Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To Pišta (Petr),ty idiote lidé se měli líp než dneska,každý měl kde bydlet chatu auto lékařskou péči zdarma a hladem nikdo netrpěl,tebe bych vypráskal mezi desetitisíce bezdomovců abys tam chcíp.
  • Taky jsem na straně pana Babiše. Krade se veřejně a on to pojmenoval. On pojmenoval spojení státních úředníků s lobisty, krytí policí a státními zástupci. Anonymní akcie měly v plánu zrušit VV i TOP 09 a jaký je výsledek? O úplatek si řekně ředitel policie - komu tady už máme věřit? Kd je konce pana Michálka? Jak pokračují kauzy Drobil, Knätig, Vondra, Dalík, Topolánek? Kdo konečně zdaní zhůvěřilé příjmy křišťově čistého pana Grosse? Komu otevřela oči Expozitura? komu film Kajínek? Vždyť v tomto státě je to děs. Proboha probuďte se, páni poslanci a senátoři, naše vládo, pane prezidente.
  • POŠLETE TOHO PISÁLKA A ANALYTIKA na psychyatrii - aby se tam schoval, aby mu národ nenatloukl ..............

    Magore novinářská - přijď se podívat jak umí ublížit justiční mafie - na dítě s cukrovkou ....
  • To Pišta (Petr) ty zase dostáváš orgasmus když tady bliješ své výpotky.
  • Koho zastupuje pan Kříž? Myslím, že by se lidi měli spíše hrozit vystupování panáčka Kříže, který nabádá k zavření huby panu Babišovi, který se chce postavit tomu kapitalistickému hnusu (rozkrádání republiky, neskutečné kriminalitě, korupci, nezaměstnanosti, chudobě, sociálním nejistotám, ztráty bezplatného školství, bezplatné lékařské péče), který se schovává za demokracii. Kolika lidem dal pan Kříž práci a kolik odvedl povinných odvodů do Státní kasy že tak kecá? Doufám, že je stále míň těch co naletěli a vyměnili jistoty za pocit že si mohou konečně zanadávat a říkat co chtějí, že mohou vycestovat kamkoliv na cestě, koupit konečně ty banány bez kterých si svůj živost opravdu nemohli představit ale bohužel tak nějak se stalo, že na to nemají peníze. A doufám, že jim už došlo, že ze SVOBODY za kterou se dnešní garnitura pořád schovává se nenají.
  • soudruzi se klepou hruzou, takže když souhlasíme s p.Babišem tak jsme fašisti? hnusná modra luzo!!!
    • Babiš je jedním z těch co jsou momentálně u moci. Jen se chce zviditelnit. Nic dobrého pro občany přinést nechce. To dokázal, když si vynutil např přidávání svého oleje do motorové nafty a tím ji zdražil a sobě vyrobil astronomické zisky. A na občany se vykašlal.
  • Je otázkou času kdy tady bude řešen Kellner, Bakala apod. Ti všichni se budou chtít blýsknout před světem v politice. Je to jen oblbování lidí *8*
  • Hlavní problém propagandy je o tom,kdo si zaplatí lepší řvouny a má prachy. Rozdíl mezi fašizmem a komunizmem (který vlastně nikdy neexistoval) spočívá opět ve financování. Představitelé
    meziválečného velkokapitálu,když viděli,že jim poněkud teče do bot,počali financovat fašouny za
    přicmrdávání katolické církve,kdežto komunisty ne. Takže ideově operovat s rovností těchto poli-
    tických systémů je nesmysl.
  • Neznám pořádně Babiše ani Kříže, ale jako obyčejný člověk mohu souhlasit pouze s Babišem. Mluví mi z duše. Vždyť tady se pouze krade a veřejně, politici mají tak velké platy a vůbec se za to nestydí, že jsou tak ohromné mezery v platech mezi byčejnými lidmi a ppolitiky. A ta jejich práce? Nestojí ani za zlámanou grešli. Kdybych já udělala v práci chybu, hned bych to pocítila na platu, ale oni dělají ve své práci neustále chyby, viz stav naší země a nikdo si neubere , spíše naopak. A tak budu velice ráda, jestli s nimi někdo pořádně zatočí a když to bude Babiš, tak se přidám. A doba, která byla před revolucí, nebyla špatná. Práci jsem měla velice dobrou a nejen já, vládla příjemná nálada, lidé se smáli, bavili se, dnes se podívejte, kdo se baví. Snad většinou mladí lidé, ale pouze do doby, než mají děti a najednou vidí, kde žijí! Tak se lidi nebojte a bojujte za naše práva a ne za práva bohatých hajzlů! *1*
    • Aleno, jednodušší lid také souhlasili s Mussolinim a s Hitlerem a proto měli takový úspěch. Říká se, že nacistické paničky při Hitlerových projevech dostávaly orgasmus.
      Doba před revolucí nebyla špatná pro jednoduché živočichy, kterým stačil ke spokojenosti suchý pelech a něco do koryta. A všichni jsme měli holé zadky, takže nikdo nezáviděl "bohatým hajzlům". *1*
      • Já nevím jak Ty, ale já holej zadek neměl. Fakt je ten, že dnes kdo trochu zapřemýšlí, si může nakrást miliony. Komouše nemusím, ale co předvádí modrá parta to teda nedokázali.
  • Co řekl fašistické ho ty přední ekonomický posluhovači...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit