Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jégl sedni si do tý pražský kavárny s Kalouskem,Topolánkem,Dalíkem,Nečasem,Bakalou,Schwarzenberkem,Fialou ,Bělobrádkem,Koženým a dalšími kreaturami a dejte si panáka ať načerpáte další síly pomlouvat než polovinu z vás zavřou.Už aby to bylo.
    • honzas
      Mazej zpět na lavičku mezi bedomovce,primitivní tlučhubo!
      • honzas
        Samozřejmě jsem měl na mysli debilního anonyma.
    • xxx
  • ... ať to je, jak chce, kvůli Andreji ze sebe dělají idioti dobrovolně totání blby, to nemá chybu :)))
  • Je jasné,že dnešní dění se těm "starým" poslancům nemůže líbit. Za jejich vlády se vesele podvádělo,kradlo na všech stranách a různě přelévaly finance do kapes kmotrů a stranickych
    pokladen.Po převratu se darovaly banky,průmyslové závody,rekreační zařízení a nerostné
    bohatství.To byla ta slavná klausova "privatizace".Bylo by docela zajímavé vědět kam se
    vše podělo.Možná by ani další plošná amnestie nestačila pokrýt počet "privatizačních" potenciálních aktérů do nápravného zařízení. *16* *16*
    • Jo jo ale jedním z aktérů byl i soudruh z čobolska -sůdruh Babiš a ten to jako má napravit si snad děláte v Asociaci Nenažraných Oberymrdů erdel zatím všichni tihle lehkoymrdi netoužili po moci tak jako Burešisko.I Slováci se diví že kriminálník a podvodník co se činil již na Slovensku může být v Čechách premiér.
  • Faltýnek říkal že se ho to netýká neb dotaci si vzala Čapí farma a to je úplně jiná osoba , takže se to prý netýká ani Babiše neb to je také jiná osoba.No prostě oba uznali že si to spískala jedna ženská co má jméno čapí a příjmení farma.To je nářez kdepa je ta imunita že se bude vztahovat jen na věci související s poslaneckou funkcí.To je nářez prolhanejch komunistickejch dršek *1* *1* *1* *1* *1*
    • xxx
      • se Sajmonem nemáš co vyčítat. Oba jste zkrachovalé existence. Jediný rozdíl je v tom, že Sajmon si léčí mindráky na Putinovi, Zemanovi a Babišovi a ty na Všech, protože tě s IQ převyšují i děti z pomocné školy
        • xxx
  • ještě někoho baví. Poslouchat tuhle trapnou odrhovačku dýl než týden, spáchám z nudy sebevraždu. Naštěstí to nesleduju, bo mne tahle blbost nezajímá, jen ji neustále všude vidím doblba přežvykovat. To nemůžou na Babiše vymyslet něco nového? Že třeba pekl kojence v mikrovlnné troubě nebo že ukradl Rusku jantarovou komnatu? Chce to trochu nápadu, rozlet, fantazii.....čapí hnízdo vidím z okna na školním komíně každý den, tahle fikce už nikoho nezajímá....
    • to je jasný z PR agrovyžertu,ten čoboláckej estébák je tak křišťálově čistej že ty jeho sviňárny ani nejsou vidět.Když je tak nevinej proč se neočistí u soudů , to jako nemá na právníky snad mu ČR přispěla několika miliardami na ty výdaječky nebo je ta swiňa tak lakomá že mu právníka přidělej za státní prachy což je to samé ale žádnej věhlasnej judr to asi nebude.
      • xxx
      • tvůj život je jedna obrovská nuda a zoufalství. Ještě že můžeš svést svou bídu na Zemana Putina a Babiše. Co budeš dělat až jednou zmizí? Na co nebo na koho potom budeš svádět svůj zpackaný život? No někoho už najdeš..... *7*
        • no nevim jestli mam zpackaný život a ani nejsem sajmon.A až ti tři zmizí tak se pudu vožrat a budu slavit ale máš naprostou pravdu že se najdou nové swiňky neb tak to na tom světě chodí a jde jen o to aby tyto swiňky o tobě rozhodovali co nejmín a protože žiješ na jednom světě se všema tak to tak zcela neovlivníš a i když jsou moje kecy, kecy jednotlivce třeba se někdo zamyslí a bude vše jinak a nebo taky ne a to je o tom žití a bytí a čím si tupější tím to bytí máš snažší , neni to o IQ nebo o čem,ale proč tu vlastně jsme,ale asi se s tebou nebudu dávat do debaty o hmotě,čase,životě neb ty jako jedno velké moudro víš vše nebo spíš velké houno *3* *3* *3*
    • xxx
      • že zamečíš. Tak kozlíku, teď vyskoč a upaluj do chlívku..... *6*
        • ... cha cha chu cho cha chi che che chi cha cha chi cho che chu cha che chi chu cho :)))
  • xxx
    • Ty si takovej bblbb že ten ksicht bude horší než u těch komiksovejch panáčků na plakátech s tou čoboláckou swinkou. *1*
      • xxx
  • Já to ani číst nebudu, mňa to nezaujímá, to je výmysel tradičních zkorupovaných politikov. Ale jistě mi to někdo donese :-))) *14*
  • Slušný morální člověk by se v daném případě stáhl z veřejného života do soukromí do doby než by byl očištěn, Ale co bychom mohli čekat od rádoby fýrera vyznávajícího fašismus (řídit stát jako podnik).
    • xxx
  • Ještě jsem tu zprávu sice nečetl, a číst nebudu, ale přesto s ní zásadně nesouhlasím a souhlasit nebudu. Je to manipulace a čuchám za tím Kalouska a bruselskou mafii.
    • Během pár minut se změnilo score 26+ : 13 - na 26 + : 47 -. To už se mě stalo opakovaně. Fakt zajímavý. *1*
    • honzas
      Jsi jak starej čokl,kterej stratil čich,hňupe.
  • Ten,kdo schválil dotace,ten by měl být trestně stíhán.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit