Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmm,tak nevím kdo je hloupý,ten kdo si myslí že je v čechách a je čech a nebo ten co leze do p...le kolonizátorům ze západu.Vždy si na vás dovolí někdo jenom to, co mu dovolíte vy.Národ nesnáší nic s takovou nevolí jako něco,co mu uloží cizí moc.Až na jedince,komunistobíjce /rozuměj bývalé komunisty Ksč/. Nyní modré vlastizrádce.Dříve mávače v průvodech. Hlavně že to sype.
    • vidím, že hloupí národovci čili náckové ještě nevymřeli.
      Čechy a Čech se píše s velkým Č.
  • Prosím co je to ten tenager,že to jezdí v autobusu,že to nenaložejí na náklaďák nebo na vlak.To se používá na stavbě dálnic,nebo co to je? Dík za slušné odpovědi,je mi už 70 let
    • Thirteen = 13 ... nineteen = 19, age = věk; teenager = ten kdo je ve věku "teen", tj. mladší než 19. To je velice přesně vymezeno a je to lepší než "mládež mladší 19 let" nebo "mládež" nebo dokonce "děti" neřku-li svazáci.
      Jelikož thirty = 30 ... ninety = 90, tak pokud je Ti něco mezi tím, pak jsi "tyager".
      Taky jsem "tyager", a jelikož jsem už jako "teenager" pochopil zásadu (vyslovenou tuším TGM) "kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem", tak mi English mi nečiní potíže a ten termín "teenager" mi vyhovuje, protože je výstižný a přesný. *1*
      • "anonym"

        MOc chytrý a kolik jazyků znáš? To snad není český jazyk! "teenager" není přesný a výstižný - je to výraz cizí !!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
        • Jelikož jsme občané EU, budoucích USE, musíme si zvyknout na to, že společným evropským jazykem se postupně stane Euroenglish. A kdo nebude schopen se jí naučit, tak dohovoří nanejvýš v hospodě ve své Horní Dolní. Divil by ses kolik "českých" slov jsou ves skutečnosti slova německá, latinská, řecká, keltská. A kolik jazyků znám? Jsem vícekrát člověkem. *3*
          • Opr.:
            ...tak se dohovoří...
            ... ve skutečnosti...
  • Abyste se s tou angličtinou neposrali. Jak jsem před rokem 1989 říkali teenagerům?
    • Říkalo se jim mládež.
      Viz. sportovní oddíly: do 18 jste v oddílu mládeže jako junior.
    • Teenager = mladej smrad.
    • Hlavně že ses před rokem 1989 nepos.al s tou azbukou. Raději bys jim říkal moloďož?
    • Tak tedy: Plný autobus svazáků!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit