Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý  ministr je součást premierova týmu,  konečně bude mít  vláda s prezidentem jednotnou zahraniční politiku. Né jako doposud řízenou záškvarou POchem. Petříček teď bude maximálně  vyučovat na VŠ jak byl pro evropský  a motat hlavu študentům.

    • ...bude mít vláda s prezidentem jednotnou zahraniční politiku...

      Jj - Rusko - Čínskou...

  • No tak když to říkají slovutní páni politologové (kteří rozumějí vždy a všemu), tak to tak nejspíš bude. 

    Zajímavé, že jste se do pana Kulhánka tak pustili, aniž by jej kdokoliv z Vás znal. Síla médií je nevídaná. Odsoudit, pošpinit.....není alespoň některým z Vás stydno? 

    Lidi nerozděluje jen prezident, ale i my sami. 

  • Pan Fiala opět perlí. Měl by si vzpomenout na drahé přátele z Landsmanschaftu...oslík

  • Bureš nemá problém. Podejď by jo. Generál zeMAN zavelel a agent Bureš musí poslouchat.

    • Já se pane Sedláku moc těším na Vaše oslavné komentáře nové vládnoucí garnitury po podzimních volbách. 

      Zatím jste jen jedovatý a tak trochu zlý. Moc se těším na změnu. A radost a úspěch Vám a Vašim příznivcům přeji. Taková je prostě demokracie. Třeba ukážete s Vašimi zvolenými zástupci něco úžasného.  

    • A co jako? Vždy a všude někdo velí.

  • Maláčová Kulhánka chválí, což je směrodatné... Podle mého názoru Kulhánek bude lepším ministrem než Petříček, který je natolik nasáklý eurohujerismem, že mu to bránilo k odpovídajícímu vykonávání funkce ministra zahraničí ČR. Petříček mi připomínal emisara bruselských eurohujerů. 

    • No - Kulhánek bude emisarem čínských komunistů...

      • Vy pana Kulhánka, který rozhodně nestudoval v Číně (a i kdyby stokrát ano) nějak blíže znáte paní Koloběžko? 

        Sem tam mě pokáráte za idiotský komentář. Mohu si dovolit tentokrát Vám tuto poznámku vrátit? 


        • Pane Jindřichu, já vůbec nepíšu nic o tom, že Kulhánek studoval v Číně...

          Pokud se vám zdá můj příspěvek  nepravdivý, můžete si o něm myslet cokoliv...

          Od toho jsou diskuse...

          A vy snad pana Kulhánka osobně znáte...?

        • Tlustý Kim (Rakeťák) studoval na západních školách a nijak ho to zřejmě nepoznamenalo. Pan Kulhánek má za sebou zajímavou historii:

          Na ministerstvu zahraničí Kulhánek skončil v květnu 2016. Neprošel výběrovým řízením, ve kterém podle zákona o státní službě měl obhájit svoji pozici. V konkurzu, jak tehdy napsal týdeník Respekt, propadl. Jeho odchod navíc provázely pochybnosti kolem zkoušky z ruštiny. Místo aby ji složil zadarmo v Černínském paláci, odletěl kvůli tomu do Kyjeva."

          více zde: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/kdo-je-jakub-kulhanek-ministr-zahranici-cefc-profil-hamacek-cssd_2104150616_kno

  • Neříkal náhodou Bureš chalán?

    • ne nic takového ani omylem se nikde neříkalo

  • "Kluk", jak ho označil Babiš, bude zobat z ruky. Neumím si představit, že se něčemu vzepře. Loutkové divadlo v Česku na pokračování...

    • "Kluk" vypadá jako Uljanov zvaný Lénin 😯

      • Škoda, že média nikde (pokud vím) nezveřejnila Váš portrét pane Občane. Jako kdo vlastně vypadáte Vy? 

        To zase jednou byla poznámka pod pás. Máte to zapotřebí? 

      • Třeba to byl rozhodující důvod k jeho výběru...😉

        Kromě pročínské orientace...

        • Vám by, paní Koloběžko, asi více konvenovalo, kdyby nastoupil člověk v pruhovaných gatích a hvězdičkované kamizolce. Je to věc vkusu. 

          Já si počkám, co bude dělat a jak bude mluvit.

          I když už se asi žádné velké kroky čekat nedají. Je to prostě úředník. 

          • Pruhované gatě a hvězdičková kamizolka - tak zvrhlý vkus, co se módy týče, nemám...😉

            Na ministerstvu, Kulhánek,  neudělá nic bez požehnání soudruha Bureše...

            Bude to jen figurka...

            Jak pravil Zaorálek - vrátit na ministerstvo zahraničí se nechce kvůli Babišovi, který mu dával jasně najevo, že hlavní slovo bude mít vždy on = koblihář...


  • Bouřka ve sklenici vody. 

    Copak tam může pan Kulhánek udělat dobře nebo zkazit za těch pár dní? 

    Hamáček si vyřídil účet s Petříčkem a velký pes zůstal a malý frčí. Tak to chodí. 

  • Jednoho Trojského koně vyhodil a podle politologů by si tam mněl nasadit druhého. To snad není pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit