Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klaus starší může 30 let za stav této republiky a to co započal nikdo už nedá dohromady. Klaus mladší je pouze slaboučký odvárek jeho tatíčka.   

  • No hlavně že nás NEZAPLAVUJE  milion chvilek nebo islamistů, že Bican??!!!

  • Tak esli vyhraje Trikolora spolu s SSPD, tak mame moznost sledovat jak se zilo za Druhe republiky. 

    • To nebude o minulosti, ale o budoucnosti. Té lepší.😈

    • Hlavně bude líp.😈

      • Tak urcite

  • namhal

    ANO nevolit Babiš měl dost času zavřít zloděje z ODS, ČSSD a Národní Frontu Kalouska. Tak zbývá Trikolora že Klaus napraví chyby svého otce, Zruší Senát, ombudsmana, kancléře a došlápne na neziskovky. Napraví svinstva ochlasty a lháře Havla. Ukončí blbou náladu kterou zavedl ožrala Havel a bolševici z ODS , ČSSD a Kalousek v tom pokračují. Zakáže debilní protidemokratické placené demonstrace Milionový chlívek, 

    • Otázkou je, jakým mechanismem by předseda vlády mohl nechat někoho zavřít. Pokud to víte, můžete se o svů poznatek podělit?

    • Ze mlady Klaus napravi chyby stareho = dobry vtip...

    • Řekl bych, slušný volební program... :-)

  • Dobrej program.

  • Jndrich

    Vždy se najde pár idiotů který budou podporovat i takového psychopata jako je Klaus

  • Titulek se mi jeví jako typická poplašná zpráva ???
  • Já sem třeba Babišovec /než bych volil ten zbytek/, ale nebráním se mladýmu Klausovi, kterej je o málo let mladší než já. Docela s ním ve spoustě věcí rezonuju. Neser se do toho, čemu nerozumíš, nedělej trafiky pro kamarády. A co vyčítám Babišovi že nechává narůstat policajtskou infrastrukturu. Samej pupkáč generál na 3měsíce, výsluhy a policajti v ulicích nikde.

  • Může být ještě hůř, než je teď? Asi může.
    Politická scéna je ubohá, nedůvěryhodná a směšná. Chvilkaři sice hulákají, ale odpovědnosti se bojí, dacani zase nehulákají a odpovědnost "zvedají ze země..." 

  • havloidi se bojí a to je dobře

    • honzas

      Blbů jako ty se nebojíme,tupý připosranče!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit