Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Paní Benešová ještě není v úřadě a paní Udženija už troubí do éteru "že se v kuloárech povídá....." Nic neví, pro nic nemá argument, ale jako Pepík Geblsů už hlásá, že se povídá.....

  Na refíži tramvaje v Praze se včera proslýchalo, že některé čelné představitelky ODS jsou pěkné slepice....

  Tedy já to netvrdím, jen se to tak proslýchalo.......😛

  Když něco nevím nebo nemám co říct, tak držím pusu - je to méně trapné paní Udženije

 • Je nabíledni reálný předpoklad, že M. Benešová bude ve funkci ministryně spravedlnosti přínosem pro českou justici a pro naplňování spravedlnosti ve státě. Je pochopitelné, že osoby mající nečisté svědomí a pokřivené páteře se mohou oprávněně obávat vývoje běhu věcí po nástupu nové ministryně, pro níž je svatým grálem striktní dodržování zákona při uplatňování principů demokracie. Ona zároveň ví, že ani ministr není tím činitelem, jenž by byl schopen rozrušit mocné justiční soukolí, které již semlelo mnoho jedinců a i velikány podsvětí, kteří si mysleli, že nad nimi slunce nezapadá.
  • vanhorne

   "semlelo mnoho jedinců a i velikány "

   Ktery mlyn ty velikany semlel a byla z toho hruba mouka nebo vejrazka?

   • A to jste zapomněl podotknout, že "na Bílle Dni" toho je...

    Abychom se nedivili, co ten "Bílle Den" přinese!

    Třeba budou další slevy...

   • Pavel.Jegl

    Mám pocit, že česká justice mele příliš pomalu na to, aby semlela 'velikány' typu MUDr. Ratha. A to byl lump přistižen s lupem v ruce!

    • Stím se dá souhlasit , je to stát ve státě. Jen bych toho Rátha nekvalifikoval jako velikána, prostě se nechtěl dělit, tak ho odstavili. Nedělejte si iluze , že pol. str. žijí jen z příspěvku státu. Proč by jinak do funkcí ve kterých se rozhoduje delegovali lidi kteří mají jiné vzdělání. Jde jen oto pohlídat penězotoky. Můj známí právník se kdysi vyjádřil, v duchu , že soudy jsou jen pro dolní vrstvy, " Je to taková hra, my se tváříme jako , že rozhodujeme a přitom je vše jasné na základě podkladů. pokud nejde o vyložene vysoké sumy , tak se tím nikdo nezabývá.Největší hrůza je , že na základě stejných podkladů , rozhodnou jednotlivé stupně pokaždé jinak. To znamená chaoz v právním sys. i povědomí občanů ve spravedlnost. Prostě džungle.

    • Jestli on případ MUDr. Ratha není právě příkladem pro to, že na tu českou justici (chtěl jsem napsat arogantní sebranku, ale to bych se dotkl menšiny poctivých soudců a státních zástupců) už musí někdo zakleknout. 

     Arogance soudní moci ve srovnání s její reálnou výkonností je ostudná

 • ObcanHaveI

  To je zase legrační článek, už dlouho jsem se tak nenasmál!

 • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."havlošpíny rozkradly majetky čr za 10 bilionů ,DODNES jim justiční mafie kryje záda , nevyšetřila tisíce zlodějin apodvodů mafiánských struktur havloidů ,ods, topstan,kdu, oda, zel, vv 

  mafie ods=oda=kdu=lidi z top9stan= rozkradeno více jak 3000 miliard - potvrzeno Kocourek -ODS a to jen 90-tá léta M. Kocourek ještě jako poslanec za ODS (dříve hlavní ekonomický expert ODS) v televizní -7- (debatní pořad čt ) v lednu 2004 (moderátor pí Bobošíková) prohlásil:  -ano jsme si vědomi, že za vlády OF a z něj vzniklé ODS bylo v letech 1990 až 1996 rozkradeno v ČR více jak 3 biliony (tedy více jak 3.000 miliard) korun-. V té době byla součástí vlády také bývalá strana ing. Kalouska. 


  Kdopak z těhle byl potrestán? Nazvučení č.předsednictví PROMOPRO - Vondra-ODS-750mil.,smrtící Kalouskovy padáky na MO-KDU-150mil Open Card-Bém-ODS-1miliarda,Zelená Praha-Bém-ODS-250mil.,Bezdrátová Praha(WiFi-Praha)-Bém-ODS 150mil.,arbitráž s CME 10miliard,aféra Český dům-K.Srba-ČSSD-100mil.,Diag Human- 2miliardy,stav.tunely Praha-Bém-ODS-10miliard, Internet do škol--884mil.,nucená správa-IPB-200miliard,sanace bank-90.léta-Klaus-ODS-200miliard,Chemapol Group Junek- 16.5miliard,Knižní fond-Macek,Menzel-ODS-400mil., Řebíček – ODS - 300 mil. – LTO - Klaus-ODS-100miliard, rumová aféra-Klaus-ODS-60mil.,Kamencové jezero-starosta Chomutova-ODS-750mil., tunel Blanka, 50 mld, Konsolidační banka/Konsolidační agentura-ODS/ 240miliard,fotovolteika- ODS/ /Zelení-900miliard., tunel Blanka – ODS a TOP09 – 34 miiard.

  • Ano, soudruhu, ty rudé komunistické špíny zneužily toho generálního odpuštění "Nejsme jako oni", převlékly kabáty, "rozprivatizovaly" si co se dalo i nedalo, začaly kázat o svobodě a demokracii, o nichž vůbec netuší co to je a jede se dál. A když je třeba, postraší se ovce Bruselem či USA,  slíbí se šťastné zítřky, tentokrát už ne rudé, popřípadě se rozdají koblihy a bude líp.

   • Vážený Občane, je na uvedených údajích nicku xxdef, číslech a jménech něco špatně? To by mě zajímalo docela víc, než nadávky do soudruhů. 

    Vy máte odlišné informace? Děkuji

   • ale ty havlostická špíno, od  puče teroristů 1989 tu vládnete vy hnědí ,hitlerovi pohrobci, vy jste tu všechno rozkadli ,zadlužili , zničili, to vy jste tvrdili lidem, že vše se musí zprivatizovat , zatímco ksčm hlasovala proti ,vy jste lhali lidem že stát je nehorší hospodář, až jste rozkradli všechno 

    • Pavel.Jegl

     Pane, xxdefe, Hitlera sem, prosím, netahejte, dostal jste se za hranu. Pokud budete ve svých výlevech, přesněji nadávkách, pokračovat tímto způsobem, pak vás z diskuse odpojím. Přeji vám pěkný nežlučovitý víkend.

 • justiční mafie jede kauzy čapí hnízdo, za 50milionů , a mynář atd....a kryje zlodějiny havlomafiánských stran  za stovky miliard ....sama justice v čr je organizovaná mafie každá pro ČR nevýhodná smlouva=porušení povinností při správě veřejného majetku,viz CASA,církevní tunel,Pandur,Tatra,

  církevní zlodějina 300 mld, zdvojnásobení ceny výkupu energií fotovoltaiky pravicí 2006 PROMOPRO ,Drobil a 3000 milionů čistička , drábekcard,drábeksystem,IKEM,IZIP,pandur,iveco,dingo,samopaly,minomety, opencard ,kocourkova konta z daňových rájů, babákův strýček, bártovy kapříky, ,john oraprint, nechali 12.2 mld z MUS švýcarsku ,liberecká lyžovačka, 650 mega key investments ,dpp praha,  tunel blanka 10 mld,bendl 1 mld ztráta středočeské nemocnice, kalousek padáky ,tunel pražského okruhu 60 mld, LTO 100 mld , tv nova 10 mld , diag human 15 mld , kalouskovy padáky,modernizace tanků za 19 mld, EDS 1,5 mld, 

  • Pavel.Jegl

   Pane xxdefe, plácáte páté přes deváté.   Neudivuje vás, že i za této rozkrádačky Česko prosperuje, zatímco poctiví
   komunisté přivedli stát na buben?


    

   • Jen klid, pane Jégle, pan xxdef přebral vodky, až se z toho vyspí bude zase líp. I bez koblih.

 • od teroristického převratu CIA 1989 ,když teroristi udělali ten podvod s údajně mrtvým studentem, havlofašisti obsadili všechny posty ve státní správě ,policii, justici, masmedia,úřady, města, vesnice, kraje, univerzity ,senát, nejvyšší soud, parlament,...a tyto mafiánské struktury povětšinou sedí stále ve svých funkcích  ,viz justiční mafie, politické kauzy přímo k volbám, krytí tisíců korupčních kauz mafiánů ods, topstan,kdu, zel , apokaždé když někoho chtějí odvolat kvičí tyhle mafiánské špíny  totalitě .

   

  • Pavel.Jegl

   Pane xxdefe, mám pro vás pozvánku na zajímavou akci:

   https://www.kscm.cz/cs/aktualne/aktuality/prijdte-oslavit-prvni-maj-tentokrat-v-praze-na-jiriho-z-podebrad

   Rudá Marta se vám tam podepíše do památníčku.

   • Pane Jégle, pokud je pan xxdef příznivcem KSČM, je to čistě jeho věc.

    Kolik lidí jste poslal, aby mu podepsal památníček pan Pospíšil nebo Fiala?

    Ale chápu, že jste taky jenom člověk s emocemi a některé příspěvky pana xxdef mohou tyto výrazně rozbouřit. 

    Jestli si chce užít oslavy 1. máje (svátku práce) ve společnosti svých soudruhů a jeho zdravotní stav mu to v pokročilém věku umožní - je to zase jenom jeho svobodná volba. 

   • Jó Marta - to Vám je kamarád...

    Martu - tu musí mít každý rád...

    Když vylezla z lapáku */

    snědla kilo vlašáku....

    Jó Marta - to Vám je kamarád...

    Martu - tu musí mít každý rád...

    */ lapákem se zde rozumí jistá budova v ul. Politických vězňů  9, 111 21 Praha 1

 • Stejnak se divím, že členové h-systému nepožadují po Zemanovi peníze které Smetka pravidelně vyplácel členům ČSSD když byl u kormidla náš pravdomluvný prezident.
  • Členové H-Systemu (ano, takhle se to píše) nemohou požadovat nic. H-System byl akciová společnost a vy máte asi na mysli její klienty. Ti také nemohou po Zemanovi, ať tím myslíte kohokoli, požadovat nic.

   Proč?

   Na majetek firmy byl uvalen konkurz, jenže vy nemáte ponětí, co to znamená.

   Takhle hloupý snad nemůže být nikdo, píšete příspěvky za mzdu?

 • Stejnak se divím, že členové h-systému nepožadují po Zemanovi peníze které Smetka pravidelně vyplácel členům ČSSD když byl u kormidla náš pravdomluvný prezident.
  • Členové H-Systemu (ano, takhle se to píše) nemohou požadovat nic.
   H-System byl akciová společnost a vy máte asi na mysli její klienty. Ti
   také nemohou po Zemanovi, ať tím myslíte kohokoli, požadovat nic.

   Proč?

   Na majetek firmy byl uvalen konkurz, jenže vy nemáte ponětí, co to znamená.

   Takhle hloupý snad nemůže být nikdo, píšete příspěvky za mzdu?
 • Náš soudruh STB zaklekávat umí. Sám o tomto způsobu vládnutí mluvil.  Bude to tedy pokračovat ?

 • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."

  Tak máte, ovečky, co jste chtěly. Dostaly jste koblihu a bude líp...

  A ještě:

  "Kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu."

  Kéž bych se mýlil.

  Zatím se ukazuje že komunistická zeMANo-BUREŠovská StBácká mafie si dobývá jeden post za druhým. Díky tupým ovcím v té České Reservaci.

  • A ty jsi tady jako kdo hlupáku? Na co si to tady jako hraješ? Je pohroma jak se kdejaká lůza dorve ke klávesám. Na druhé straně je nádherná tvoje bezmoc. Bezmoc s tím vším něco dělat. Maximálně tady můžeš zlostně prskat takové kraviny. A to do konce tvého zpackaného života.Krása, co?

   • Opravdu věcný argument KIMCIDe. Ještě můžeš začít sajmonovat a Občan bude totálně ponížen.😭 


   • "Pro pravdu se každý zlobí",

    že, okoune,

   • Obcan zapomněl na důležitou zásadu, že před účastí v diskusi je dobré si předmětný článek alespoň letmo přečíst a nespoléhat na titulní obrázek a proměnlivý nadpis - v těchto dvou bodech využívají autoři osvědčené postupy bulvárního tisku až do mrtě.

    • Já jsem si ten článek podrobně přečetl a právě proto mne přitom napadla ona uvedená přísloví.  A po přečtení této reakce mne napadá další přísloví:

     "Uč se, synu, moudrým býti."😍

    • Pan Občan má někdy slabší chvíli. když nechá hněv cloumat svým majestátem. 😛

     • Omlouvám se, ale napíšete-li:"Pan Občan má někdy slabší chvíli.", nemohu nevzpomenout na skvostný dialog s květinářkou:

      - Oni na mě u Karličky někdy pouštějí psa.

      - Kdy někdy?

      - No, někdy. Vždycky když přijdu.

      (Bez odkazu, pochopitelně, byla by to urážka P.T.obecenstva.)


      • Holt, takové květinářky jsou. Jen nechápu v čem vidí filius (syn) souvislost s mnou citovaným příslovím "Uč se synu moudrým býti". Asi by se měl filius-syn také učit moudrým býti, i když sám rozhodně hloupý není.  😛

     • Pane Jindřichu2309, právě proto, abych neměl slabší chvíli tak nenechávám hněv cloumat mým majestátem. 😍

      • To může jedině prospět. Hezký večer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit