Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Už to, že nejčtenějším deníkem je Blesk, svědčí cosi o naší národní kultuře. Možná by stačilo řídit se selským rozumem i v názorech na politiku a bylo by to snazší. Ale to už asi neumíme.
 • Paní Monika upřednostňuje oblékání v Londýně, slečna Vivien v Paříži. A většina Čechů upřednostňuje oblékání ve Vietnamu, tedy přesněji u Vietnamců.
 • Zoufalý článek o obtěžování nezletilé dcery přiblblým novinářem hloupého plátku. Jestli tohle je nejčtenější periodikum,není zde potřeba něco zlepšovat,omezenost lidí nerozezná stejně rozdíl *2* *2* *2*
 • No prostě taková normální Česká kariérní rodinka.
  Do roku 89 rodinka ve straně. Protekci ve škole i v práci. Podpulové zboží.
  Po roce 89 jsou z jejich potomků majetní tržní pravičáci. Oni už mají nakradeno a proto
  pro lidi žádají drahotu a placené vzdělání. Soukromá škola je pro tyto dětičky.
  Tam si majetný hlupák může diplom jednoduše zaplatit jako housku na krámě.
  Těchto překabátěných rodinek tu máme dost. Hrabou za každého režimu a počasí.
  • co by jí byl platný koupený diplom, když by byla blbka a věřte, že to ona ani její otec určitě nechtějí a to nejsem podporovatel, ani volič ANO, vy prostě plácáte o vzdělání a neumíte u toho přemýšlet :)
   • U ní to asi nehrozí, ale kolik ve vládách,, v Parlamentu a všude kolem máme ty, s koupenými tituly - blbce a bohužel i blbce bez koupených titulů a pak ty vzdělané s tituly nekoupenými, ale bohužel všehoschopné. A výsledek toho máte všude kolem nás. Palermo pod Řípem, nevymahatelnost práva, Augiášův chlév a Herkules nikde.
 • Ano, Babišova dcera si titul snad nekoupí a půjde jí i tatínkovi o skutečné vzdělání babko60. Ale pravdou také je, že nikdo miliardy nemá čisté, tedy ani Babiš, nedělejme si žádné iluze. Zapamatujme si větu jednoho vora v zakoně, ruského, žijícího dnes ve Francii. Nikdo to nemá čisté, tomu nevěřte, hlásá a má bohužel pravdu. Mezi námi a Ruskem v tomto způsobu tunelování, rozkrádání a rádoby privatizace není téměř rozdílu. Jde jen o to, co dnes dokáže Babiš udělat pro stát, lidi , jak změní tento marasmus , na kterém se všichni podíleli, svým způsobem i on a kolik toho udělá pro sebe a svoji firmu i když se jí formálně vzdal. To je velká neznámá. Lidi ho volili proto, že tu prostě téměř není koho volit a marasmus všude naprosto nevídaný. Mafiánský stát a on ho kritizoval, tak to 20% občanů-voličů ze zoufalství zkusila a hlasy mu dala.
 • A ta hra Jistě pane premiére, původně seriál BBC, krásný a pravdivý, ukázka marasmu a byrokracie, neschopnosti, diktátu EU , absence zdravého selského rozumu, prostě je to všude, nejen u nás a v podstatě se nikdy nic nevyřeší, protože když, nedej bože, se něco začne řešit, tak to pak padá jako domino a to si žádná vláda nemůže dovolit, tak se to nakonec vrátí zase vše na začátek , nechá se to tak a jede se dál, akorát se to neustále okecává a probírá ze všech světových stran a za to jsou všichni královsky placeni z našich daní. Jistě pane ministře i jistě pane premiere.
 • Tak ted nevim. Mam ji zavidet a nebo ji litovat???
 • Skutečně není o čem psát. Máme málo problémů. Co tak probírat životopis všech jejích koní ?? To čtenáře bude určitě zajímat.
 • v.kubica
  a kdokoliv cituje Blesk se snižuje na úroveň bulváru, takže TISCALI .... fakt se styďte
 • To ja aspoň baba, ne jak ta pornocuchta Kateřina.
  • ještě to může dohnat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit