Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ODS,TOP-09 a ČSSD už konečně poslat při volbách do politického hrobu o komunistech ani nemluvím,ti už nemají ve sněmovně být dávno,respektive tam po revoluci neměli být vůbec.Demagog Kalousek a Stanjura to zvládají za všechny,to je super komická dvojka.Kdyby jezdili žvanit po vlastech českých,vydělali by si docela slušné peníze. *1*
    • Nezapomeň na černoprdelníky i ANO, Úsvit. Všechno to je jedna banda parazitů. *16*
  • Hlavně že Mertlík měl výsledky, stejně jako Kalousek a další moudré hlavy, oni ze svých výsledků zbohatli a náš stát zchudnul. Pokud by věděli, co je stud, zalezli by do nory a drželi hubu.
    • Zalézt do nory a držet h.bu, to se ve Švejkolandu nenosí. Komunisti převlékli kabáty a vykřikují o demokracii.
      • a jakoanonym adoruje vraženou německou armádu a uráží vítěznou Rudou *16* *16* *12*
  • Tak tady máte ty výtečníky komplet. http://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/urad-vlady-predstavil-tym-poradcu-premiera-sobotky-116717/ Celé to vede Vladimír Iljič Špidlin a Dluhoslav Netáhlo, t.č. předseda vlády, to celé kryje, žádný jiný předseda vlády totiž neměl tolik darmošlapů k ruce jako má von.. A soudruh Mertlík? Škoda slov, prostě přestaňte volit sosanské vyžírky a bude pokoj.. Tak zatim.. *6*
  • Další žvanil opustil záhrobí aby se vyjadřoval k něčemu čemu sám nerozumí což nám v minulosti dokonale předvedl.Je zajímavé,že dnes všechny politické mrtvoly přesně ví co dělat ale v době kdy měli tu moc to nedělali a zadlužovali stát astronomickým tempem.Mertlíku,vrat se do poltického hrobu.Dokonce i zombi z ODS a TOP-09 dnes mají na všechno recept a pokud mne pamět neklame tak od roku 1997 nikdy pravicová vláda nedokončila celé volební období.Tady už snad ani není co komentovat.
  • Marně vzpomínám, jaké žr výsledky předvedl Mertlík... a to babišovi jako pravičákovi a dojiči státu nefandím.
  • shrnutí obsáhlého článku: "neumíme hospodařit, tak zkusíme vybrát víc peněz od těch, kteří se nemohou bránit"

    - začínají se mi zamlouvat různá radikální hnutíne pro jejich myšlenky nebo ideály, ale protože prostě chtějí změnu *13*
  • Známý eskamontér a diletent?Ten který bral ministrování jako trenažér svých dovedností?Ten který nasekal nepřeberné množství ekonomických bot a kotrmelců?Tak ten by nám chtěl sahat nemovitosti?Tedy na to co si každý běžný občan nakoupil nebo zdědil a je to nezvratně jeho?V česku se neboxuje.Tady se dávají liskance.Je tady jeden kvalitní kandidát.
  • Soudruh kapitalista Babiš potvrzuje staré moudro - pošlete demagoga
    do vlády a znemožní se sám. *15* *15*

    Vaše chování je jako vždy otřesné tedy mužské pánové. Jdu nakupovat a poté relaxovat.
    Včera jsem pracovala do dvou do rána. Pro ty méně chápavé dřela jsem jako Nagyová.
    Zítra jsem u gynekologa - na běžné prohlídce. Jen aby vás přešla chuť na vtípky. *16*

    Dobrou noc
    Vaše? ruku na srdce kluci. na to nemáte. *2* *2* *2* *2*
    Slečna Simona
    • Ty patříš evidentně do cvokhauzu! *16* *16* *16*
      • ale dělá jí to dobře v podbřišku *1*
  • ... to říká ten pravý srágora, kterého si již nikdo nepamatuje :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit