Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANO, už mu je líp *14*
  • To je korupce jako hrom.Soudruh estébák Bureš, největší kritik korupce a výsledek.Stejně jako Rath
  • Nechte Babiše na pokoji, po létech politik ze kterýho není na bl-tí.
  • Já se jen divím jakémusi Vondráčkovi(pisateli tohoto článku),když zná princip jak vydélat balík jako vydělal Babiš,proč to neudělal taky?Nemusel teď psát články závisti.
  • Babiš daní doma v republice.Voliči ODS v daňových rájích.A pomatenec Fiala chce těm co platí doma ty daně odpustit. No má to logiku ?
  • Mně taky občas někdo napíše s moji přezdívkou a přitom to nepíši, co naděláš.
  • nekraďte prosím moji přezdívku. Děkuji.
  • Dej si koblihu, od Babiše voní, ale pokud ji hned nesníš tak ti ztvrdne a chytne plíseň. Babišovo hnutí bude mít trvání, jako ta kobliha.
  • Nevěřím v Babiše, ale v pána boha. Komunisti na věčné časy a nikdy jinak. Toto heslo jsem poslouchal 50 let nemam zájem.
  • Nechceš koblihu? Tvoje chyba!
  • Taxikář taky bude vozit registarční pokladnu napojenou na Babiše aby věděl zrovna kde se nacházíš. Pokud půjdeš do banky Babiš bude vědět, že jsi vložil nebo vybral drobné, třeba někde u eskymáků. Teď ti prohledávají popelnice, utečenci kálí kde se dá, to jim nevadí. Teď si vezmeš nějaké dotace na kotel a už budou mít důvod ti prohledat celý dům čím topíš. Kotel nechci ani zadarmo, takto si Babiš dělá pro sebe reklamu jak si voliče zavázat aby mohl ovládat celý stát. Babiš má ambice jako Hitler, napřed ovládnu stát a potom celý svět. Pokud to bude takto pokračovat, tak ti půjdou do kuchyně a budou kontrolovat zda máš dostatek koblih od Babiše. Pomalu a jistě jde Babiš cestou severní Koree aby všechny a všechno kontroloval.
  • Kolik je Vás v rodině? Pošlu ti 2x tolik koblih s marmeládovou náplní aby jsi si osladil život.
  • Já jsem ho volil s celou rodinou, protože nám dal koblihu.
  • Snad už nebude trvat dlouho a ta vládní partička půjde oblbovat někam jinam.
  • Zlodějský StBácký pomatenče *16* *12* *16*
  • Čůzy daně neplatí páč oficiálně neexistují páč státu jejich prachy smrdí zatím co na jejich léčbu se občané padlým ženám rádi složí.
    Privátní celník - lidově ,,Pasák" si pak nejde jinou šlapku kterou bude česat.

    Tyto dvě nejstarší řemesla žijí v simbióze už od počátku světa.
  • To máš sice asi pravdu, ale jak to chceš udělat? Po třech vlnách emigrace (1938, 1948, 1968) v čechách zůstali jen neschopní hlupáci a gauneři. Ti druzí už 25 let vládnou a ti prví toho nejsou schopni (sám se mezi ně taky počítám, aby si někdo nemyslel, že se vyvyšuju...
    )
  • Ono to bude spíš tím, že komanči mezi sebe nebrali výstavní pitomce jako jsi ty. Takoví pak byli nejvíc ublížení a po revoluci pobrali nejvíc funkcí *2*
  • Babiš je můj hrdina. Je lepší než Cígler, ta ovarová hlava *14*
  • Dospělý soudný člověk se rozhodne sám, tupá ovce potřebuje, aby jí někdo řekl co má dělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit