Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalo se čekat, že se současná politická a ekonomická "galérka" ozve. Je lhostejno ať je to slovy "předních ekonomických analytiků" či kohokoliv jiného kdo je za takové "analýzy" dobře zaplacen. Jíná věc je důvěryhodnost takových "analytiků", potažmo žurnalistů, potažmo medií.
  • Novodobý fašismus předváděli a předvádějí v Lybii Cameron, Sarkozy, Obama. Svou politikou a bombami ba i superbombami - vakuové a fosforové - tam zabili a zmrzačili desetitise lidí. Zničili celá města a vesnice. Přivedli tam hrdlořezy co Lybijcům uřezávají hlavy, když při obraně vlasti padnou do zajetí, nebo když je jejimi dosazené komando fašistickým způsobem přepadne a zajme, mnoho dalších hrůz tam je. To je novodobý fašismus.
  • Že nám vládne dnešní modrý fašismus si pisálek nevšimnul ! Za jejich vlády vznikají fašistické buňky a různé pravičácké smečky.
    Je vidět že se vládní trojkolka bojí Babiše, jak čert kříže !
    Jen ať vstoupí do vlády, když se má většina lidí špatně, tak se aspoň zasmějeme ! Smích nám ztěch vládních zločinců nikdo neukradne.
  • p.Kříž byl u rozkrádání národního majetku a měl by spíše psát kdo to byl. Pokud jde o babiše aso se ho dnešní smetánka ovládaná mafijány bojí že tak již dopředu povykují.
  • Viděl jsem ho, slyšel jsem ho a musel jsem po 5min. přepnout kanál. Lidé, ale na tento populisticky jednoduchý a výrazný styl vystupování slyší a chtějí ho slyšet, zejména v této době.
  • český národ potřeboval od nepaměti bič. Jsme hloupí a naivní. Kdo tady chce šéfovat a rozkrádat, může vždy vyrazit do politiky.Národ bude držtkovat v hospodách atd. jestli je Babiš fašista, to ukáží dějiny.Te´d ho potřebujeme ,aby zatočil s cigány, sockámi a hlavně tou bandou zlodějú a kmotrů nahoře. Právě to je ten strach o čem píše Kříž, ti mají obavy a bobky u prdele.Obyčejný člověk už hledá jen naději. Není koho volit , do politiky se vracejí pořád stejní hajzli. Já jsem pro "fašistu" Babiše.
  • Je to opravdu nesmysl. Staci si najit blog kriz.blog.iDNES.cz a hned zjistite, ze to je pisalek a teoretik, co to nema v hlave srovnany a nema nic lepsiho na praci nez otravovat lidi. Babis neni svatej, ale to ze se snazi bojovat proti kradezi v tak bezmeznych neunosnych hranicich, ktera se v Cechach nazyva vsemozne jinak (korupce, odklonění), je snad normalni. Proc Svycarsko prosperuje, protoze bojuje s kradezi a netoleruje ji. Proc nektere staty plavou v dluzich (Recko, Spanelsko, Italie), kdyz maji tak priznive podminky pro bohaty stat? Protoze se kradlo na statni urovni. Ne protoze tam je levice ci pravice. To jsou jen myty dnesni spolecnosti. V tomto ohledu si myslim, ze Babis poukazal na pravdu, kterou nejsou schopni vsichni prijmout, ac je to tak jednoduche.
  • Mluví podle toho jak to cítí a to je hlavní. Nebojí se nazvat věci pravým jménem ať se to líbí anebo nelíbí
    Nastal čas kdy je potřeba zvolit nový směr v cestě normálních lidí . Vybudovat nové mantinely pro tuto cestu a jít vpřed. Jestli si někdo myslí že je to nový diktátor tak to je jedině dobře, protože po něm prahne celá evropa a nemůže jej nikde nalézt. Je potřeba nadiktovat nový režim který je spojený s hospodářstvím , lidem dát dostatek práce a pomalu ale jistě se celá evropa zvedne. Pak slavný USA s Čínou a Ruskem začnou škrabat na vrátka. A to že se to určitým hajzlům nebude líbit protože nebudou moci okrádat to je předem jasný. Pro ty je práce v kamenolomech dost.
  • Je-li pan Kříž "přední ekonomický analytik a komentátor" pak by měl také místo varování před BABIŠEM, komentovat a rozkrývat miliardové rozkrádačky a tunely našich vyvolených! Jinak je to jen sračka, která se přiživuje na úspěších druhých a trofá si jen tam kde zatím nemůže bdostat přez hubu.
  • Pan Babiš je předně skvělý manager, kdyby takové měli komunisti, tak by pravdoláskaři sametově nezvítězili a po té nerozkradli celou republiku. Konečně jestli by měl někomu vadit, tak to jsou právě komunisti, protože až se rozkrade ještě ten zbytek, tak už si budeme všechno půjčovat a to je vlastně komunismus... A jestli demokracie znamená učit cikány jen jejich práva, tak jsem asi také fašoun, protože si myslím, že práva ovládají skvěle, ale nějak se pozapoměno na povinnosti *14*
    • Babiš je hlavně velký kamarád Klauze pravidelně se navštěvují. A to snad stačí. Co z toho může vzejít dobrého? NIC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit