Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To je zase blábol

 • TheGGG

  no to je děs, že má politik na prvním místě, svůj národ a vlast... hu nový hitler, to hned musí česká sluníčka postrašit článkem... bohužel to nefunguje. Lidi se vám smějí a novináři ztratili svůj vliv

 • senil666

  Žádný impeachment Trumpa se konat nebude. Trump ustojí i toto.
  A je to dobře. Trump je dobrý prezident, snížil daně, zrušil regulace, nijak
  nezvyšoval moc vlády. Co bychom za takového prezidenta dali?

  http://www.epshark.cz/clanek/308/opomijeny-uspech-trumpa-za-kazdou-1-novou-regulaci-16-zrusil

 • Amer.prez.D.Trump je podnikatel,který ví,"která bota tlačí",dokázal to mnoha lidem v USA,že ekonomika se dá rozhýbat kladným směrem.Nechápu jedno rčení i v naší politice,že podnikatel nemůže řídit stát jako podnik.Vždyť podnikatelům-těm schopným-jde o to,aby prosperoval i stát.Když prosperuje stát,prosperují i podnikatelé.V USA je v současné době módním hitem útočit na řádně zvoleného prezidenta,v tom USA zklamaly mnoho příznivců,ovšem-za to nemůže p.D.Trump.Veškeré to negativní dění způsobila z velké části neobjektivní média a "demokratická,opoziční strana".Tato strana dokonce nehledí na problém   nelegální migrace jako na nebezpečí suverenity stále nejsilněší ekonomiky světa a nedbá na varování současného prezidenta USA.p.D.Trumpa,že tomuto nebezpečí se musí USA postavit se vší rozhodností.

  • Wolfcastle

   Si pletes pojmy s dojmy idiote! kdyz porsperuje podnikatel a vsichni zamestnanci NEPRACUJICI PRO STAT prosperuje i stat, ale obracene to ROZHODNE NEFUNGUJE! Protoze ten kdo vytvari hodnoty / zdroje kdo vytvari zisk jsou podnikatele a jejich zamestnanci NE STAT ten ty zdroje jen SPOTREBOVAVA!!!


   A ridit stat jak firmu to je ta nejvetsi hovadina protoze firma usiluje o to mit za co nejmene prace co nejvetsi zisk a to neni to co od statu chcete.....

   • Firma usiluje o to mit za co nejmene prace co nejvetsi zisk a to je presne to, co od statu chceme.

    Tedy v rámci minimální daňové zátěže co nejlepší zdravotnictví, infrastrukturu, obranu, bezpečnost, důchody...

    Výše uvedené příklady jsou ziskem, který plyne občanům z provozu demokratického státu, který si zřídili a jehož chod platí.

 • KIMCID

  obama ameriku rodělil jinak by se nestalo že by volby vyhrál Trump.

 • Skvělé foto - zkrátka Kačer Donald...

  • No prostě kačeří sympaťák na první pohled. Ale nemůžeme se každý líbit každému. Já se alespoň zasmál.

  • Pavel.Jegl

   Ano, problém je však v tom, že Amerika by potřebovala spíš strýce Skrblíka. 

   viz: http://www.usdebtclock.org/

 • josef.chmela

  Trump ať si celé USA vetkne do zadní části těla.  USA jsou pouze semeništěm teroristů. 

 • Obama oslabil  Ameriku, zatímco Trump se snaží Ameriku posílit. USA jsou nezávislé na Evropě, ale Evropa není nezávislá na USA. Evropa ještě politicky a bezpečnostně nedospěla, stále se nechá vodit za ručičku strýčkem Samem. USA jsou spolutvůrci globálních politických proudů a Evropa je těmito proudy posouvaná na politickou periférii, protože se ocitla ve stahující smyčce junckerovského eurohujerismu a merkelismu a není schopná rozvinout plachty, aby plula tím správným směrem tak, aby vyspělá evropská civilizace přežila výzvy 21. století.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit