Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx
  • xxx
  • ... cha cha chu cho cha chi che che chi cha cha chi cho che chu cha che chi chu cho :)))
  • tvůj život je jedna obrovská nuda a zoufalství. Ještě že můžeš svést svou bídu na Zemana Putina a Babiše. Co budeš dělat až jednou zmizí? Na co nebo na koho potom budeš svádět svůj zpackaný život? No někoho už najdeš..... *7*
  • nejenom naše
  • Ty si takovej bblbb že ten ksicht bude horší než u těch komiksovejch panáčků na plakátech s tou čoboláckou swinkou. *1*
  • to je jasný z PR agrovyžertu,ten čoboláckej estébák je tak křišťálově čistej že ty jeho sviňárny ani nejsou vidět.Když je tak nevinej proč se neočistí u soudů , to jako nemá na právníky snad mu ČR přispěla několika miliardami na ty výdaječky nebo je ta swiňa tak lakomá že mu právníka přidělej za státní prachy což je to samé ale žádnej věhlasnej judr to asi nebude.
  • že zamečíš. Tak kozlíku, teď vyskoč a upaluj do chlívku..... *6*
  • Faltýnek říkal že se ho to netýká neb dotaci si vzala Čapí farma a to je úplně jiná osoba , takže se to prý netýká ani Babiše neb to je také jiná osoba.No prostě oba uznali že si to spískala jedna ženská co má jméno čapí a příjmení farma.To je nářez kdepa je ta imunita že se bude vztahovat jen na věci související s poslaneckou funkcí.To je nářez prolhanejch komunistickejch dršek *1* *1* *1* *1* *1*
  • xxx
  • ještě někoho baví. Poslouchat tuhle trapnou odrhovačku dýl než týden, spáchám z nudy sebevraždu. Naštěstí to nesleduju, bo mne tahle blbost nezajímá, jen ji neustále všude vidím doblba přežvykovat. To nemůžou na Babiše vymyslet něco nového? Že třeba pekl kojence v mikrovlnné troubě nebo že ukradl Rusku jantarovou komnatu? Chce to trochu nápadu, rozlet, fantazii.....čapí hnízdo vidím z okna na školním komíně každý den, tahle fikce už nikoho nezajímá....
  • xxx
  • xxx
  • Já to ani číst nebudu, mňa to nezaujímá, to je výmysel tradičních zkorupovaných politikov. Ale jistě mi to někdo donese :-))) *14*
  • Máte zcela pravdu, za klamavé údaje nemůže žadatel ale ten kdo je schválil. Ještě, že vás máme *14*
  • Slušný morální člověk by se v daném případě stáhl z veřejného života do soukromí do doby než by byl očištěn, Ale co bychom mohli čekat od rádoby fýrera vyznávajícího fašismus (řídit stát jako podnik).
  • Článek je o Burešovi, imbecile. Jestli máš problém s chápáním, dej si to doma někým vysvětlit a pokud máš nějakou mentální retardaci, požádej sociálku o opatrovníka.
  • Je možné z někteří z vámi jmenovaných by eventuelně taky patřili, ale pokud dokážete chápat tak zde je řeč pouze a jen o čoboláckém konfidentovi komoušské STB- soudruhu kobliháři babišovi.
    Ale nebojte se už ho má na školení další STB-cká konfidentská kreatura - soudruh zeman a ten už ho naučí jak správně lhát, podvádět, páchat křivácké podrazy, .....
  • Ještě jsem tu zprávu sice nečetl, a číst nebudu, ale přesto s ní zásadně nesouhlasím a souhlasit nebudu. Je to manipulace a čuchám za tím Kalouska a bruselskou mafii.
  • Ten,kdo schválil dotace,ten by měl být trestně stíhán.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit