Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To muselo být husto tam nahoře ! Mimořádné
    prohlášení ministra zahraničí Lipavského v souvislosti s odhalením
    organizace atentátu na zvoleného slovenského prezidenta Petra
    Pelligriniho. V souvislosti s organizací atentátu na slovenského
    prezidenta Petra Pelligriniho na území České republiky ukrajinským
    občanem Maruničem V.,
    pan Vitalij Usatyj Chargé d'affaires
    a.i. Ukrajiny v České republice je prohlášen za personu non grata.      
                                 

     Po mimořádném jednání s prezidentem Petrem Pavlem v souvislosti s odhalenou přípravou atentátu na území našeho státu na prezidenta Slovenské republiky Petra Pelligriniho ukrajinským občanem a agentem Hlavního ředitelství rozvědky Ministerstva obrany Ukrajiny Maruničem V., je chargé d´ affaires Ukrajiny v České republice pan Vitalij Usatyj
    prohlášen za personu non grata. Nařizuje se mu opustit Českou republiku
    do 48 hodin od zveřejnění tohoto veřejného oznámení. Jak se s tím vypořádají naše objektivní a veskrze pravdomluvná masmédia? Ticho po pěšině, jak jinak....


    • Jako fakt? Nekecáte? Tak to by byl gól do vlastní branky, který se hned tak nepovede... 😐

      P.S.  S tou fotkou pana Babiše, kde vypadá jako normální, sympatický člověk, mne Tiscali.cz překvapilo; vida, vida, když se chce... 

      • ... :-)  A nekecám.

        • "23. dubna 2024  13:22

          Neznámý útočník umístil na zpravodajský web České tiskové kanceláře (ČTK) České noviny dvě lživé zprávy. Jedna z nich mluvila o údajném pokusu o atentát na slovenského prezidenta Petera Pellegriniho, kterému měla zabránit Bezpečnostní informační služba (BIS).

          Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/ctk-bis-slovensko-prezident-pellegrini-utok-atentat.A240423_124918_mediahub_hovo

          • Že by ? No já jsem se o atentátu dočetl na jednom servru... a na servu kde se píše převážně slovensky, kde bych tuto informaci jasně předpokládal: cz24. news - nic. Tak to asi byla nejspíš kachna, a čtenářům se omlouvám... rozhodně jsem ne byl investigativní. Ověřovat zprávy. Ale možná, že někdo hodil po Pellegrinim vejce... To bych to ale bagatelizoval.

            • "V Praze vyjela tramvaj v ukrajinských barvách, záhy se srazila s  autem"

              Samozřejmě že se srazila. Protože řidič auta nevěřil vlastním očím.Nevěřil že ja taková kravina v ČR vůbec možná.Nevěřil, že jsme zas v patolízalství na prvním místě v celé EU.


              • Reakce na příspěvek:

                Dobrý... v našem skanzenu blbosti mě to nepřekvapuje. Pro někoho možná silnější  káva, než zastavení dopravy, když přes silnici přechází supersamice v mini. Toto by možná dokázala koloběžka1. Nebo Borhyová.

  • Kdokoliv chce něco jiného, než poslušné poslouchání evropských liberálů, je okamžitě nazván populistou. Takže jen ať těch "populistů" v EU přibývá a vytlačí ty progresivisty. Včera bylo pozdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit