Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putinův fotr kolaboroval s Nacisty.

    Z nalezených dokumentů vyšlo najevo, že Vladimir Spiridonovič přešel během války na stranu Němců a vstoupil do jednotek Vlasovců, kteří pod vedením generála Vlasova bojovali proti sovětskému komunistickému režimu.

    . Před nějakým časem zveřejnila polská média fotografii z roku 1944, kterou v Londýně objevil bývalý agent KGB Viktor Suvorov. Je na ní zachycen Putinův otec (úplně vlevo) při poradě s německými esesáky a kozáky.
    • Vyšetřovací výbor při prokuratuře Čečenské republiky začal pátrat po příslušnících ruské armády, kteří se mohli podílet na zločinech během první a druhé čečenské války.

      Jak informovala ruská média, na ministerstvu obrany se začaly množit žádosti, aby byly čečenským vyšetřovatelům poskytnuty citlivé údaje veteránů obou čečenských válek.

      "Volali mi z ministerstva obrany. K nim přicházejí oficiální žádosti z prokuratury Čečenské republiky s prosbou sdělit, kdo z vojáků v určitý den a hodinu stál na tom a tom kontrolním stanovišti, u jaké jednotky sloužil, a případně jeho domácí adresu," sdělil serveru Svobodnaja pressa vojenský novinář a plukovník ve výslužbě Jevgenij Kiričenko.

      Někteří za žádostmi čečenské prokuratury však nevidí pouhou nápravu křivdy. Objevily se rovněž názory, že údaje mohou Čečencům sloužit k mimosoudní likvidaci podezřelých z válečných zločinů.
      Spekulace se začaly šířit zejména po vraždě Jurije Budanova, bývalého velitele tankového pluku, odsouzeného v roce 2003 na deset let za vraždu čečenské dívky Elzy Kungajevové. Budanov byl v lednu 2009 předčasně propuštěn, což vyvolalo negativní reakci nejen příbuzných oběti, ale i čečenského prezidenta Ramzana Kadyrova.
  • Jsem v očekávání, kdy to docvakne i adminovi, že tahle šaškárna je pro redakci kontraproduktivní. Ačkoliv, nikdy jsi nedostal trvalý stop, takže platí to, co jsem vždy uvedl, buď jsi podvodník s IP adresami, nebo přímo někdo z redakce. Podpora, či nevšímavost k tvým urážkám nejhoršímu kalibru tomu nasvědčují. Ale, někdy, možná, navštíví tyto stránky i někdo jiný, kdo na toto bude muset mít jiný pohled a zakročí. *12* *12* *12*
    • Tiradore! Ulhaná Ruská špíno.
      Nedožadu se slušnosti když se chováš jako sprostý dobytek.

      Komolíš moje Jméno Simona, Jsem zde sprostě napadána. Kradete můj nick.
      Jen jsem vám vaše sprostosti vrátila. Tak tu trapně nebreč grázle *12*
  • Semjon Gayínek je potrat opičí kurwy!!!
    • Ty jsi syn komunistické swině která měla být zastřelena *14* *14*
  • Ruským vojákům vyhrožovali vězením, když nepůjdou na Ukrajinu

    Dva bývalí ruští vojáci popsali agentuře Reuters nasazení na Ukrajině, jeden z nich při tom vypověděl, jak na ně velitelé tlačili, aby šli bojovat na Ukrajinu. Někteří odmítali, raději odešli z armády, i když jim vyhrožovali prokurátorem. Mnozí Rusové nechtějí bojovat na Ukrajině, a tak tam posílají sibiřské Burjaty.

    Tankista Reuters řekl, že by dobrovolně na Ukrajinu nešel: „Ne. Kvůli čemu? To není naše válka. Kdyby tam byli naši vojáci oficiálně, bylo by to něco jiného.“

    Také si stěžoval, že armáda nesplnila sliby, které jim dala po návratu: „Řekli nám, že každý by měl dostat denní příspěvky, příplatky za boje a medaile.“ Nic z toho prý ale nedostal: „Rozhodli jsme se odejít. Čtrnáct z nás.“ Armádu opustili 12. prosince.
  • Putin v košilce, Medveděv v kalhotkách. Policie zabavila „nevhodné“ obrazy *15* *15*

    Ruská policie zabavila v petrohradské galerii obrazy zesměšňující prezidenta Vladimira Putina a premiéra Dmitrije Medveděva. Oba státníci na nich byli vyobrazeni v dámském spodním prádle. S odvoláním na zaměstnance galerie to oznámila agentura Reuters.

    Jeden ze zabavených olejů na plátně malíře Konstantina Altunina zobrazoval Putina v bílorůžové noční košili, jak se dotýká vlasů Medveděva, který je pouze v podprsence a kalhotkách, uvedla agentura RIA Novosti. Jeden ze členů vedení města, Vitalij Mironov, byl zase ztvárněn s obličejem zbarveným do duhové vlajky, která je symbolem gayů a lesbiček.

    *2* *2*
  • Putin je Drtič šunky a Palič sýru. Rusové si utahují z likvidace západních potravin

    Povinná likvidace západních potravin v Rusku podle tamních kritiků připomíná inkvizici a představuje zbytečné plýtvání zbožím i energií. Na sociálních sítích se vyrojilo množství příspěvků, které si z nařízení vlády utahují.

    Některým kritikům akce proti západnímu zboží připomíná kampaň za soběstačnost z dob Sovětského svazu, která se nakonec projevila naprostým nedostatkem třeba jen základního artiklu v obchodech po celé zemi.

    „Prezident se rozhodl ukázat, že je také západním lídrem, a uvalil na Rusko sankce,“ hlásá jeden z mnoha posměšných příspěvků na internetu. Další navrhuje přepracovat znak ruské celní služby, na němž figuruje sv. Jiří s kopím. Podle něj by Jiří ve znaku už neměl zabíjet draka, ale klobásu ze Západu.
    • Stačil by odkaz...
    • StBácká kurwa Tirador by chtěla omezovat svobodu slova v ČR.
      Pokud se nezklidní bude nakopán do držky i do perdele *15* *15*
      • Ó jakým pestrým jazykem a osobní kultivovaností se tady prezentuješ, nikdo neuvěří, že jsi pohlaví něžného. A takovým jazykem spodiny a lůzy z poslední páté cenové se daleko nedostaneš. *14* *14* *14*
        • to je zase for. Já jsem tu sprostě napadána. Ty tu hajzzle komolíš moje jméno Simona
          Kradete můj nick.
          A vy se divíte že jsem vám vaše sprostosti vrátla? Jste rudé špíny a zmetci.

          Jste parchanti. Fuck You a tvojí manželce. Té staré couře z hlavního nádraží. *15* *15*
  • Tirador se chová jako dobytek a tak může být krutě odoporažen jako dobytek *14*
  • Demokrat a poskok USA, simon, tady krade cizí články a vydává je za své!!! Porušení autorských práv je tzrestné a redakce tiscali na to může doplatit, simone.... *14* *14* *14*
    • Nikdy jsem je nevadávala za své. Co tu zase zkoušíš ty StBácký hajzle?
      Vždy jsem uváděla že to jsou články pana Zieglera.

      Já jsem holka Simona. N Jdi se léčít tzy nacistický buuzerante tiradore
      • Nikde odvolání na autora nevidím. *12* *12* *12* Jsi lump a zloděj.
        • Vždy jsem uváděla že jsou to články pana Zieglera z MF dnes ty ulhaný gaunere,

          Já jsem tu jako lháře usvědčila ze lhaní tebne když jsi popíral sraz nacistů v Rusku který
          pořádal Putinův kámoš.

          Zavři už tu ulhanou hubu t rudej zmetku. Neb po ní dostaneš.
          Tvá drzost už překračuje všechny meze ty Stb8cká kurwo
  • Semjon Teplousch Gayínek!!!
    • Tak tohle Tirador - obdivovatel Hitlera a Putinův homosexuál nerozdejchá *2* *2*

      V Rusku jsou jen tři možnosti jak zemřít:
      První - hlad.
      Druhá - otrava alkoholem.
      Třetí (nejjistější) - z opozice kandidovat na prezidenta *1* *1* *1* *1* *1*

      Sibiřský záchod:
      Dva klacky, jeden zapíchnete do země a druhým odháníte vlky!
      • Tvá zkušenost se Sibiří, kdy jsi tam pochodoval se svou nazi jednotkou SS mne nezajímá. Měli tě nechat v tom gulagu, abys do smrti tvrdě makal na tom, co jste společně s dalšími nácky rozbili. *12* *12* *12*
        • Já jsem demokratka.

          SSSR kterého se tu zastáváš zavraždil více lidí než Hitler.
          Německá komunistka která byla zavřená jak ve Stqalinově Gulagu tak i v Německém
          koncentráku jasně říká že ruský gulag byl daleko horší.

          Takže zalez ty totalitní obludo
  • Rusko jde ke dnu a lidé z něj houfně utíkají

    Statistiky jsou neúprosné, a lži Kremlu i jeho stoupenců jsou na ně krátké. Ruská ekonomika stále padá, a ve třetím čtvrtletí meziročně klesla o 3,4%. V zemi přibývá chudých a v minulém roce ji opustilo přes 300 tisíc lidí.

    Vojenské operace na Ukrajině a v Sýrii, dále nízké ceny ropy, táhnou kremelskou říši prudce dolů. Rusko si bude muset brzy vybrat, buď válečná dobrodružství, nebo zhroucení ekonomiky, protože mu jinak dojdou peníze. To, že mu v příštím roce hrozí vyčerpání ropného rezervního fondu, potvrzují domácí i zahraniční experti.
    Reálné příjmy ruských obyvatel klesly za poslední rok téměř o 10%, rubl atakuje hranici inflace třiceti procent. V brzké době budou ruské domácnosti vydávat více než půlku svých výdělků za potraviny. „Stáváme se znovu zemí chudých lidí,“ přiznává bývalý náměstek ruského ministra financí Ivan Starikov. A je pravdou, že počet těch nejchudších nyní v Rusku strmě roste.

    Současný stav je rovněž důkazem zaostalosti Ruska, které minimálně 50% svých příjmů získává prodejem ropy a plynu. To proto, že není schopné ve větší míře vyrábět špičkové konkurenceschopné technologie. Ceny ropy se však stále udržují na relativně nízké úrovni.
    Velkým problémem této země je také obrovská korupce, proti které je ta česká skoro neškodná. To je důvodem toho, že státní stavby jsou silně předražené a proto se v zemi moc nestaví. Důsledkem toho je, že dálnice dosud nespojují dvě největší ruská města Moskva – Sankt Petěrburg, natož centrální dopravní trasu země Moskva – Vladivostok. Jestliže jsem tedy už dříve kritizoval Česko za pomalou stavbu dálnic, tak v Rusku je situace ještě horší. Vysokorychlostní železnice jsou v Putinově carství snem nikoliv realitou. Rusové sice slibují výstavbu ca 700 km vysokorychlostní železnice mezi Moskvou a Kazaní k mistrovství světa ve fotbale v roce 2018, ale to se jim s velmi vysokou pravděpodobností určitě nepovede. Obecně dopravní infrastruktura je v Rusku v příšerném stavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit