Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má něco společného Putin s Hitlerem? Zřejmě ano!

    Podělanost některých zdejších čecháčků ve vztahu k Rusku je nejen ubohá, ale přímo zločinná. Tito lidé jsou stejní jako ustrašenci, kteří na podzim 1938 vydali československé pohraničí Hitlerovi bez boje. Pussy Riot vážně nemusím, punk mi nesedí a jejich vystoupení v moskevském chrámu Krista Spasitele bylo mimo. Ovšem zavřít matky malých dětí za takovou hloupost na sedm let do vězení je skandální a odsouzeníhodné.

    Kdyby nějaká skupina ve stylu Pussy Riot vnikla do katedrály svatého Víta a začala dělat rámus, tak by se mně to nelíbilo a rozumím tomu, že by ji ochranka vyvedla. Holky by dostaly pokutu za výtržnost a tím by to skončilo, protože je to banalita, nic jiného. V normálním civilizovaném státě to tak chodí.

    Ovšem Rusko není normální civilizovanou zemí a v ruské tradici se urážka majestátu trestá tvrdě. Pussy Riot se modlily k bohorodičce, aby je zbavila Putina. Proč ne, křesťan se může modlit za cokoliv, neexistují žádný mustr na správné modlitby.

    Ovšem bývalý bolševický kágébák a nyní imperátor vši Rusi Putin si tohle nemůže nechat líbit. A tak vyšetřování této hlouposti musí být vedeno tím správným směrem. V praxi to znamená, že když religionisté z moskevské univerzity v odborném posudku napsali, že se nejedná o urážku pravoslaví, ale o pouhou výtržnost, za což by i v Rusku hrozila maximálně pokuta, objednal si vyšetřovatel případu od servilních proputinovských kádrů posudek nový, kde samozřejmě již bylo zdůrazněno, že dívky urazily pravoslavné věřící a za to jim hrozí basa. Ruská prokuratura samozřejmě splnila příkaz kremelské vrchnosti a podala na dívky kvůli této hlouposti žalobu. Hrozí jim tak až sedmileté vězení.
    • Je to ovšem směšné, protože modlitbou k Bohorodičce se žádné náboženství neuráží. Vnímám tuto situaci stejně jako profesor Patočka v roce 1976 proces s muzikanty The Plastic People. Jejich hudbu nesnášel, ale když byli bolševiky souzeni za to, co hrají, tak se za ně bil. I já budu křičet, Putinův režim v Rusku umlčuje své odpůrce a vůbec nebojuje se zlem, ale zlo, které mu slouží kryje a toleruje.

      Ve vztahu k Rusku oceňuji nebojácnost pobaltských zemí. Litvy, která schválila zákon, jež postavil na roveň komunistické a nacistické symboly a zakázal jejich veřejnou propagaci, dále Estonska, které odstranilo z centra hlavního města Tallinu sochu rudoarmějce, protože Estoncům evokovala sovětskou okupaci a výstižně ji pojmenovali Ilja znásilňovač. Výborně Estonci! Pochvalu si zaslouží i německá kancléřka Angela Merkelová, která se tehdy Estonska před Putinem nebojácně zastala.

      A kdo, že to říkal v roce 1938, nedrážděte hada bosou nohou? Byl to nějaký Neville Chamberlain ve vztahu k Adolfu Hitlerovi. Ano, tehdejší zbabělci raději byli zticha, aby se vládcové Německa nehněvali, a svět tedy mlčel k nacistickým zločinům. S jakým výsledkem všichni víme.

      A co, že mají společného Hitler s Putinem? Možná víc, než se první pohled zdá. V Rusku, stejně jako v Německu po nástupu nacistů k moci v roce 1933, dochází k postupnému omezování svobody a kriminalizování opozice. Důkazem jsou třeba zákony, které v této zemi omezují psaní na internetu a prakticky likvidují nevládní organizace.

      Je zároveň poučné, že zdejší komunistická chátra, která se jindy ohání demokracií a pluralitou, by v tomto případě ony dívky s Pussy Riot nejraději ukamenovala. Inu pravá bolševická „svoboda“ se vším všudy, s vězni v gulazích a desítkami milionů mrtvých.
  • Jde chlap po Václaváku, mává rudou vlajkou a řve: „Ať žije menstruace!”
    Chvíli ho pozoruje nějaký pán a pak mu povídá: „Co blázníte. Snad ať žije revoluce, ne?”
    Chlap na to: „To je mi jedno, hlavně když teče krev!” *2* *2* *2* *2*
  • Politika USA silně připomíná nacistické Německo, to také zdevastovalo půlku Světa pod záminkou svobody a demokracie pro vyvolený německý národ a porobu pro zotročené země. Proto, kam vstoupí bota fašingtonského žoldáka, tam sto let tráva neporoste.
    • Jako Hitler se chová tvůj Putin když napadá sousední státy a krade jim území
  • Stoji nahej homouš Semjon Gayínek před zrcadlem a najednou mu stoupne péro. Praští do něj rukou a povídá: "Ale jdi ty drndo, to jsem přece já."
    • Ruský teplouši BTW táhni na Gay stránky a neruš na politických.

      I ze Zemanova zadku můžeš být vytažen zasrtaný StBáku a zlískán *12*
  • Chodí dva příslušníci VB po Václaváku a počítají kanály. Jeden, dva, tři, čtyři, pět, šest! Stop! Skloní se a do kanálu zařvou: „Húúú!”
    A tak pokračujou pořád dál. Vidí je děda a ptá se, co že to tam dělají.
    „Ale, velitel nám nařídil, že máme rušit Svobodnou Evropu na šestém kanále!” *15* *15*
  • Kde se vzal, tu se vzal,
    již vylezl z makaka roury,
    Semjon Bukvič čapisral,
    místní *12* diskuzí,
    pro něj jsou všichni soudruzi.

    Jen on má pravdu, on je Pán,
    oponent krutě bude potrestán,
    100 mínusů za vteřinu,
    oponent ke zdi nebo do plynu.
    • Homosexuál Semjon jsi ty sám rusáku zlej trolle.
      Ty jsi tuhle postavu totiž vytvořil. Tak si jí nacpi do tvé teplé řitě a neotravuj grázle.

      Já jsem demokratka SImona a Obamu nemám ráda protože je to slasbý prezident.

      S hlasováním tu podvádíš ty sám lumpe aneb mínus 7 bodů za vteřinu.
      Zastáváš se komunistických vrahů Lenina Stalina a Putina a kvičíš že nejsi soudruh?
      Jsi soudruh! Jsi howado které podporuje ruské vrahy a zloděje. Táhni do kotle prase *12*
  • Volá bača na druhý kopec: „Ty, Jano, víš, co je nového? Brežněv zemřel!”
    „Cože?”
    „Brežněv zemřel!”
    „Co jsi říkal?”
    „Brežněv zemřel! Jsi hluchý?!”
    „Ne, nejsem hluchý, ale moc pěkně se to poslouchá!” *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Umírá starý cikán a místo faráře si pozval předsedu místního výboru KSČ, a že chce vstoupit do strany.
    „A proč, prosím tě?” diví se straník. „Celý život jsi volný jak vítr a teď tohle?”
    Cikán se nechá slyšet: „Když už má někdo umřít, ať je to komunista!” *15* *15* *15*
  • Ztratil se Brežněv v lese a šli ho hledat. Potkali králíka a ptají se ho, jestli soudruha Brežněva neviděl.
    „Ne,” povídá králíček. „Nikoho takového jsem tu neviděl.”
    Potkají lišku a taky se jí ptají.
    „Ne, taky jsem nikoho neviděla,” odpoví liška. „Ale běžte se zeptat medvěda. Určitě ho najdete doma, protože zrovna marodí. Už týden sere medaile!” *2* *2* *2*
  • Ve vojenském pekle se sešli Čingischán, Napoleon a Hitler a vyprávěli si.
    Čingischán: „Já mít dnešní raketové zbraně, tak jsem byl pánem celého světa.”
    Hitler: „Kdybych měl atomovou bombu, celý svět by mi ležel u nohou.”
    Bonaparte: „Kdybych já měl tenkrát Rudé Právo, tak se dodnes nikdo nedozvěděl, že jsem to u Waterloo prošvihl.” *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit