Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už teď jsem byl svědkem,kdy obchodník některé položky zadával do kasy a jiné zase počítal na kalkulačce.... Je to nedomyslene, ale možná pořád lepší než nic....zloděj volá Chyťte zloděje viz. Kradousek z top 09
  • A daně, ševče, zaplatils? Tak šup, kradení odzvonilo...
    • neboj nedaval jsem uctenky doted nebudu davat dal co se jako zmeni? Jen ti poctivi joudove budou mit vetsi naklady tudis zas budou o neco drazsi nez ja nekala konkurence...*1* *1* *1*
  • http://www.novarepublika.cz/2016/11/katerina-konecna-24.html?m=1
  • U nás dvě hospody ve vesnici 1 700 obyvatel již neexistují. Druhá zavřela letos na podzim. Měl jí jeden důchodce mohlo se tam chlastat, kouřit, nadávat na všechny na všechno a nikomu to nevadilo. Na hajzl se chodilo na hnůj na dvoře. Konec vesnických hospod, důvod Babiš. Pravděpodobně otevřeme nějakou garáž a Babiš ať si trhne nohou. Vesnická hospoda není o nějakém EET, ale o klábosení místních, domlouvání kšeftů, přehánění kdo je lepší, prostě blbosti.
    Můj kamarád jezdil s buřtama po různých akcích po republice a skončil na pracáku. Říkal já si nevydělám skoro nic a ještě nějakou pokladnu, poslouchat buzeraci úředníků nemusím.
    Babiši jen tak dál..................miliardy si dej potom na hrob.
    • No vždyť si ovce Burešovo ANO svobodně zvolily. No, dostaly koblihu *15* *2* *1*
    • No a co?
  • Šéf ČOI varuje: Doklad z EET nemusí stačit. Zákazníkovi ani kontrolorům , takže se budou muset tisknout 2 účtenky ...
    • njn to je to ze agent bures prece "nechce" vedet co a za kolik si komu prodal tedy na EET uctence "nemusi" byt nazev zbozi... no nemusi pak ale musis vytisknout jeste jednu uctenku :D

      takze ti co zacnou podnikat ted budou muset koupit hned 2 kasy *11* *12* *16*

      proste balkanskej model no toho agenta z vychodu nam byl cert dluzen,

      PS vzdy kdyz potkam nejakeho slovaka vazne se divi jak jseme si mohli nekoho takoveho zvolit do vlady *11*
  • ta reklama na eet je otravná v TV a radiu celej den
    • ... tak na to nečum a neposlouchej to, balíku, a jdi si zaběhat :)))
      • pitomečků taky běhá trasa záchod počítač nemůžete přehlédt je hnědě značená
        • ... nic primitivnějšího sem zatím nikdo nenapsal, ty ubohý debílku :)))
      • tak tu neseď a nečti, balíku, a jdi si zaběhat
        • ... ale já netvrdil, že je něco v TV a rádiu otravné, troubo :)))
  • U nás na vesnici bývalo před pár lety , protože je v rekreační oblasti asi 7 hospod. Teď už je tam jenom jediná nálevna, která ani nevaří. Těch 6 už zkrachovalo i bez EET. Teď zavřou i tu poslední, protože to není na uživení.
    Všici budou sedět doma, čučet do bedny a chlemtat laciné lahváče z marketu. *16* *16*
    • když se neumíte zabavit jinak...
  • Asociace podnikatelů a manažerů ČR pořádá akci na obranu svobodného podnikání Nechceme EET, 1.12. zavřeno
  • Pivovary ve spojitosti s prosincovým nástupem elektronické evidence tržeb (EET) hlásí masivní úbytek odběratelů piva. Odběr ruší hlavně menší a venkovské restaurace. Vyplývá to ze čtvrteční ankety ČTK mezi pivovary.

    Více na https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/432929/pivovary-kvuli-eet-zavrou-stovky-hospod-masivne-rusi-objednavky.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
  • ... čuráák jmenovec se činí, je ve správné společnosti zdegenerovaného Hmm a jiných :)))
    • ... o zdegenerované kryse tra la la s leprou, na kterou dávno kálím, nemluvě :)))
    • p r a s e vylezlo z chlíva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit