Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... já mám rád z kundy-smrad a vybělený řitní otvor k tomu :)))
    • Ty pakoši bys měl po volbách odtáhnout s ovčincem do ruska *12*
    • ... ano, jistěže máš, ty nejprimitivnější d*mente :)))
  • Být na jeho místě člověk, který by chtěl zachovat čest svou a své rodiny, tak by vstal před svítáním, vykoupal se, oblékl by bílé kimono, vystoupal na horu Petřín a spáchal hara-kiri.
    Ale psychopatický mafián zavádějící v zemi fašismus...
    • rituální sebevražda, kterou spáchá Japonec, protože zklamal svého císaře, se správně nazývá seppuku. Termín harakiri byl považován za vulgární a žádný samuraj by ho nepoužil. Rituál seppuku sestával z meditace, složení krátké básně (haiku), většinou na téma pohrdání smrtí a samotné sebevraždy. Chtěl bych slyšet tu Babišovu báseň!!! Krom toho tato forma sebevraždy byla zakázána jiným společenským vrstvám než rytířům Bušidó; Babiš je obyčejný udavač, šmelinář a podvodník, copak ten má nějakou čest?! Tak co by měl zachovávat... *2* *2* *2* *1*
      • Andrej je elita našeho národa.
        • vanhorne
          "Andrej je elita našeho národa."
          Ale jen pro jelita.
        • Zloději, podvodníci, lháři a lumpové jsou nějaký národ? To je tedy novinka! A Vy jste jejich mluvčím?
    • bubblebum : že už neskáčeš ty matkomrde..alou , Nuselák čeká
  • staronový prezident Čechů a soudruzi z olafo-havlárny budou mít zase pár let akorát špatný sny ! *1* *8* *1*
    • ObcanHavel
      přesně, ať žije pan profesor Drahoš, pryč se Zemanem (a celý Pražský Hrad pořádně vydrhnout Savem) ale ještě musíš chvilku počkat
      • Kretéén s prasečím ksichtem Chrchly blije a blije.
      • Drahoušek není kandidátem Čechů, ale euro-muslimské gavlárny, ty bys měl jako tlející ale stále žijící Guru Šáša vědět !
        • ObcanHavel
          tak už aby ses s tím pomalu začal smiřovat, když nám Drahoušek bude dělat prezidenta, s tréningem je lépe začít předem

          muslimské kavárny jsou mimochodem výborné, doporučuji někdy navštívit, co je gavlárna netuším, to si teď vymyslel? šikulka! *4*
          • pokud je navštívíš, nechej se tam rovnou obřezat, ale možná jsi to stihl ještě za svého života, jako tvá kámoška krvavá Madla ! *1*
            • ObcanHavel
              to dělají židé, ale proč ne, košer kávu jsem ještě neochutnal *4*
  • Gabriel1
    Víte já to beru jinak. Platíme prachy do EU a velký a konečně projekt který za něco stál a z rujny něco vytvořil a museli něco hodně přidat. Potom velká deviza je tam zaměstnáno 85 -90zaměstnanců v takové ,,,,,,díře,,,,,,,pardon kde není práce a pozor vše na papíru a vše zaplaceno dle smlouvy já být Babišem zavřel bych to a nedotoval bych to když pořád házejí klacky pod nohy asi to myslí vážně že chce něco udělat pro lidi Jan
    • Radek01
      V jaké díře? Je to na Benešovsku, nezaměstnanost je tam minimální. Je to u mezinárodní silnice E55, je tam výborná dopravní obslužnost do Benešova, do Prahy aj. Laskavě si zjisti co Čapí hnízdo je.... Luxusní chata Babiše obklopená luxusním rezortem pro vybranou klientelu. Golfové hřiště, jízdárna, hotel kde dvoulůžkový pokoj přijde na 5.500..... K tomu luxusní restaurace kde cena předkrmu začíná na 190 Kč a 0,33 Coca Coly přijde na 55 Kč. Kolem toho může pobíhat lůza, dívat se na soukromou ZOO s plyšáčkami a dát si ve stánku párek a chrochtat blahem co pro ní ten hodný pan Babiš udělal.
    • vanhorne
      "že chce něco udělat pro lidi"
      Holt, ma to lidumilne dobracisko smulu. On uz davno delal hodne pro lidi, kdyz makal jako agent STB.
      • Si v Mongolsku dělej co chceš blbče!
  • xxx
    • Ty si takovej bblbb že ten ksicht bude horší než u těch komiksovejch panáčků na plakátech s tou čoboláckou swinkou. *1*
      • xxx
  • Česká republika ve spárech Babiše...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit