Přejít na výpis diskuzí

Babiš se obětuje, na Hrad kandidovat bude

29.10.2019 20:31
Pavel Jégl 97 příspěvků

Andrej Babiš může s lehkým srdcem kandidovat na prezidenta. Jeden hlas má v příštích volbách vrchního velitele už jistý, dostal by ho od Miloše Zemana. A jisté je i to, že by nebyl jediný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Babiš jako obětní beránek na oltáři vlasti ? Nejhorší jsou ti, kteří chtějí na bruselsko-eurohujerském oltáři obětovat naši republiku.
 • Přes všechny výhrady k oběma... 

  ( Pořád lepší fyzicky odcházející Zeman, nežli Duševně umírající Bureš ! ) 

                                   Jirka Dostál 

 • svým způsobem tyhle politiky obdivuji.
  Vědí, že o ně nikdo nestojí, že je nikdo nepotřebuje, ale pořád běhají někde po světě, chodí "do práce" v sobotu i neděli, běhají po televizích třeba v deset večer. Zanedbávají rodinu, tloustnou, jsou k smíchu stejně jako fotbalisté z pralesní ligy, ale pořád je to láká.

  Proč si Babiš ve svých skoro 70 letech prostě nesedne na zadek a neužívá v klidu s dětmi a budoucími vnoučaty Riviéru a hory v zimě??! Má všechen ten hnus kolem sebe zapotřebí??
  Příživové poslanci a senátoři jsou jen stovky dalších ventilů, kudy utíkají zbytečně naše peníze.  

  Nebo mají strach, že by se jinde neuživili?

  Osobně jsem za plný zákaz politických stran, nebo alespoň jejich financování ze státního rozpočtu!!! Pokud někdo politika chce, ať si jej taky platí - ale hezky ze svého!!! 

 • HAHAHAHÁÁÁÁÁ, týýýve, to je zase blábol debila!!!
 • Pokud by Andrej Babiš příjmul kandidaturu na prezidenta,tak by určitě ve volbě uspěl.Mezi občany je

  oblíbený,což nakonec potvrzuji všechny volební průzkumy.V současné době nemá rovnocenného

  partnera na politické scéně.Vládě pod jeho vedením se daří,zejména v oblasti sociální a ekonomické.

 • Kvalifikaci  ma. Je to byvaly komunista a agent StB. 
 • Jegl, voni ale tady maj bordel na tom svým severu. Koukaj s tím něco udělat.

  • Pavel.Jegl

   Už dělám. A zase se někdo bude cítit dotčen, že je smazán či zabanován...

   • Po stopce muzu opet psat.

    Stopnete me zase, kdyz se znovu zeptam, za jaky prispevek mi byla udelena?

    Nebo budete delat mrtveho brouka a stale mi neodpovidat?

   • Přesně!

    Kdo oponuje, dostane ihned ban - jako filius, například.

    • vanhorne

     "Kdo oponuje,"

     Jestli filius dostal ban tak to je vyrchol, ten zatim nikdy nepouzil nadavku nebo sproste slovo. Na adresu P.Jegla tady padlo dost nadavek a zadny sekyrnik je banem neutnul. Takze Jegl tim banerem asi nebude. Mozna Administrator, muze to byt i robot kteremu v soustroji nekdy zahapruje, nebo nejaky zvlastni poverenec ktery se potuluje od redakce k redakci a namatkou seka. Podle hesla 'kill them all let God sort them out'.

     • Pavel.Jegl

      Při prohlídce diskusí jsem žádný ban u Filia nenašel. U něj k tomu opravdu není důvod.

      • Skutečně, dnes se avízo nad diskusními příspěvky neobjevilo a opět vidím políčko "reagovat".

       Před týdnem tomu tak nebylo a během týdne jsem se o přihlášení nepokoušel.

       Při pokusu o odeslání fraterova příspěvku z počítače připojeného k stejnému poskytovateli  se objevilo "403 Forbidden", příspěvek pak frater odeslal z jiného počítače s jiným připojením k síti.

      • vanhorne

       "ban-jako filius, například."

       Tak ten nevysveceny frater ktery to napsal by mel dostat ban. 

       • Reakce na příspěvek:

        Máte pravdu, můj bratr vysvěcen není et soror mea etiam non, i když, několik měsíců jsem ji neviděl, takže kdo ví...

   • Mohu se jen zeptat prosím, proč zde často publikuje pan Bican, ale nikdy neodpovídá?

    Někdy to nespravedlivě odnese jen pan Jégl. Nebo je to tím, že Tiscali jen přenáší články z Hlídacího psa?

 • Není žádným tajemstvím,že jak současný prezident Zeman,tak i premier Babiš jsou jsou u nás nejoblíbenější politici.Potvrzuji to pravidelně vycházející průzkumy.Je jisté,pokud by v příští volbě 

  prezidenta kandidoval Babiš,tak má velkou šanci zvítězit.

 • Není žádným tajemstvím,že jak současný prezident Zeman,tak i premier Babiš jsou jsou u nás nejoblíbenější politici.Potvrzuji to pravidelně vycházející průzkumy.Je jisté,pokud by v příští volbě 

  prezidenta kandidoval Babiš,tak má velkou šanci zvítězit.

  • To taky něco říká o našem národě … Jinak: další národní pohroma na obzoru ?
   • Prostě demokrat každým coulem. Když to není po mém tak je to špatně!!! Úroveň rozmazleného fracka.

 • Americký president Franklin Delano Roosevelt byl také postižen nemocí, která jej až upoutala  k invalidnímu vozíku. Přes to byl opakovaně zvolen presidentem USA. Stát se to našemu panu presidentovi, tak jsem zvědav na reakce pana Jégla. To, že porušuje sám obecný etický novinářský kodex a jako redaktor tady ve svém článku podsouvá to, co by neměl ani omylem, jej asi nezajímá. Takto se novinář nechová. Tak co, pane Jégle, bude zase BAN na týden? Nebo už na"dýl"? No argumenty nemáte, ale pomstít se, to umíte, že?! 😈

  • No srovnávat pana prezidenta F.D.R. s tím zdejším otrapáckým prolhaným .... STB-ckým práskačem zeMANem je stejné jako srovnávat ušlechtilé ....  s kupou hn..e.

   Děkuji cenzorovi již předem za další ban - tentokrát nejméně na měsíc, že Áňňo.

  • alicia1
   Protoze byl pod vlivem sedativ k vuli sve nemoci, daroval na Jalte bez mrknuti oka Stalinovi pul Evropy. Nepomohlo ani kdyz ho Churchill varoval aby Stalinovi neveril.  Nemocny president ktery nevi co dela je pro narod nebezpecim.
  • Pavel.Jegl

   A co že podsouvám, Tiradore? 

   O Rooseveltovi, o tom, jak nechtěl podruhé kandidovat, protože tušit, že ho zdraví omezuje, jsem psal tady, takže mi nic připomínat nemusíte. 

   https://zpravy.tiscali.cz/mate-radi-milose-zemana-tak-ho-proboha-nevolte-307955

   A v čem porušuji novinářský kodex?


   • V čem? V tom, že nemůžete současně být novinářem a diskutujícím s vlastním názorem. Vy máte pouze nabídnout informace a ne k nim současně podsouvat, co si Vy o tom všem myslíte a dělat "závěry". Mít svůj názor můžete, ale ne jako autor článku, který cosi rovnou vyvozuje.  To je na nás, čtenářích. A už úplně na palici je to, když své názorové oponenty BANujete, tak jako i mne. V tomto článku jste opět zesměšňoval pana presidenta Zemana a používal nevhodný termín "vrchní velitel", když současně nejde o téma, kde se hovoří v nějaké souvislosti s armádou, nebo mobilizací, apod. Takže zesměšňovat hlavu státu pro jeho fyzické potíže dané věkem a nemocí, mi nepřipadá jako slušné, natož "novinářsky profesionální". 😈

    • Ta zrůdná .... jakýsi zeMAN se dá nějak zesměšnit. To .... zeMAN je natolik směšná figura, že víc zesměšnit nejde. Je to jen ..... , nechutný šašek který každým otevřením své prolhané tl..my dává najevo jak je směšně trapný.

    • Pavel.Jegl

     Ten nevhodný termín 'vrchní velitel' je v ústavě, takže se obraťte na sněmovnu či senát.

     Tohle píšu, vrchního velitele lituji - a vy to pokládáte za urážku. Čtete vůbec články, které kritizujte?

     "K Zemanovi necítím zvláštní sympatie, nepatřím k jeho voličům. Pohled na vyčerpaného prezidenta, který chátrá a na pokraji sil zápasí s tělesnou schránkou, však ve mně vyvolává lítost. A také navozuje otázku, zda chce v sídle králů setrvat do roku 2023, do svých 78 let..."

     Mimochodem, copak nemají být potentáti karikováni a zesměšňováni...?

     Kdysi být nemohli. Ty doby jsou naštěstí pryč. Proberte se, Tiradore!

     • A co jsem tak strašného napsal já, že jste mi vylosoval BAN? Váš (nedokonalý)  hlídač vulgarit tady přece nic nepustí, tak CO Vám vadilo, že jste si zahrál na cenzora? Jiný názor? Aha! K tomu vrchnímu veliteli jsem Vám jasně sdělil, že pokud není téma týkající se armády a obrany, tak pan Ing. Zeman, pokud o něm chcete něco jiného sdělit, je pro Vás presidentem České republiky. Ale Vy jste to opětovně podal jako dehonestaci jeho zdravotního stavu a použil zcela nemístný termín "vrchní velitel". Chcete li ze sebe nyní dělat hlupáka, Vaše věc. Bude to tak přesně vnímáno. Ne pouze mnou,ale naprosto každým, kdo není placen  za dehonestaci našeho presidenta. 

      Proč se na  tiscali objevují hoaxy - podvodné reklamy šmejdů-proč? Mám na mysli konkrétně (nejen) článek o Papilonech.  Počínaje nesmysly v článku, až po neexistující personál. Neexistuje ani uvedený Institut, ani citovaná profesorka. Trapná, šmejdská  nabídka "zázračných produktů", které mají "pomoci" ...ulehčit od peněz naivních - tady klamaných důvěřivců.  A co vaše etika? Máte nějakou? A co KODEX?! Aha, ten si uzpůsobíte pouze na nevhodné oponenty...Kdo podporuje šmejdy, je stejný šmejd!

      Takže si napřed zameťte před vlastním prahem a svědomím a poté dělejte to, na co si nyní pouze nevkusně hrajete. 😈

     • Pane Jégle mohou a je to dobře.

      Pokuste se o to prosím třeba u pana Fialy nebo Bartoška, Výborného -  to jsou také potentáti nebo páni Piráti - to jsou pane bafuňáři non plus ultra.

      Zeman a Babiš už jsou dost obehrané profily. Stejně asi jako Kalousek.

      • Pavel.Jegl

       Piráty má na starost Mr. Bican.

       • Reakce na příspěvek:

        No tak to musím objektivně říct, že zatím se jevíte jako daleko pilnější karikaturista Zemana a Babiše, než Mr. Bican Pirátů. 

        Zatím se tedy na rozdíl od Vás snaží daleko méně.😀 Hezky jste si rozdělili kompetence. Kdo má lidovce a TOPku?? Dělám si legraci. Vaše info mi stačí. 

        Díky za odpověď. 

     • A ve mně vyvolává lítost snaha člověka se uplatnit v oboru ve kterém je jen šmudla, který si nenechá ujít příležitost za peníze urážet ty co sním nesouhlasí. Škoda , že Jégl je vystudovaný technik ale nikde jsem se nedočetl o jeho výsledcích v akademickém životě, místo toho za mrzký = lehce vydělaný peníz štve,  dle zadání. Škoda penez na studium takových lidí.

      • Pavel.Jegl

       Škoda penez na studium takových lidí... za mrzký peníz štve

       A já už si naivně myslel, že straničtí kádrováci vymizeli. A taky, že Jiřinka Švorcová za sebou žádné následovníky nezanechala.       • Reakce na příspěvek:

        Takže žádné výsledky!!   To se dalo čekat.

        • Pavel.Jegl

         Reakce na příspěvek:

         Nejspíš bych vám měl předložit všechny své práce, posudky a k tomu vysvědčení, abych vyvrátil podezření, že jsem se za peníze dělnické třídy flákal.

         Vaše drzost, Romku, nezná mezí. Jste snad můj zaměstnavatel?


    • A velmi sprostě nadávat prezidentu republiky, to zde na Tischcali taky dobře umí......

     • Můžete prosím prozradit kterému prezidentovi se zde nadává a ještě k tomu sprostě???

      Jak je všeobecně známo tak česko již několik let žádného prezidenta nemá a o žádném jiném zde není evidentě řeč.

      Pokud snad máte na mysli tu zrůdnou, prolhanou, křiváckou, rusácko-číňanskou be.t.i co momentálně zasviňuje pražský hrad a která je velmi úzkou skupinkou jeho příznivců označována za sprezidenta je to jen a jen váš problém. Nikdo kdo je alespoň částečně při smyslech nemůže ani omylem něco tak odporného jako bezpochyby komoušský STB-cký práskač zeMAN je považovat za prezidenta.

      • Na tebe musí být rodiče opravdu hrdí!!!  V jednom článku servilní dotaz a hned si i dokážeš odpovědět. Taková typ. schz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit