Přejít na výpis diskuzí

Babiš, Beneš a ČEZ. O co šlo v kouřové cloně z hořících Zemanových trenek

15.6.2018 23:22
red 11 příspěvků

Povedlo se. Na zpravodajských serverech byla taškařice se zapáleným nadrozměrným spodním prádlem z majetku pana prezidenta České republiky v důležitosti zpráv výše, než setkání, které proběhlo krátce před takzvaným happeningem za účasti hasičů, hradní smetánky a překvapených novinářů, píše Robert Břešťan...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já sám jsem Sajmon a dostali jste mě
 • Že tu ale máte narváno co blbečkové tischcalský? Inu debilní Tiscali = debilní nepřehlednej web 🤮🤮🤮
  • Soudruhu podtržený idiote BTW, Tiscali ti utnulo tu tvou multinickovou šarádu s falešným mínusováním tak se nedivím, že máš nervy, pravděpodobně se ti zhroutil svět co ?


   Hlavně zase nezačni sajmonovat 😀

 • Zase ve všem jede ten zas.... čobol a ten lump zEman. Ti by Rusku nejraději vlezli do prd... Takové vlastizrádce by patřilo hrdelně potrestat. Proč se čobol bojí bydlet na Slovensku? Má strach že ho tam podsvětí odrovná? Tady ho drží ten senilní dědek.
  • sedlaříku to zas z tebe vypadlo moudro. Ministerský předseda se tak prostě rozhodnul.Může si to dovolit. Ty si můžeš dovolit maximálně rozhodnout zda si dáš zítra špek s chlebem nebo bez. A ještě se můžeš rozhodnou, zda si to zabalíš do novin, nebo baličáku. A tady tvé rozhodování končí.
   • Jak ty, bolševickej vořechu, můžeš vědět, co kdo bude svačit ? To soudíš podle sebe ?
    • Nevím, co v dané souvislosti míníte oslovením:"...ty, bolševickej vořechu,", nejspíš to neznamená víc, než že jste hlupák a využíváte každou příležitost k vyslovení nadávky, nejsa jiné činnosti schopen.
     Většina lidí ze zkušenosti i četby ví, co sedláci (tedy velmi pravděpodobně i milsedlak) jedí. Podobně je známo, že dřevorubci mají v oblibě chléb s tvarohovou pomazánkou a milá Ivana Mládka pak chleba s máslem.
     Souvislost s politickou orientací či dřevinou zde není žádná. I když, sedláci patří zhusta mezi voliče KDU-ČSL, tam by snad spojitost být mohla, ale to se zase netýká předmětného příspěvku (klíčová slova špek, chléb, bolševický, ořech).
  • No a takto je to tam v Praze na Hradě i v podhradí  zařízeno. Nic s tím nemůžeš dělat. 
 • Ono má česko nějakého "premiéra"???

  Nebo snad máte na mysli toho čoboláckého megazlodějského konfidenta komoušské STB🤮, dirigovaného rusofilckovým vlastizrádným kremelským vředem z pražského hradu?? 

  No to je stejný premiér asi jako indiánska babička kosmonautem.

 • Kdyz ti "hlidaci psi" akorat hlidaji, aby nahodou nedostala zakazku jina firma, nez uz jednou zkrachovaly Westinghouse.
  • Navíc, toto téma je jako přes kopírák z "Hlídacího psa".😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit