Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybys nekecal Simone.
  • Sím tě nemluv! No, a mám toho plnou hlavu, prase. *12*
  • Největší póvl jsi ty, teplý prase Simonovo.
  • Sorry Dádo, no ehm.

    chrrrr chr flus
  • Simonek, ten smraďoch je místní idioot a blbec. Ještě pořád tak smrdíš Simonku?
  • Zde je vidět, jaký póvl se Zemana zastává, jedno pr a se a pussy vedle druhého. Hnus.Svůj k svému.
  • Chrchla mi ji celou oslintal. Prase. *12*
  • Zeman lže a pomlouvá své spoluobčany každý den, Kalousek má pravdu. Zeman by z basy nevyšel.
  • Má na to své páky, Zeman by ho určitě musel poslechnout!
  • Tak proč Zeman tak chlastá? Proč mu to Putin nezakáže???
  • jelcin byl opilec a Eu a USA ho milovali na vše jim kejvnůl a odsouhlasil.putin si nenechá srá. na hlavu a to jim nevoní.
  • Náš Putin lže, jen když se mu to hodí(Krym), kdežto Zeman lže i když se mu to nehodí. To je ten rozdíl. Navíc Putin není ožrala 1.stupně, Zeman si vzal za vzor Jelcina.
  • že každému vadí imunita prezidenta ale nikomu nevadí imunita poslanců.....????
  • Hlavně že si poslanci odsouhlasili urážky úředníků.
  • to si vyřiď s chrchlou.ten jim dal život
  • má to Milouš v té sklenici pivo nebo moč předávanou zdravotní sestře k rozboru? *1*
  • Ještě je potřeba vypořádat se s komunisty,
  • česká republika se jednou pro vždy s feudály vypořádala (nebavím se o komunistech ale první republice).tak že tu nemá co dělat zmetek
  • Jak muže Horáček tvrdit že bude prezident všech když brojí proti Zemanovi (tudíž i lidem co ho podporují) *7*
  • Můžete mi prosím poradit nějaké nicky, mých nynějších 10 000 je už profláklých, je hned vidět, že si píšu sama se sebou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší