Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KRÁSNÉ JE že tahle partička je schopna sebrat hlasy ODSákům i 0,9 TOPákům. Kdokoliv bude lepší než mdlý zaklínač hadů Fiala nebo obecní špinavec Mirda. A pokud by vyfičela ombucmanka, tak to bude jen k prospěchu věci.Kde to jsme aby baba placená z našich daní hájila zájmy nějakých přivandrovalých bubáků.Zafačovaných v černé útěrce.

  • Nestastna republiko... Nebude klid dokud nesejde vekem posledni kremlobot, posledni komunista. 

    Amen

    • Gorobilypes

      kremlobotama straší ti co nemají žádné šance

      • Sance proti komu/cemu?

        • Gorobilypes

          Šance cokoliv vyhrát,volby,diskusi,hádku.....

          • Myslite? No nic, shodneme se ze se neshodneme

  • Nesmíme brát všechno vážně.

    Pan Klaus jr. vědom si nezbytnosti přilákat pozornost téměř za jakoukoliv cenu, vysloví před volbami jakýkoliv soud - jen aby vzbudil pozornost médií a upoutal jí na sebe a své hnutí. V tom se neliší např. od ODS a jiných. Pozornost to jsou totiž možné hlasy. 

    Před volbami uslyšíme ještě mnoho podivných soudů. Rozumný a soudný člověk si o tom pomyslí (ke vzteku politiků) svoje. 

    Politický marketing se tomu říká. 

  • Ty úvahy v článku jsou celkem logické a reálné. Jako občan- volič vcelku s Trikolorou souhlasím. Hledám nové, neprofláklé tváře a program srozumitelný lidem.  S akcentem na to, co se děje jak ve světě, tak u nás.  

    Současné parlamentni strany mne nemají čím oslovit. Dílčím způsobem snad SPD. Jsem vlastenec. Nikoliv Evropan. To až na posledním místě, jako obyvatel světadílu. Ale v rámci pohledu na realitu, politiku, ekonomiku, vize, mne Evropa šokuje a děsí. Proto nejsem "Evropan", proto přímo nesnáším EU. Komplet. 

    Jsem Čech. Zajímají mne české problémy  a česká řešení těch problémů. Jsou mi zcela lhostejní migranti. Ale totálně. Nechci je tady. Pouze významně omezený počet ze stejného kulturního prostředí, a to ty, kteří tady hledají pracovní uplatnění a mají co nabídnout. Protože přece máme 300 tisíc volných pracovních míst! Zatím!!! Brzy se tento poměr otočí. Budou krachovat firmy spojené s autoprůmyslem. Zaručeně! Tisíce lidí přijdou o práci. Proč v takové situaci tady pouště další lidi ze zahraničí?! Kdo je bude živit? Za co a proč?! Migranty z Asie a Afriky? Ani omylem! Bez slitování, bez infantilních keců. 

    A tohle Trikolora podporuje. Takže máme mnoho společného. Ostatní, s dílčí výjimkou SPD, opravdu nechci hodnotit, není proč a není za co. Leda kupa nadávek. A pohlavků navrch.  Junior mluví lidsky, srozumitelně,  porovnejte s takovým "profesorem" Fialou. To se ani nedá. Fiala Klause vyhodil a řeporyjského hulváta "plácá po ramenou". To nevysvětlíš!

    Máme cca 20%-30% nerozhodnutých voličů a to je značná síla, kterou je ale třeba umět oslovit a postavit na svou stranu. A doba to umožňuje, protože je zle a bude ještě hůř. Po všech stránkách, ve všem. Společnost je rozdělena, díky neo liberálním dacanům, jejich sprostotě, nesvobodě, cenzuře, nátlaku, totalitě a neskutečné tuposti. Nenávidím liberály. Jsou to nejhorší, co nás ve 30 letech šance o novou, lepší společnost, po bolševicích potkalo. Nelze k nim být neutrální, není proč. Vyvolali třídní boje ve společnosti. Jako kdysi bolševici. Uráží mne jejich nálepkování, cenzura, jeden vnucovaný názor,  neslušnost, lži, faleš, a tupost.

    Klaus junior má obrovskou šanci a já ho podpořím. Pokud něco do voleb totálně nepotentuje. Záleží na jeho výběru VIP osobností vedení Trikolory  a členů hnutí. Ne vždy měl šťastnou ruku. A znám pár vší, které má v kožichu a které kazí Trikoloře jméno. Ty si ale musí vyhledat sám a Trikoloru očistit. 

    Můj odhad? +-15% ve volbách. Tedy, druhé, nebo třetí místo.  A příští koalici budou zkoušet vytvořit 3 hnutí: ANO, SPD, Trikolora. Nikoho dalšího ze současných parlamentních stran tam nevidím a ani nechci. Jak to dopadne? Nevím-ale to neví nikdo.😈

  • Těžko dnes říct kolik budou mít nakonec do voleb %..Každopádně to však bude dost hlasů k tomu, aby se některé současné strany.,které jsou doslova na hraně volitelnosti..,reálně už nedostaly do sněmovny s.r.o. , a ty jsou z toho evidentně nervózní už nyní.,což jen dobře..

  • Zdá se, že předáci Trikolóry jsou odolní vůči vlivům klimatického či migračního šílenství a vůči nákaze bruselózou. Právě odolnost vůči vlivům různých eurohujerských šíleností a proti nákaze bruselózou by měla být rozhodujícím kritériem při volbě kandidátů do zastupitelských sborů, především do Sněmovny.

  •  No máte z Trikolóry pořádný bobky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit