Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to se dá říci jediné.
    Tak vod tebe to sedí vole !
  • Co tenhle vlajkonoš bude kecat. Vždyť i ten buran z nálevny IV. cenové skupiny má lepší vychování než má Topolánek.
  • Krysy vylézají z kanálu.
  • Jestli se nepletu Topolánku,tak zlo pro náš národ jsi byl i ty a proto si předčasně odtáhl se svou vládou předčasně,dalším zlem byl Nečas a o Klauzovi ani neuvě.Větší zlo již prostě být nemůže
  • nenapadá mne jiný výraz nežli šizuňk z ODS!Kdy se konečně začne zjišťovat původ jeho majetku?!
  • Doufám, že se dožiju toho, že bude i u nás naplňován trestní zákoník a schvalování vraždy bude po zásluze potrestáno a Topolánek půjde do lochu za medajli, kterou udělil vrahům Mašínům!!!!
  • 30 případů ODS.
    1. Premiér Klaus umožnil rozkrádání státu a obohacování se kmotrů na úkor celku.
    2. Prezident Klaus dal milost tunelářům kteří po vzoru jeho hesel kradou volně tržní rukou.
    3. Premiér Topolánek chtěl změnit stravenkovej zákon dle přání svého kmotra Dalíka.
    4. Premiér Nečas rozdával svojí utajované milence královské peníze z našich peněz.
    5. Topolánkova vláda vznikla na základě koupených zběhů z ČSSD. ....

    Ani mor nedokázal tak zpustošit naši vlast jako nálet modrých strak!
    • Ad 4. Pokud to byla "milenka", tak s penisem. Klaus je homosexuál, odtud název Kikina.

      http://pokorny.bigbloger.lidovky.cz/c/62677/Jaroslav-Plesl-se-plete-ve-veci-homosexuality-Vaclava-Klause.html
    • *14* *3*
  • O tom Topolánkovi platí to co platilo i za jeho premierování. Že byl zasažen rodinnou výchovou oddaných soudruhů a že mu mozek zezelenal na vojenském gymnaziu. Konečně obé mu pomohlo (a známosti rodičů s tehdejšími špičkami) k vystudování vysoké školy v době hluboké normalizace. Doporučuji mu, aby držel .... a krok!!
  • Toho pána si nějak nepamatuji. Vím že dal někomu pár facek na veřejnosti a že snad má něco společného s alternativními zdroji energie. Mám to dobře?? Kdo to byl. Nějaký poslanec??
  • Mám pocit, že Topol je zlo např. pro naše cukrovarnictví, že za jeho vlády se podařilo zlikvidovat několik cukrovarů. Ve známém Hrochově Týnci je po relativně moderním cukrovaru krásná betonová plocha uprostřed polí. Asi by měl mlčet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit