Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To já mám zase problém s Drahošem, ten chlap ještě přímo neodpověděl za žádnou otázku, dnes dopoledne opět dostal v rádiu přímý dotaz a jeho odpověď byla " nebudeme spekulovat"...tož to od Zemana aspoň vím, co můžu čekat, Drahoš je nesympatický a arogantní a necítím z něho to "češství " a hlavně mlha všude kolem něho...ale chápu, že kdo nemusí Zemana, nemá jinou volbu, ten výsledek bude hodně těsný....
 • Určitě jste si všimli, že naše mainstreamová média dávají ke každému článku o Zemanovi jeho fota v divných pózách, což je dobře vidět i v tomto článku. Je to záměrně. Novináři totiž mají za úkol ve videoreportážích a mezi fotografickým materiálem se Zemanem vyhledávat záběry přirozených lidských grimas Zemana a ve studiu je technici různě digitálně upravují aby náš prezident na nich vypadal, jako dement, jako opilý nebo že je v posledním tažení nad hrobem. Potom jsou ty upravené záběry používány v reportážích, třeba v pořadu 168 hodin nebo jsou rozesílány k použití do soukromých televizí a mediálních agentur. Když mi to kámoška, která pracuje v ČT řekla, tak jsem si myslel, že si dělá ze mně srandu, ale ukázala mi jedno takové video se Zemanem před a po úpravě. Je to fakt pravda. Zeman čelí spiknutí téměř celého mediálního mainstreamu, který se ho snaží dehonestovat všemi prostředky aby ho obyvatelům ČR maximálně zhnusil a odradil občany od jeho volby v příštích prezidentských volbách. A kdo za tím stojí? Intelektuálové z pražské kavárny a americká ambasáda. Ti mají největší zájem na tom aby Zeman zmizel z politiky.
  • se divíte???

   Kdybyste chlastal takovým tempem, tak taky nebudete mít lepší fotku!
   • Vliv chlastu na podobu je viditelný na fotkách Vendy Flašky Havla. *1*
  • tady máte celou řadu " před a po " :https://www.google.cz/search?q=game+ovar&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjEwvDtoOjWAhVBWxoKHbaIASAQsAQILg&biw=1280&bih=893#imgdii=tddUvMu7o2OIsM:&imgrc=rPDtEvCNXKDszM:
  • No ona ta hradní fosilie už lépe vypadat nebude, budete se hold muset koukat na jeho vyretušované fotografie.
   • Fotky Miloše se vám nelíbí? Ve skutečnosti se chová, smrdí a vypadá mnohem hůř, než jak ho zpodobňují naše přehnaně korektní média.
    • No on už je pár let po smrti proto smrdí a jmenuje se Havel.
   • Nevím, jak kdo, ale já se nekoukám a koukat nebudu ani na jeho foto z mládí...
 • Musím však přiznat, že v jednom měl Zeman pravdu. Že je to hotová věc a že za života Vladimira Putina už Krym nikdy Ukrajině patřit nebude. A my s tím, bez ohledu na předchozí smluvní závazky, neumíme nic udělat. Protože pokus o vojenské řešení proti Rusku by znamenal válku. Ne evropskou, jak si myslí Gauck, ale světovou. Takže — ano, Zeman je zcela přijatelná osoba, ale svým prohlášením, že zabrání Krymu Ruskem je hotová věc, měl nemilosrdnou a ledově chladnou pravdu.

  My se neumíme Putinovi postavit a pošlapané mezinárodní právo vymoci, není na planetě nikdo, kdo by to uměl, a čekat, že Putin Krym pustí dobrovolně, by byla opravdová bláhovost. Takže přes veškeré protesty a povyk proti jeho výrokům Zeman neřekl nic než pravdu. Neřekl, že anexi Krymu schvaluje, neřekl, že je rád, že k ní došlo. Jen suše konstatoval, že anexe je hotová věc. A to je nesporně pravda. Takže prosím pohoršené politiky, aby místo výlevů směrem na Zemana hodili do placu nějaký návrh, jak Putinovi Krym zase vzít. A pokud nevědí, tak mají být zticha, a ne protestovat. Protože proti pravdě se nemá protestovat.
  • josef.servit.9
   Bla-Bla Nejde někomu vzít dobrovolně jeho území. Humanbombardováním by to šlo?Ukrajina
   okupuje část Polského a Československého území a nic se neděje
  • Možná by i Putin byl vstřícnější. To by se ale muselo rozpustit NATO a USA vzdát všech svých základen a "zájmů" v cizích státech. Takže vpodstatě věc nemožná. Tohle spraví jedině síla. A asi ne ta lidská, ale ona Boží, či Vyšší moc či Přírodní zákony a t.d. ale určitě k tomu dojde. Zemské desky pod východní Amerikou či supervulkán v Yosemitech nám dost napovídají.....
   A USA bude jen nová Atlantida....
 • Pro diskutéra J


  Vážení spoluobčané! V nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naší Československou republiku, tj. dekrety presidenta ČSR. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se nebudou opakovat tragické události let 1938-1939. Vědom si neblahých zkušeností našeho národa, zejména z druhé světové války,zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovu osídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu, na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti. Může se stát, že mé dekrety, vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou postupem času prohlašovány za neplatné. Může se stát, tak jako v minulosti, že se najdou "takzvaní čeští vlastenci", kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu. Nenechte se oklamat a návratu nedopusťte. Hitlerové odcházejí, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává. Potrestejte všechny vlastizrádce v kterékoliv době.( E.Beneš)
  • vanhorne
   Asi tak "Vážení spoluobčané!"
   Mel jsi uronit slzicku i nad Mnichovem.
   To co se nam nehodi to vypustime, nebo slovo "vlastizrada" je dnes uz take "politically incorrect", jak to s tebou je, Takasi?Co podle tech Dekretu jsou Klaus a Meciar????
   ........Evropy Nemeckem zustává. ↴
   to co chybi v tech tvych decretech.
   Mohou se najít i vlastizrádci, kterí budou opet usilovat i o odtržení Slovenska od Ceské republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Ceskoslovenské republiky T. G. Masaryka a spoluzakladatele M.R.Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národu.Nezapomente, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádcu, že mají trvalou platnost a potrestejte všechny prípadné vlastizrádce at je to kdokoliv, a v kterékoliv dobe."
   Váš dr. EDVARD BENEŠ
   Praha, kveten 1947
   • To varnhorne:
    Dovolím si ještě doplnit, že jeden z těch dekretů začíná slovy "Občané německé a maďarské národnosti, jakož i zrádci a kolaboranti..." a dále se uvádí, že tyto osoby jsou zbaveny občanství ČR, práva disponovat se svým majetkem, nemohou se domáhat svých práv u úřadů, soudů a policie ČSR a budou "odsunuti".

    Něco takového se nedělo např. ve východní Francii v Alsasku a Lotrinsku, kde se dodnes mluví německy.
    • vanhorne
     "že jeden z těch dekretů začíná slovy"
     Pravdepodobne to co jsem nasel na Internetu,take neni plna verse.
  • Doporučuji pisateli, aby si ty "dekrety" přečetl včetně okolností, za nichž vznikly. Vydal je Beneš jako soukromá osoba, presidentem byl zvolen až o rok později. Vydal je a prosazoval za podpory Stalina v rozporu s názorem západních spojenců. Byl to akt nevídaného zvěrstva proti civilnímu obyvatelstvu a schvalovat to může jenom lidská zrůda. A jak je vidět, ti rudo-hnědo-kožci by to dělali opět. A co takhle je "odsunout" za Karpaty?

   Jinak nechápu, proč sem pisatel tahá nějaké Benešovy dekrety. Ty byly v rozporu s právem už při vydání a dnes jsou nepoužitelné, protože jsou NEPLATNÉ. Byly totiž určeny pouze k jednorázovému použití. Ani jejich následky dnes už nelze napravit z důvodů právních i faktických. Ale jak je vidět, někomu vyhovuje strašit jimi ty méně soudné. Jako jimi strašil StBák Zavadil den před presidentskými volbami a ovlivnil pár b.bečků, takže se na hrad dostalo to ožralé strašidlo bubble bum, co dělá naší zemi ostudu po celém světě.
 • Zeman, není ti trapně?????? Je to hnus!
  • Ale za to může ta jeho manželka! Proč mu neřekne - Miloši, nechlastej! Nechá ho dělat ostudu celé ČR, je to opravdu hnusné.
   • Asi chlastá s ním *1*
 • Stát by měla řídit vláda kompetentních, poctivých, skutečných odborníků, kteří by "vládli" a řídili stát pro voliče a ne pro svá koryta...
  To je u nás asi zatím utopie...

  Stát by nemělo řídit něco podobného tomu, co sedí na Hradě a dělá celé republice neustále mezinárodní ostudu...
  • víme Sajmone Křenku............................
 • Každý si má o sobě rozhodovat sám a nepotřebuje mít nad sebou nějakého drába. Neschopná vláda, nemocný a starý prezident, proč si to nikdo nepřizná. Hlasovat bych nešel, hlásil jsem se ve škole a to je již hodně dávno.
  • Tak si pak nestěžuj
   • Já si stěžuji, jak si na to přišel? V hlavě se ti to asi drobet plete, ale nemusíš mít obavu o svůj zdravotní stav, nejsi sám.
    • Hlasovat bych nešel? TVÁ SLOVA ŽE?
     No a někdo by rozhodl za tebe.
 • Zdá se, že Becherovičovi hrabe čím dál víc! *1* *1*
  Vlastně nezdá se, je to jistota! *16* *16*
  • Není divu, jeho věk, hulení, hektolitry Becherovky, fetování marx-leninismu... *1*
   Jenom je s podivem, že se najde tolik nesvéprávných, kteří mu fandí. *7*
   • vanhorne
    "Jenom je s podivem"
    Ten ma ty sve fandy a fandinky dobre spocitane.Podle jeho propoctu, ta jeho armada tvori skoro 5/6 obyvatelstva jeho rise.Cili jen svym mnozstvim,jsou schopni umlatit vas cepicema.Co ale je s podivem a cemu nerozumim je to, ze i kdyz se o sve armade vyjadruje tak opovrzlive, ta za nim poleze jak se zda i do diry. ☺ ☺
    Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě.
    > https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562 <
 • Koukám, že je tady ten pračurák z redakce Tiscali, co si nechá říkat Sajmon Křenek. Pod tisíci nicky laje proti prezidentu Zemanovi. Je ti to houno platný, ty pračuráku, každý na tebe séré...ha...ha...
  • víme soudruhu BTW, amok
 • Souhlasil bych pokud by to nebyla ta ožralá ruská swině Ovar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit