Reginald. V roce 1910 se vrátil do VIE, kde pracoval jako dopisovatel US listů .

    Pro svůj cynismus, satiru , tabu témata , a investigativní metody byl považován za „skandalistu“, některé jím vydávané listy byly po několika číslech zakázány ).
    • Walter Riehl úspěšně obhajoval i rakouské ultrapravičáky, kteří měli podstatný podíl na kauze Schattendorf v 1/27, kde při potyčkách mezi levicovými/ Republikanischer Schutzbund a pravicovými milicemi /Heimwehr přišel o život jeden člověk s dítětem. Poté, co byli pravičáci v 7/27 za jejich úmrtí zproštěni viny , Rakousko bylo ochromeno gen. stávkou a demonstracemi, které pravicový rak. kancléř Ignác Seipel nechal rozehnat střelbou (84 mrtvých) .

      Navzdory svému nenávistnému antisemitismu Walter Riehl nebyl Hitlerovým mužem, zastával ústavní metody a zkritizoval všechny puče pravice, včetně zavraždění kancléře Engelberta Dollfusse .

      Riehl byl po Anschlussu krátce zadržován Gestapem, načež si zažádal o přijetí do NSDAP, přijat však nebyl z důvodu, že se postavil proti nepodařenému pokusu o puč rakouské DNSAP, který vedl Theodor Habicht (1898-1944), jehož Hitler vyslal do Vídně v roce 31, aby převzal vedení DNSAP , třebaže v roce 30 jmenoval vídeňským Gauleiterem milovníka umění ing. Alfreda Frauenfelda (1898-1977), dalšího rakouského nacistického teroristu, kterého Dollfuss zavřel do internačního tábora Wöllersdorf již v 6/33 .

      Frauenfeld byl nesmírně aktivní, na vlastní náklady vydal v Rakousku Mein Kampf, a šéfoval čtyřem nacistickým plátkům a čtyřem týdeníkům. V důsledku jeho propagandistických aktivit rak. DNSAP získala v roce 32 10x více hlasů než v roce 30 …
      • Nicméně „náklonnost“ Führera k Odilu Globocnikovi byla větší, takže již 9.11.39 jej Himmler na přání Hitlera jmenoval SS-Brigadeführerem, a šéfem SS a policie lublinské oblasti, kde předvedl, čeho všeho je schopen : zlikvidoval varšavské ghetto s 500.000 obyvateli, největší v Evropě ,a od 10/41 začal na příkaz Himmlera budovat vyhlazovací tábory, do nichž poslal milióny lidí, z jejichž majetků se osobně obohatil, navíc mu otroci ještě před zplyněním pracovali v jeho soukromých pracovních lágrech …

        Frauenfeld později sloužil pod Erichem Kochem jako generální komisař na Krymu, přičemž spolupráce okupační moci s místními úřady přesahovala běžná měřítka, zasloužil se však o to polní maršál von Manstein (1887-73, kterého Hitler ze svých služeb propustil v 3/44, protože se s ním neustále hádal, zatímco Frauenfeld jezdil po Krymu a „hledal“ umělecká díla do své sbírky …

        Kancléř Dollfuss nejprve rakouským nacistům smířlivě nabídl dvě křesla v parlamentu, a tlačil na Mussoliniho (se kterým se Hitler „ skamarádil“ až v roce 35, kdy Mussolinimu pomohl při tažení do Habeše ), aby zaintervenoval u Hitlera , aby DNSAP přestala rozvracet rakouský stát …
        V roce 33 však Dollfuss DNSAP rovnou zakázal, a Habichta deportoval do Berlína.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit