Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Takový nadpis může napsat jenom demagog. Pokud budou země bohaté a lidé taky, nebude potřeba migrovat do Evropy. A hlavně je to vše na těch zemích, kam se zatím ti migranti valí. Pokud mají tyto země ve vedení takové zmetky, jako dosud, pak budou tito zmetci plnit přání finančních lobby a jiných zájmových skupin a nebudou brát ohled na lidi své země. Tak tomu je i u nás v případě mnoha politiků. Vyjmenuji jenom některé: Kalousek, Hamáček, Pospíšil, Schwarzenberg, Fiala, Bělobrádek, a další

 • TheGGG

  migraci je třeba kompletně zastavit a zabránit ji všemi prostředky... afrika žije v hlubokém středověku a mentalitu tamních obyvatel prostě lusknutím prstu nepředěláte. Proces zcivilizování může trvat i stovky let a žádné miliardy ani export demokracie na tom nic nezmění. Kdyby existoval stroj času a vy vpadnuli do středověké evropy svrhli tamní krále a pokoušeli se všemi prostředky zavést demokracii a civilizaci taky pohoříte a skončí to masakrem, migracemi a válkami... některé věci prostě nejdou urychlit. Afriku je třeba nechat být a pouze za každou cenu bránit migraci do evropy, jinak nás zničí a stejně zůstanou zaostalí a nikdo si nijak nepomůže. Představa že budou afričani stejně bohatí jako evropani je taky mimo... i kdyby jste na krásno zrušili chudobu v africe a dalších zaostalých částech světa, tato zeměkoule nemá prostředky na to, aby na ní žilo 7 miliard lidí, kteří si žijí všichni stejně dobře a na stejné úrovni jako obyvatelé západní evropy...  takže dlouhodobě neřešitelný problém

 • Je třeba zastavit  financování dovozců negamotných. Zejména lékařů bez hranic člověka v tísni a dalších příživníků na africe.Pokud chce někdo pomáhat africe za svoje ,tak mu nikdo nebrání se tam odstěhovat ..

 • rebel1234

  Takže jsou možné dva scénáře. Buď budou jednoho krásného dne ulice plné negrů a my budeme ohroženou minoritou anebo začne Evropa svoje hranice bránit i zbraněmi, střelbou.

  Čemu asi dají voliči přednost ?

 • Co mi je potom, z jakých důvodů jdou (plují) do Evropy. Prostě tady nemají co dělat. Klidně dám stovku měsíčně na to, ať je vozí zpátky. Po nějaké době pochopí, že nemají šanci se tu dostat, tak se o to přestanou pokoušet. Předesílám, že nejsem rasista, a neschvaluji jakékoli násilí. Ale tohle míchání kultur k ničemu dobrému nevede. 

 • to není žádná migrace, to je vlastně válka, buď budeme platit tribut africkým zemím, nebo nám sem budou posílat černé vojáky, dokud se nebude střílet, tak to neskončí, bude strašná válka

 • teroristi z USA vtrhli do Lybie, zavraždili Kadáfího, zničili perlu Afriky, uvrhli celou zemi do chaosu a bojú o moc, rozšířili radikalizovaný islám, kvůli teroristickým státům americkým je ve světě bída, války a všechno zlo

  • llll

   stačilo, když šli do Iráku a svrhli Sadáma. Na základě lživé propagandy o zbraních hromadného ničení, kterou vymysleli Amíci a Britové a před kterou se sklonil až k zemi i sám velký Váša Fláša,  který šel pak do důchodu a STOHOVEN mu ze svítícího srdíčka udělali otazník. Od té doby jsem stohoven uznával. 

 • Snůška blábolů a demagogie, která má opět vyvolat nenávist. V Česku také lidé od revoluce bohatnou, mají větší možnost realizace a proto také neemigrují do bahatších zemí. Pokud odcházejí, pak je to po vzájemné dohodě (zisk pracovního povolení,  pozvání - institucí, soukromým sektorem, nabídka studia...). V každém případě jde ale o legální přistěhování a nikoliv o masovou migraci bez získaného zázemí či cesta za soc. výhodami.

  Nechápu oč autorovi jde, ale jenom vyvolává hněv a obavy spojené s nenávistí pro vlastní potěchu.

  Klasický bulvárek.

  • Autor chce samozřejmě vyvolat nenávist. Dnes se totiž říká pomozte jim doma a ne tím, že je berete sem. No a autor chce, aby se říkalo - žádná pomoc, ať se starají sami nebo ať chcípnou! Následně bude autor zase psát články jací jsem nekulturní a nehumánní primitivové.

    On to totiž píše na objednávku, nejspíš mu za to slíbili bezpečné místo v ráji na zemi. Jenže v tom ráji není místo pro tolik křiváků a bude patřit k těm, kterého jeho chlebodárci obětují mezi prvními! Nikdo totiž nemá rád zrádce. Oni myslí takhle: "Když zradil vlastní, tak nás zradí ještě snáze!" Jenže to takovému zrádci nedochází, když mu hází kost a drbou ho za ušima!

 • MOC těžké úkoly nás čekají. Třeba té zvěři na obrázku se nedá vysvětlit nic. Je to smečka zparchantělých divochů. Na takové platí je síla policejního pendreku. Na nás ostatních je každodenní dřina. Denně a klidně několikrát jim dávat najevo pohrdání a přehlížení. Dostatečnou izolaci ba přímo nechuť s nimi jen komunikovat.Aby si v těch dutých palicích uvědomili, že tady je nikdo nebude zdarma ani šatit ani živit.Když se budou prrrcat mezi sebou bude nám to srdečně jedno. O takové zdivočelé haranty není nikde zájem.

 • vážený pane Jégl a vážení debatující...bohatší Afrika byla před dvaceti-třiceti lety a nikdo,slovy nikdo z Afričanů nikam neemigroval. Žili jsme 10 let v Rhodésii (komunisty přejmenované na Zimbabwe) a následně 9 let v JAR a až do roku 1998 byl v této oblasti blahobyt. Stejně tak to platí i o Namíbii a dalších zemích. Nejchudší země oblasti byly ty,kde byl komunismus- Mosambik,Angola.Jakmile se tento rudý mor rozšířil do dalších zemí,začalo znárodnování,rabování,znásilnování,vraždění,anarchie a samozřejmě migrace. V ten moment začaly vznikat tzv.neziskové organizace pod rouškou UNICEF,Červeného kříže,EU atd atd. A v ten moment začala opravdová zlatá horečka na úkor Afričanů.Všechny tyto pseudo organizace si zřídily drahá sídla ve velkých afrických městech-jen v Harrare jich bylo nejméně deset a pomocí tzv.polních pracovníků v terénu žačalo cílené manipulování zoufalými davy a přesvědčování o tom,že v Evropě na ně čeká ráj na zemi a hlavně bez práce. Za každého naverbovaného a poslaného Afričana kasírují tyto tzv.neziskovky 4-6 tisíc USD a následně se na něm ještě napakují převaděčské hordy,které ruku v ruce s těmito organizacemi úzce spolupracují.To co vám tady servírují média je čirá a nehorázná lež. Evropská Unie má velice dobře propracovaný program na financování tohoto celého a je to tak důmyslně vymyšleno,že se na tom samozřejmě pakují i zainteresovaní eurokomisaři. Lidé nebudte naivní,všechno je to velice dobře promyšlený kalkul. V minulosti se na tom všem podílela i US vláda,ale současná administrativa od tohoto přímého importu násilí dala ruce pryč... proto tolik špíny na současného prezidenta US v českých a evropských médiích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit