Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KSČ(M) = NSDaP(M)
    komunisti jsou zločinecká banda, máme na to zákon. A šéf Basmea (Babišova smečka ANO) se od nich ničím neliší. Český národ zase bude rýt d.žkou v zemi, jak zpíval Karel Kryl.
    • Ty už nějakej čas reješ,že?
  • ocelová pěst dělnického lidu hravě rozdrtí ostatní kandidáty s buržoazními choutkami
  • S ANO a panem Babišem co by premiérem už nebude žádné zlo, bude jen dobro!
  • Takže lepší je menší zlo ? Co takhle vůbec žádné zlo ? *14*
  • Najednou soudruhům velkokapitál a vykořisťování nevadí, proč tedy znárodňovali a kolektivizovali a zavírali lidi do koncentráků?? To je vidět, co je to za politickou špínu.
    • Další příklad popletenosti. Proč tedy vyčítáte Babišovi, že si pomohl jak kličky umožnily, když se přece zvonilo klíči proto, aby se mohlo Svobodně podnikat. Ohlížel se snad pan Havel na to kdo má jakou legitimaci když amnestí odpustil rozkradačky? Proč trvá každý proces celá léta než se takový oligarcha stejně zprostí viny? Co na tom dnes změní nějaké zastydlé blouznění s písmenkama, když lepší systém přece není?
    • No, za Klause se zhaslo a zprivatizovalo i to co nešlo, tak co ti vadí?
  • Dobrý den já by jsem zažaloval výrobce mobilních telefonů Nokia ,že hovor určený někomu jako je pan Mynář byl odposloucháván jeho sekretářkou Hrůzovou aniž b ypochopila a dalšími osobami ,aniž by hovor byl veden s jeho číslem na kterém je uveden pan Mynář ,že hovor byl odposlách neurčenou oosbou předmětu hovoru a spletli to na ohrožení Kvitové,kterou by jse m zažaloval že je jako Lída Bárová pro současné gestapo Tisk noviny a vytváří se fámi senzace které s enikdy ani neplánovali ani nabyl zájem .Vona si klidn ěpinká tenis v USA a peníze má v MOnacu tenis dotuje stát už od mládí jim dotují reprezentaci .
    akže pan Babiš kvůli jedné dotaci pronásledovat miliardáře to je nepostižitelný člověk jako de Puis a Lolonais takový don Kaluso španělský místodržíci holubího ostrova Parlamentu prahnoucího po zlatě domorodců sdírat je daněmi a kupovat si drahé oblečení adrahé auta at uz jsou jakeliv viry zda v Boha nebo v Leninismus ,tak peníze má rád každý akaždá .
    Zažaloval by jsem i Billa Gatese za vynález internetu a dotace do školení internetových programů finčnícjh uřadů i ostaních uředníků což je více milionů,než viditelně Agrofertu a co není vidno na čapím hnízdě odnesl čáp má dvě hnízda jedno v Če chách adruhé na Sardiniji jižněji kde přečkává zimu d otace EU je oprávněná už kvůli názvu firmy,já mám jen sýkorčí budku avrabčí hnízdo z haluzí nebo když jedu nakole z kopca .
    Bbaiš ani Faltýnek mne nijak nevadí a když sem si sbíral kukuricku po výmlatu tak men nikdo nevyhnal .Pan de Bartoš je jen plavčíkem v počáteční plavbě politiky Pirátů skušených ostřílených co s ed ělí spravedlivě dle pravidel o kořist´.
    Blázinec Kroměříže za Kvitovou a odposlech Hruzovo Nokia Handy tak to je trest za který chci finanční odškodnění od Nokiji i od Kvitové ,neb mne W imbledon vůbec nezajímá ani jak kdo sportuje .
    kuchař nedotknutelný i na pirátské lodi nebo jiné Jana Van Henrixe A ntonius Brachtl
  • Kolik nás bude stát aféra FAU? To co díky AB ČR ztratí to bude ještě mastný účet... a takových podniků je víc. Jen aby se impérium Agrofent pořádně nažralo
  • http://www.rukojmi.cz/files_web/article/original-detail/3641-zatykac-na-martina-stropnickeho-projev-na-protestu-proti-prujezdu-americke-armady-pres-uzemi-cr-detail.jpg
  • 1. Od roku 1918 je prvním politikem v historii naší země, který vykonává funkci pro stát – tedy i pro nás, zcela zdarma!!!! Celý jeho ministerský plat je automaticky odesílán na charitu. 2. Od roku 1989 je prvním ministrem financí, který sestavil vyrovnaný rozpočet aten ještě skončil s přebytkem. 3. Všechny jeho firmy působící na území ČR, mají sídlo v ČR. Tedy zde platí daně. Za cca 20 let působení jeho firem odvedl do státní pokladny daně v řádu miliard. 4 Jako fyzická osoba, odvedl do státní pokladny daně z příjmu v řádu stovek miliónů. 5. Zaměstnává cca 35 000 lidí – tedy s jejich rodinnými příslušníky živí cca 100 000 lidí. 6. Soudruh Sobotka odvolává z funkce nejlepšího ministra financí pro „vícečetná podezření z daňových úniků“ aniž by dodal na stůl jeden jediný důkaz v paragrafovém znění, dosvědčující skutečnost, že se tak Ing. Babiš dopustil trestného činu. Rovněž tak nikdo z těch pomlouvačů nepoložil na stůl jediný konkrétní důkaz v ostatních kauzách, ze kterých ho obviňují. Včerejší usnesení sněmovny je naprosto ostudné a neodůvodnitelné. 7. Soudruzi Sobotka a Kalousek, v době kdy vykonávali za tučný plat funkci ministra financí, zadlužili tuto zemi o cca 900 miliard. Soudruh Sobotka ještě navíc prodal OKD Bakalovi za 4 miliardy a ten následně vytěžil z OKD 114 miliard. Pak jim OKD hodil zpět na hlavu a opět Sobotka nařídil vládním usnesením Babišovi, aby do OKD nalil dalších 700 miliónů. Tak tomu říkám správa majetku v rámci řádného hospodáře alá ČSSD. Takový obchod může podepsat jedině debil, nebo podplacený ministr. Vyberte si: Místo toho, aby Sobotka seděl v base za velezradu, neboť způsobil tomuto státu mnoha miliardovou škodu – je premiér !!! 8. Obdivuji miliardáře Babiše, že do toho vůbec šel. Vždyť on nás, ani tuto republiku ke svému životu nepotřebuje!!!! Všichni ti pitomci, co se včera objevili na náměstí některých našich měst, poslanci i senátoři, nesahají Ing. Babišovi ani po kotníky !!!! Neuvědomují si, že Ing. Babiš klidně může nejen odejít z politiky, ale také může převést všechny své firmy do daňových rájů – tudíž nebude zde platit daně a sám se může odstěhovat třeba do Švýcarska jako Bakala a vykašlat se na tento bordel jménem „ Česká republika“. Dámy a pánové, osobně bych si přál, aby prezident Zeman udělil Ing, Babišovi nejvyšší státní vyznamenání za výstavbu. Už dlouho jsem nebyl u voleb, protože mám našich politiků plné zuby, stejně asi jako vy, ale tentokrát půjdu. Pevně věřím, že se po volbách Ing. Babiš vrátí do křesla ministra financí. Děkuji za pozornost. Martin Stropnický
    • 1. Plat jsou pro něj drobný, takže gesto, z kseftu okolo má mnohem víc - navíc porovnávat s lidmi jako TGM, hrdiny odboje atd je dost drzé, AB skutečně nic neobětoval. 2. vyrovnané rozopčty byly do roku 1998 3. jeho firmy mají na dotacích víc než odvede na daních - biopaliva atd, pro ČR čistá ztráta 4. proto si prodal vlastní dluhopisy aby nemusel platit daň z dividend 5. jeho podniky jsou znmé tím, že dávají jedny z nejnižších platů 6. Sobotku nekomentuju (ble), nicméně soudruh na rozdíl do AB nikdy nebyl 7. pět platí bod 6 8. On nás potřebuje k tomu aby z nás mohl vysávat prachy.
    • Jo jo - Stropnický pravý "odborník" na správném místě...

      Jestlipak by takhle žvástal, kdyby nebyl v ANO ...?!
  • kdo sajmomuje proti prezidentovi Zemanovi, sajmonuje proti všem důchodcům
    • víme sajmon, sajmomuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit