Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš má úplnou pravdu. Přidaná hodnota pana vojáka Topolánka a experimenty schizofrenika Klause je přinejmenším pochybná. A to je slušně řečeno. Pokud byl jejich cíl zem přivádět do jednoho průšvihu za druhým tak se jim to dařillo.
    • Babiš na udělání pořádku,ve stávajícím kapitalistickém svinčíku,není ta správná figura na šachovnici.To bude chtít mnohem tvrdší ruku mladé generace.A to tak tvrdou ruku,že vedle ní by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.Protože slušní lidé v Česku budou považovat za pohádku že je možno se v Česku,poctivým způsobem,za čtyřiadvacet roků stát miliardářem.Pro tyto slušné lidi Bude Babiš prostě tím,kdo šikovně využil děravých zákonů,aby pro sebe nahrabal.To,co zde bude nyní vládnout,je takový spolek lumpů,který dokáže hlavně komunistům nahnat tolik hlasů,aby mohli sami vládnout.Případně s tvrdou levicí mladé generace.Každý den přibývá lidí,co vystřízlivěli ze slibovaného kapitalistického ráje.
  • Tečka byl za minulého režimu kovaný komunista a STbák, pak něco proved, vyhodili ho ze strany a zavřeli, od té doby proti nim jen slintá jedovaté sliny, ale má to marné a je všem jen pro smích, je to taková směšná figurka, takový nanicovák! *3*
  • Zajímavé, ačkoli jsem tu dvě hodiny nebyl, mám tu nástupce:-) Super, akorát s ním nesouhlasím už z principu, že nejsem zloděj. Je také paráda sledovat, jak s jeden labil povídá třemi nicky a všechny ukradl. Měl by se vyhledat a zavřít do blázince, protože je sám sobě nebezpečný. Sám sebe by mohl poškodit.
    Tupolánku ty hnoji, kdy vrátíš 70 mld co jsi odklonil z důchodového pilíře? Co zjebe?
    • To ukradl Kalousek, jedno pro koho, ale ukradl to on, a nebylo to 70 mld, ale 240 mld!
    • Topolanak uz nemysli mozkovou hmotou ,ta se mu zrejme vyparila na balkone bez gati,
      uplne zapomel dodat,ze ukradl Duchodovy pilir s Klausovo pozehnim .To je banda prolhana.
  • Inu nezlobte se na pana Tečku. V mládí když jeho snědá chuděrka matka utíkala z obchodu
    kde nakupovala tajně a bez peněz spadl na hlavu a následky to bohužel zanechalo.
    Už jeho učitelka si zoufala. Na otázku kdo může za 1. světovou válku? řekl
    no to je jasné Komunisté přeci.
    Tato věta už mu zůstala a provázela ho životem. Jinou se chudák dosud nenaučil.
    Naše město si ho chová jako vzácného exota kterého jinde jen tak nenajdete.
    • Dnes ti dědku nohy zase neroztáhnu! Děláš si srandu z lidí a sám se v šedesáti pochcáváš jak prezident.
      • dědku naval důchod....já ti dám
  • Ja jsem Not CSSD! Ja, jenom ja! Ty jsi zlodej nicku a bolsevik!
    • Note, ty jsi prototyp blba. Měla tě máma s hovězím nebo táta s krávou?
    • Bohužel nicky tu krade jeden zjev, nikoli bolševik ale pravičácký prase a kdykoli se objeví má prvně nick ":-))"
  • Topolánku, a ty jsi největší polistopadový zloděj (VAE v Ostravě dluží furt miliony...)
  • Je třeba zlikvidovat komunistický dobytek!!!
    • A hele, další ukradený nick. Už jsi vážně trapný...
    • Bravo, světu se uleví - naházet je psům!
      • Takovej bolševickej sajrajr by ani mrchožrouti nežrali!
  • Chcíplej komunista - dobrej terorista!
    • Naprostá pravda, líp bych to nenapsal!
      • LCD!! Přestaň se už napájet tím LSD!! Jednak otravuješ ostatní slušné lidi a jednak si tím ničíš zdraví, jako ostatní feťáci!!
      • Tak to musíš mít obrovský IQ.
  • Vymaštěnec, o němž Klaus poslal SMS, že je to "prázdný a falešný topol". Já myslím, že toho másla na hlavě má Topolánek ažaž! Zajímavé je, že tito lidi (Topolánek, Klaus), odstaveni od politiky, mají potřebu se neustále k něčemu vyjadřovat. Prostě to "politické výsluní" jim hrozně chybí. Jsou to u mne oba chudáci.
  • Už jsem opravdu zoufalá. Tečka mě pořád leze za kozou! Ještě chuděrka otěhotní.
    Lidé si pak na mě budou ukazovat a říkat: díky její koze běhá po světě další pomatená
    tečka která se už jako batole naučila jedinou větu: za vše mohou komunisté.
    Takovou ostudu nepřežiju.
    • Ta tvoje koza je taky v ksč?
      • To je Tečkova milenka tak se o ní neotírejte.
      • Ano. Je trapné o tom hovořit ale už Sovětská vědecká delegace zjistila že i koza
        má v hlavě větší mozek než pan Tečka.
        Za vše mohou komunisté tvrdí. Hm. Za všechna zvěrstva do roku 1917 ale prokazatelně
        mohou šlechticové císařové a církevní hodnostáři. Tato zločinecká vrstva dostala
        nápad maskovat své loupení a vraždění pod pojmem rozšiřování civilizace!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit