Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na Slovensku se našlo hodně neadrtalců Spišský Drevník Hrádek a člověk patří do Primátů
  • KIMCID

    Jégl co ta fotka odpovíte když už je to vaše práce?

    • I kdyby jsi retušoval komouše sebevíc,at to byl Brežněv,Husák a nebo Zeman tak pořád to zlo z výrazu tváře nezmizí!S tím se smiř.Ty jako Kim to asi víš nejlépe.
      • Brežněv a Husák byli ve velikánským OuKeji. Jo to zrzavej Vašek, to byla aspoň zrůda.

      • KIMCID

        Když jsiblb a nevíš co jméno Kim je a kde se používá nereaguj ;)

    • vanhorne

      "Jégl co ta fotka odpovíte když už je to vaše práce?"

      Lotova zena byla take tak zvedava, ty nevis jak dopadla, Cheef Ishkodewaaboo?

      • KIMCID

        Opět mimo

      • KIMCID

        no na vše reguje tak ať odpoví

    • dzixy
      Výběr fotek jak Zemana, nebo Babiše na Tiscali je ukázkou chudého ducha, kterého z nenávisti k nim nedovedou krotit a když jim ublížit, tak aspoň výběrem dehonestující fotky.
  • dzixy
    Já se domnívám, že zmíněná politička je pouze řešením dlouholetého negativního vládnutí Ficovců, kteří jsou spojování s různými zlodějskými a mafiánskými skupinami. Přidáme-li jalovost ostatních stran, nelze se divit, že slovenský volič zvolí kohokoliv, kdo se ukáže na scéně a bude čistší, než všichni ostatní politici. A srovnávat ji s našimi, českými sluníčkáři, je velký omyl pisatele článku. Slovenská "sluníčkářka" chránila ty slabší, ne menšinu, kdežto naši sluníčkáři propaguji svou "menšinu", která podporuje pouze sebe.
  • Slovenský prezident je mi celkem lhostejný. Jediné, čím by mne Slováci potěšili, kdyby opět dali možnost volného výstupu na Lomnický štít a ne aby tam člověka vedl jakýsi "horský vůdce" jak bača ovci na  provázku.

  • Kontrolní otázka:Komu z vás Pitomio přikázal psát komentář?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit