Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co by za něj dali hladoví američané!
  • ????
  • máš zdroj ? pošli odkaz *8* *8* *8* *8*
  • mňamka, doma nic jiného nejíme, takže de facto slavíme dnes a denně *15*
  • Zatýkat černochy za rabování je rasismus! padlo v USA po hurikánu
  • víme, celá rodina se těšíme, strýc už vaří na oslavu boršč
  • přesně tak na Russia Today se prý připravuje rozsáhlá reportáž a amrdólských hladomorech
  • Je to fakt hrůza to rabování, ale kde mají prostí američané vzít na jídlo
  • Pokud jsou všichni jako ty tak bude přímo rozkvétat ještě více.
  • USA jsou na dně
  • rusáci by také rabovali, kdyby bylo co *15* *15* *15* *15*
  • Ten Ovar jak píšeš to ve svobodných volbách dotáhl na prezidenta a kam ty?Kydač hnoje debilku.
  • 20 biliónů doláčů deficit, pak se amrdólové diví, že lidi rabují obchody!
  • překladem diplomatické mluvy : házím na tebe saláma ty ožralej ruskej švábe
  • Pisatel tohoto článku Jégl také mele páté přes deváté jak se mu to hodí a on chce něco vytýkat Zemanovi,kterému se svým intelektem a znalostmi sahá maximálně po falus.A to mu velmi fandím.Něco tak pokrytecky hloupého a někým řízeného jsem ještě nepotkal a může mi věřit že při svém povolání už jsem několik pitomců stačil poznat.Je to něčí patolízal a trouba v jednom.
  • „Je mi líto, že jsme se nemohli setkat v dubnu, kdy jste plánoval cestu do Spojených států,“ napsal americký prezident do Prahy.
  • S ruštinou se jděte vycpat! Kdo se bude učit řeč státu, který je před ekonomickým krachem?
  • Ale skutek utek. Ovar jede do USA a Trump se s ním (jako s každým prezidentem) milostivě v NY vyfotí. Miloši, odmítni to foto! Máš(máme) svou hrdost! Neponižuj se a neškemrej už o to přijetí!!!
  • Ale no tak
    Nastupující americký prezident Donald Trump pozval Miloše Zemana na návštěvu Bílého domu, informoval mluvčí Hradu Jiří Ovčáček s tím, že Trump se Zemanem v úterý telefonicky hovořil. "Nastupující prezident USA Donald Trump v rozhovoru ocenil skutečnost, že prezident republiky 'byl jediným evropským prezidentem', který ho veřejně podpořil ještě před listopadovými volbami v USA," sdělil mluvčí. Doplnil, že návštěva by se mohla uskutečnit příští rok v dubnu, kdy "má prezident republiky v USA obdržet ocenění významných židovských organizací, které již v loňském roce ocenily Donalda Trumpa". Zeman zároveň Trumpa pozval do Česka a ten pozvání přijal. Kromě toho hovořili o boji proti terorismu.
  • já si myslím, že se spíše bojí o své děti, vzhledem k jeho pedofilním eskapádám, taky bych k Ovarovi děcka nepustil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit