Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 12xcvb, ten 75 a další podporovatelé kobliháře - přiznejte si konečně, že mu už hóóódně teče do bot a jak se říká - už má poslední zvonění...

    A jak je jeho zvykem - lže o 106, háže vinu na všechny kolem a používá svou kampáááň hodně za čárou...

  • kocourXL

    Netolerantní, agresivní a vyhrožující voliči Pavla. Nebo mírumilovní voliči Babiše,...proto Babiš.

    • goyim

      Ti samí, co si hrají na lepšolidi, co mají jakože morálně navrch haha. Dokonalá projekce.

  • Koukám co novak,tak blb.:-D:-D:-D

  • Není se mu co divit. Přišel mi mail s vystoupením bývalé Babišovi manželky, která popsala návštěvu u ní doma dvou manstreamových osob ze lžimédií a ti také prozradili její soukromou adresu. Výsledek - že prý už ani nemohou se synem vyjít na ulici. Prosila, aby jí dali pokoj... Takoví kr.téni ze lžimédií u nás existují. Stejně jsou na tom někteří kněží. Přišel mi mail s cintáním v kostele nějakého kněze. Řekl, že prý v prvním kole Baviše volilo 194 osob. Zeptal se dále, zda jsou někteří z nich přítomni a hned si sám odpověděl: doufám, že ne, to bych k nim byl zlý.

    Flanďáci se mimo svou kompetenci velmi rádi věnují politice a občané ovečky jim to baští... Babiš v této situaci řekl, že i když ve volbách na prezidenta nezvítězí, zvítězí ANO v parlamentních volbách.

  • novak.vladislav

    Babiš se neštítí ničeho. Jednoduchým lidem vyhrožovat zavlečením do války a teď vsadil na vlnu ublíženectví a soucitu! Prý mu někdo vyhrožuje smrtí, tak raději nebude chodit mezi lidi... Ještě by na něj mohl atentátník střelit prejtem. Je mi ho líto. Se ženou sedíme u stolu a pláčeme nad smutným osudem Babiše. 

    Žádám pro Babiše ochranu! Dejte ho někam na samotku, kde se za ním nedostanou ani prdy, natož atentátníci. Babiš na samotce znamená, že bude mír!!!

    • Zatím o tom že jsme ve válce mluvil Fiala, Černochová,Lipavsky. Babiš mluvil o míru. Chápu že vám novodobým bolševikům se to nelíbí ,ale je to tak.

  • Pávek má rýmičku to je mě teda voják 🤣🤣

    • Pávek se také pochlubil,že tajně poslouchal zahraniční rozhlas Hlas Ameriky,aby se dověděl,kdy konečně se dostane do NATO,o kterém dlouho snil.

      • Lže jak když tiskne

        • alicia1

          "Lže jak když tiskne"

          Mas pravdu, protoze jedine Bures dokazal povznest  dovednost ve lhani, az na uroven umeni, 🍩.

          • No a Pávek to má jako své moto do voleb

          • To je pravda...

            Kdyby se konala olympiáda ve lhaní, měl by koblihář 🥇...

    • Matně si vzpomínám, že asi o den dříve se psalo, že má průjem... to je ale jaksi až nedůstojné, že ? Vypadalo by to, že se posírá z Babiše. Tak tedy máme věřit, že má rýmu. Kdo má jiný názor, čumáčci, s tím nediskutuji.

    • novak.vladislav

      Klídek, hlavně že je mír! Babiš vám ho přece slíbil.

      • Vám Pavel neslíbil?

        • novak.vladislav

          Po přečtení vašich reakcí musím konstatovat, že jste kus kastrovaného hovězího. Vás omlouvá jen to, že jste volič Babiše, neboť to je už diagnóza.

          • No jistě ty starej bolševiků víš hov.o koho volím.Ale chytrej jsi jak Zápotockej.....nezapomeň to hodit soudruhu Pávkovi ,to  je ti tak nejvíc podobný.Soudruh k soudruhu😀🤣

            • Tobě je blízký komouš, agent a zloděj soudruh Bureš.

              • Reakce na příspěvek:

                Ani prd smahoniči.A raději se věnuj něčemu čemu rozumíš 

            • novak.vladislav

              Volíte Babiše, soudruhu, jeho spolubojovníku z STB. Vaše soudružské tykání hovoří samo za sebe. Dnes mě můžete urážet jak chcete, ale jste mi jen k smíchu, neboť litovat vaši slaboduchost nehodlám.

              Vy jste se narodil blbej a tak to už zůstane, což mně ke spokojenosti stačí. Trpte si s diagnózou F73 a radujte se ze života ve víře, že Babiš je váš Bůh. Nadále nemá smysl, abych na vás ještě reagoval. Připadal bych si jako ve vaší besídce zvláštní školy, kde je vás dost, jak je vidět...

              • alicia1

                Reakce na příspěvek:

                Prof. V.B.?

              • Reakce na příspěvek:

                Já komunisti nevolím to vy starý bolševici volíte soudruhy 🤣🤣

                • Reakce na příspěvek:

                  ...komunisty...

                  • Reakce na příspěvek:

                    Ano koloběžko komunisty....opravuji

  • Jasně - je to kampáááňň a úúúceloffka-

    mé zahradnické barbie Monike někdo poslal z Brna kouli (ten Faltýnek je opravdu v.l - to nemohl s tím dopisem dojet na poštu do sousední vesnice?), proto jsem ji vzal do Brna,

    mně vyhrožuje někdo zastřelením, ........  a tak jsem si dal radši mlíko z kravího žaludku a budu z domu pozorovat novou planetu - měsíc, protože dalším svým křiváckým lhaním bych se už tak do všeho zamotal, že bych snad i sám svým žvástům uvěřil.

    Jsem totiž tak  bezmězně t.pý, že nedokážu poznat, že mým lživým kecům už nevěří ani "moji" kobliháři s IQ houpacího koně.

    Váš komoušSTB-cký konfident a megagauner nevěřící ani gorilám vlastní ochranky - ááádrejko Bureš/bábiš, budoucí hradní nájemce hradu (Mírova).

  • V sobotu když přišel p. Monice  náboj jsem přišel s teorií, že Babiš se bojí prohry a tak podle pondělních průzkumů, které mu nebudou dávat šanci se vzdá kandidatury aby jako "ochránil rodinu" a tím pošle proti p. Pavlovi  p. Nerudovou a tím by to  neměl p. Pavel možná vůbec jisté a nebo se vytasí s posledním trumfem a to je buď zmařený atentát na jeho osobu a nebo výhrůžkou atentátem.  Takže mi vyšla teorie č. 2. Tak že zítra nebo ve čtvrtek jak se budou vyvíjet jejich průzkumy se vzdá kandidatury aby neutrpěl pro něho ponižující porážku což velice těžko snáší což je moje teorie č. 3.

    • alicia1

      Spise vytahne ty pohadky o atentatu, nez aby odstoupil. Muze vypravet pohadku o chodniku k jeho baraku, ktery nekdo posypal radioaktivnim prachem az po kotniky. Ani bajka o otravene studni neni k zahozeni, nebo jedovati vodni hadi v bazenu. Ale odstoupit, nikdy.

      16. 11. 2018, 7:50 • Aktualizováno 16. 11. 2018, 8:13/ Bures:"Ja vam len chci rict, ze nikdy neodstoupim, nikdy, nech si to vsichni zapamatuji, nikdy!"

      Jan Lucembursky, kral Cesky. I kdyz slepypred bitvou u Crecy (Frankreich), neustoupil.

      • Pravda je to, že teorii o odstoupení dávám jen tak 25%.

    • Tak že nové volby super

      • Takže nové volby bez kobliháře - super...

        • Tak že bez Pávka super

      • Nové volby by nebyly. Místo něho by nastoupila p. Nerudová a kdyby odmítla tak p. Fišer.

        • 🤮

    • 👍👏🛴...

  • Tak a mám toho taky tak akorát dost. Znáte to pravda vítězí.

  • Koblihář tvrdí, že onen ostrý náboj přišel jeho  Monike z Brna...

    A i přes to, ji včera do Brna vzal...

    A to, že končí s kontaktní kampaní je jen dobře...

    Svolal tiskovou konferenci, na které kňučel, že všude, kam přijede, jsou demonstrace proti němu...

    Pročpak asi...?🤔

    • alicia1

      Ten uz toho nazvanil, navykladal a nalhal.😉

      • Máš pravdu...

        U něho - co věta, to lež...😉

        • alicia1

          👍

          Ale lhat tak, jak to dokaze on uz je mimo normu, mohla by to byt nejaka specificka dusevni porucha. Po nejake tezke prohre, kterou nezvladne se mozna doktori o neho zacnou zajimat. To myslim uplne vazne.

    • Kdo má alespoň 3 z 5ti pohromadě, tak to ví. Je to výsledek dehonestace ze strany lžimédií... to je ale překvapení, čumáčku. No, jen když ti záchod splachuje a pivo teče.

      • alicia1

        "Kdo má alespoň 3 z 5ti pohromadě, tak to ví "

        Kolik toho maji pohromade bratri a sestry z Bratrstva ANO? To maji vsichni dohromady, nebo to ma kazdy zvlast?

    • Protože všude jsou deb.love jako ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit