Přejít na výpis diskuzí

Babiš nenavrhl Pocheho na ministra zahraničí, hlásí prezident. Prozradil, kdy jmenuje vládu

24.6.2018 12:35
šar 14 příspěvků

Premiér Andrej Babiš (ANO) nenavrhl prezidentu Miloši Zemanovi nominanta ČSSD Miroslava Pocheho do funkce ministra zahraničí v chystané menšinové vládě ANO a ČSSD, kterou by měli tolerovat komunisté. Zeman to v neděli řekl v rozhovoru pro Blesk.cz. Jako náměstek by Poche prezidentovi nevadil. Zeman...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No - uvidime, jestli jmenuje...
 • Becherovič jmenuje vládu ve středu, pokud nebude mít virózu.
 • zeman v roce 2011 řekl, že babiš je pro něj nedůvěryhodný politik, protože nedodržel smlouvu při privatizaci Unipetrolu a teď nám ho cpe jako premiéra, který má řídit Českou repibliku. 

  Co je to za hru, kterou si s námi pohrávají ?

  Kdo lže ?

  • Nedůvěryhodný polititk ale dokázal, v jiném roce než 2011, uspět ve volbách, bohužel. Jsou jevy, které lze, nebo je nutno, respektovat.
   • Narvat někomu předražený deky na předváděčce je taky jev,světe div se a přesto to nelze  respektovat.Ted bez urážek podívejte se od 2011 alespoň na třetinu prohlášeních Babiše a pokud nepochopíte tak jste placen z agrodotací aby jste nepochopil a pak to chápu.
    • Jsou analogie, jejichž použití další diskusi vylučuje. Navíc je nutno přihlédnout k tomu, že jednak nedokážete pochopit psaný text*), jednak neovládáte ani základy pravopisu, vizte například: https://proofreading.cz/cestina-pod-lupou/abyste-nikoli-aby-jste-ani-abyjste/ 

     Jak jsem psal výše: Nedůvěryhodný politik ale dokázal uspět ve volbách, bohužel. (Zkráceno, aby to pochopil i trouba.)
     _______________
     *) Pokud jsou jevy, které lze, nebo je nutno, respektovat, pak nepochybně jsou jevy, které nelze, nebo není nutno, respektovat. Atd.

     • 🙂🙂🙂
 • Zeman se snaží maximalizovat svůj vliv na politické dění a při tom neváhá ohýbat ústavní zvyklosti. Poche je provařený eurohujer, ale jeho jmenování je v kompetenci premiéra.
  • Domníváte se, že Miloš Zeman nedokáže zjistit, zda existuje kvalifikovaný právník se stelným názorem, jako má on sám?

   Existuje-li, nastane známá situace: dva právníci = tři právní názory.

   Mám dojem, že pan president nedávno takového právníka dokonce citoval a uvedl jeho jméno.

 • Lofane to zas z tebe padají moudra. Takže takto to vidí jako ulice? Stačilo, ne? Vem koště oranžovou kazajku a mazej na své místo.
  • Co furt někoho někam posíláš ty ymrde z agrofertova ,táhni sám a prolhanýho čobola vem sebou.Vo tebe by měli to koště přerazit,tak si vem mávátko aby tě guru projel bránou kostelecký fabriky spokojen ,nebo jak na to zapomeš tak si bez práce ,ví že v asociaci nenažraných onberzmrdů se toto neodpouští,jo do okna si dej plakát bureše, budou to kontrolovat - tak at nemáš černej puntík,ví že když ti dali naposledy černej puntík tak si měl pořádně hnědý bombarďáky.🙂
   • Co furt někoho někam posíláš ty ymrde kumulovitá z agrofertova ,táhni sám a
    prolhanýho čobola vem sebou.Vo tebe by měli to koště přerazit,tak si vem
    mávátko aby tě guru projel bránou kostelecký fabriky spokojen ,nebo jak
    na to zapomeš tak si bez práce ,ví že v asociaci nenažraných onberzmrdů
    se toto neodpouští,jo do okna si dej plakát bureše, budou to
    kontrolovat - tak at nemáš černej puntík,ví že když ti dali naposledy
    černej puntík tak si měl pořádně hnědý bombarďáky.

    Týýý jooo!

    Ono je to vážně tak snadné!

    • nevopič se,bud tvůrčí aspon drobet
 • sitlof
  Babiš i Hamáček jsou vypočítaví srabi, kterým jde za každou cenu jen o koryta, za svými (původními) názory a návrhy si vůbec nestojí. Zeman, to je stále ten starý, mstivý a záludný egoista, s manýry rádoby mocnáře (buranského mocnáře).  ČSSD se jako politické straně dost divím - buď se rozpadne nebo půjde "do kytek". To je samozřejmě Zemanovi, Babišovi i komoušům naprosto jedno - čím hůř, tím (pro ně) lépe.  Tak uvidíme, kam tohle povede - jen doufám, že se neurychlí cesta ČR a jejích občanů tam, kde záda už ztrácejí své poctivé jméno ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit