Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš je ve střetu zájmů, myslí si 52 procent Čechů a těm zbylejm 48% to vůbec nemyslí! *1*
  • Ano, Babiš je ve velkém střetu zájmů. Jednou ze záruk demokracie je dělba moci. A proto v demokratické zemi není možné, aby někdo ve svých rukou soustředil moc ekonomickou, finanční, mediální a politickou, to je cesta k fašismu.

    V USA platí, že vstoupí-li někdo do politiky např. tím, že je zvolen do kongresu, musí správu svého majetku předat nezávislé osobě a sám do ní po dobu výkonu své politické funkce nemůže nikterak zasahovat. Pokud by se o to pokusil, znamenalo to přinejmenším okamžitý konec v politice. A je také nemyslitelné, aby tam politik vlastnil masmédia. Naopak nezávislé sdělovací prostředky jsou tam považovány za čtvrtý pilíř demokracie, vedle nezávislé moci zákonodárné, výkonné a soudní. A navíc tam jsou sdělovací prostředky do té míry decentralisované, že nějaký mocenský zásah proti nim není fakticky ani možný.

    A teď jen čekám jak se do mne pustí stoupenci centralistické rudé stepní říše a začnou mne přesvědčovat o tom, jak Putin nevolníkům svého rádoby carství zajistil svobodu a prosperitu, zatímco v USA je útlak, bída a "kapitalistická" nesvoboda. Ta rudá pseudonáboženská komunistická víra dokáže nenapravitelně poškodit intelekt. Pokud ovšem je co poškodit. *2*
    • Neznám západního světového politika, který by byl chudý jako myš. Vemte si evropské šlechtické dvory, samá chudoba, ukrajinský president Porošenko - je vlastníkem všech továten na výrobu čokolády a několik továren na výrobu zbraní, které pak prodává Ukrajině za peníze USA, EU, NATO a MMF. Každý Ukrajinec Vám to nejen potvrdí, ale Vám řekne ještě víc.
    • Až na ten poslední odstavec máte pravdu. Babiš je největší zlo, které mohlo republiku potkat.
    • hezké v té americe a jak je možné, že všichni poté, kdy odejdou z funkcí jsou mnohiokrát bohatší než když do ní šli? *15* *15* *15*
    • Je vidět, že tvá paranoia stran stoupenců rudé stepní říše je zcela vedle. *1*
      • To že tady jsou stoupenci rudé stepní říše není paranoidní blud, ale fakt, o němž se může přesvědčit každý absolvent základní školy. *2*
        • Hmm, tak proč na tebe nikdo nereaguje, ani mínusákem ne? Tedy, včetně mne...kterého obviňuješ - falešně, z rusofilství... *1*
          • Jasně, dva mínusáky od tebe - taky odpověď. *1*
            • Sorry, klikací automat máte u vás na služebně, já mohu kliknout pouze jednou. *2*
  • Mýtus zvaný Babiš.

    1. Je to pravičák - ale kdeže. Je to kariérista s rudou knížkou.
    2. Od státu nebere ani korunu. Hloupý vtip od největšího příjemce dotací v ČR.

    Jinak Dušan Válek napsal knihu na téma Babiš ( na Slovensku je zakázaná!!!)

    Tvrdí že Babiš přišel k majetku tak že vytuneloval podnik Petrimex kde pracoval jako
    ředitel divize a peníze i lidi z něj jednoduše převedl do svého tehdy nic Agrofertu.
    • takhle vypadá pravičák, jako Babiš, jako Tipolánek, jako Kalousek.... hamty hamty hamty, ať mám víc než tamty *15* *15* *15* *15*

      celý národní majetek byl vytunelován, a z něj asi jen ten Babiš tady platí daně, zbytek, jak je to v tom reklamním klipu -pápá *3* *3*
      • pusinko v ČR žádná pravice nikdy nevládla.

        ANO a ODS jsou plné překabátěných komunistů a ČSSD také není pravicová.
        • pětadvacet let tady vládne pravice a podle toho to tady vypadá - celá země rozkradena, pravice zkrátka a dobře to jinak neumí. zrpuivatizovat zisk a znárotdit ztráty, ať to chudí zaplatí.

          pokud se ČSSD týká, ta je taková jako byla posledních sto let vždy, hubou levice, praxí pravice
    • dzixy
      Simčo, tak teď mi připadáš se svými pseudoargumenty jako většina zdejších "rudomozků". Používej, jako dosud pouze argumenty, nebo názor vycházející z faktů.
      • nejsem holka, ale starý, nemocný pán. To jsou fakta! *8*
        • Jsem mladá holka. Přestaň konečně pomlouvat soudruhu! *16*
      • ale ona píše jako dosud.... blbosti *3*
    • Ty musíš být ale študovaná v těchto sračkách, Simone! Na svých 25 let, hmm, to smekám, já v tvých letech žil jako 25 letý normální kluk, ne jako zapšklý důchodce.
      Kdybys nebyl tak prolhaný, tak bych ti i dal v tomto případě i za pravdu, ale, lháře nepodporuji. *16*
      • Jsem holka takže lhář jste vy.
        Nikdy jsem nepopírala že jsem vášnivá čtenářka.

        Nemám ráda komunistické zločince co si hrají na pravičáky.
        Naše rodina byla komunisty okradena o majetek pane.-

        Simona
        • Hmm, já také nemám rád zločince. Ani ty komunistický, ani ty demokratický. Nevidím v tom, totiž, žádný rozdíl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit