Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0
  • Josef- Piráti nepatří do politiky.Piráti Babišovi nesahají ani po paty.Babiš jedná dobře,že chce vyměnit úředníky na postech ,kterým nedůvěřuje.Mnoho míst dobře placených je bsazeno neodborníky /politické kšefty/.Vydíme to jak se pol.strany brání výměnám.
    • Vidime Josefe vidime ...
      STBak Babis chce mit vsude pouze cleny ANO, '"odborniky" protoze jedine tak bude mit moznost do vseho kecat a vsechno bude tak,
      jak bude chtit on...
    • *Až budou Burešovit sahat po kotníky tak to bude znamenat, že ten bolševickej udavač bude viset hezky vysoko.
      • 0
    • víme sajmon bsazeno
  • *Rudý gauner kritizuje policistu. Něco jako z Kryla :" na rohu ulice, vrah o morálce káže."
    • A lze snad čekat něco jiného od čoboláckého podvodného zlodějského kobliháře - komouše- konfidetna zločinecké organizace KSČ (dnes se směšnou příponou M) - STB???
      Je to stejné zbytečné jako čekat od hradního křiváckého prolhance, že ve svých populstických žvástech někdy řekne pravdu.
      Ti dva se hledali až se našli - oba komouští práskači, oba prolhaní sebestřední křiváci, oba populističtí žvástalové, ......
      Jóóó co si několik méně mentálně zdatných čecháčků zvolilo, to tam máme. Teď už nás může zachránit jedinné - zopakovat si slavnou pražskou defenestraci.
      Bývalý komouš - stejný nesmysl jako bývalý černoch, že ano zemanofilní klobliháři babiši.
  • Ta dvojice konfidentů StB Bureš+Becherovič nás táhne zpátky do komunismu alias ruského fašismu.
    • 0
  • ObcanHavel
    dobře Piráti, jen tvrdě do nich!
  • Piráti vy tak do toho vidíte.Stači mi minuta vaší presentace a přepínám.O ODS se vyjadřovat nebudu.Ještě mi chybý Kalousek a holobrádek a jste komplet.
    • ... tobě chybý pár koleček, analfabete :)))
      • ...chybi...

        A to mas vsechny za analfabety, dementy...
        • ... jsi nejprimitivnější ubožák, který nepochopil, že jsem citoval stejného blba jako ty, blbe :)))
      • On má normálně IQ 21, ale v těch mrazech mu to kleslo na 18, takže sorryjako :-)
        • 0
  • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit