Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jako ve filmu, už se perou? Kdyby ze zákona museli konečně vypadnout z funkcí,tak jsme bez vlády, ale i toho švába na Hradě. Nejvíc mě dneska dorazilo, když ten šváb Dolejš prohlásil, že mobilní data jsou tak drahá, protože není konkurence. To už ztrácí rozum před volbami, kdo tady likvidoval konkurenci?

  • Co jiného se dalo čekat? Babiš alias Bureš už není komunista, ale stále se chová po komunisticku.

    BÝVALÝ KOMUNISTA JE TOTÉŽ CO "BÝVALÝ" ČERNOCH.

    • Je s podivem, že někdo ještě dokáže věřit ODS, 90 léta hovoří za vše, Vondra-Promotro jejich účastníkem. Oni to vlastně dělali šikovně, celou dobu ukazovali na komunisty a přitom "kradli", teď mají na paškále Babiše a zase se snaží dostat ke korytu.

      ODS se nejvíce ukázala v době pandemie, neudělali nic a jen brblali, když se jim to hodilo. Ubohá strana.

  • Nejsem členem Komunistické strany Čech a Moravy, ale abych podpořil masturbaci takových šibalů, jací nedůvěru nabídli, tak bych nejspíše učinil to samé.

    Pokud budou občané chtít, dají jim hlasy ve volbách. Oni vytvoří jakoukoliv koalu, jen aby se dostali ke korytům.

    A všem nám bude skvěle. Premiér Fiala, Pekarová, Bartoš, Jurečka a Richterová, inkvizitor Bartošek - no, elita (nebo jelita?) k pohledání. 

  • Tak se nám KIMCYP přiznal. Já jsem Moravák od narození a mojí rodiče rovněž. Ale ty jsi home erektus.

  • Erv, stále nevím za koho kopete. Připadáte  mi jako ten Prasáček. Ještě mi vysvětlete ,co je to za bandu s cizákem, nějaké HNUTÍ ANO.

    • vanhorne

      "nějaké HNUTÍ ANO."

      Ty nevis co je BRATRSTVO ANO? To je takovy podivny spolek lidi, kteri uctivaji koblihu a bojuji pry proti nejakym duchum, kterym rikaji korupce. Mozna je to nejaka nabozenska sekta, nevim. Jejich vudce je nejaky Babis, take znamy pod jmenem agent Bures. Ten bydli na nejakem hrade, ktery ma takove divne jmeno"Bocianske Hniezdo" se jmenuje. Rika se, ze to vybudoval pro nejake deti, mozna sirotky aby mohly cerpat nejake sirotci dotace. Tak dobry je to clovek.🤣 

    • KIMCID

      Nepopisuj sebe a svou rodinu

  • Paraziti, co se cpou do vlády, co se nacpali k Burešovi, kteří jsou na Hradě a nejlepší jsou Narodil se a hned krad, sociální demokrat. Kdo tu poslední bandu znovu zakládal. Najednou nějak zapomněl. To bude tím stářím.

  • Paraziti co žijí v mediální bublině se snaží svrhnout většinovou vládu a dorvat se ke korytům. To vše za nekřešťanské platy. Kdo by chtěl takové pracovníky ve své firmě???? Proto se tito poraziti uplatní leda v politice. Ve výrobním procesu nemají šanci se uživit. A to je prosím zákonodárný sbor. Ještě , že je jich jen menšina. Mediální bublina pomalu splaskla a tedˇ je třeba zase začít s 100x obehranou pseudokauzou, ostatní se nehodí do krámu.

  • Čekal snad někdo něco jiného? 

    Předvolební agitka "opozičních" stran a nic jiného...

    Ale zákony, které mají rektifikovat a projednat, zase "spadnou pod stůl"...

    • KIMCID

      Zákony jako třeba ten stavební? Nebo uznat LGBT komunitám svazek manželský? To ať raději nedělají nic! Jediná rozumná věc co měla včera projít schválením(nebyla v PS ale v Senátu)je právo bránit se zbraní.

    • A komunisti? Máme tu přece zákon č. 198/1993 Sb., kde se praví, že:

      - Komunistická strana Československa, její vedení i členové jsou odpovědni za způsob vlády v naší zemi v letech 1948 - 1989, 

      - a to zejména za programové ničení tradičních hodnot evropské civilizace, 

      - za vědomé porušování lidských práv a svobod, 

      - za morální a hospodářský úpadek provázený justičními zločiny a terorem proti nositelům odlišných názorů, 

      - nahrazením fungujícího tržního hospodářství direktivním řízením, 

      - destrukcí tradičních principů vlastnického práva, zneužíváním výchovy, vzdělávání, vědy a kultury k politickým a ideologickým účelům, 

      - bezohledným ničením přírody ..................................................................................................................................... TEĎ UŽ JEN TENTO ZÁKON ZAČÍT APLIKOVAT - ani po 28 letech nepozbyl platnosti...

      • Ale pane Janáku, víte přeci dobře, že tato politická strana už řadu let neexistuje a byla zrušená.

        Automaticky nahrazovat názvy - vypadá trochu účelově.

        A to právě Vy potřeba nemáte. 

      • dzixy

        Antone, připadáš mi jako komunistobijec. Pokud ano, uvědom si, že i je volí občané s právy, jaké máš i ty. Že by v Parlamentu v budoucnu scházeli, nic se nestane. Ale volí je více občanů, než např. TOPku, nebo "samozvané" starosty. Ještě se k nim může přidat Senát.

        • Antikomunismus je samozřejmost každého slušného člověka.NSDAP volili také občané  s právy, jaké máš i ty!

        • Starostům také voliči dali své hlasy - takže nejsou žádní samozvanci......

          • dzixy

            Samozvanci jsem "Starosty" nazval proto, že je svatou pravdou, že starosty nejsou, ani je nezastupují. Jenom jim ukradli jejich autoritu. Jakým starostou je, prosím, sám Rakušan?? A co potom další??? Probuď se.

            • Konkrétně - Vít Rakušan je bývalý, velmi úspěšný, starosta města Kolín...

               Jinak - už dávno nespím...😉

        • Tak - to bychom měli...

          Ovšem - NSDAP v roce 1933 volilo také "více občanů Německa, než např. ..."

    • Naprostý souhlas. Jedna komedie skončila a druhá začne.

      Takové akce odrazují člověka od chuti jít volit.

      Jedni jsou lháři, jiní podvodníci (jak se častují), tak proč potom volit jedny nebo druhé?

      Reprezentuje nás banda podivných individuí. Můj hlas si nezaslouží ani jedno to Bratrstvo kočičí pracky. 

  • Přesně tak dopadne celá opozice u voleb, a nic jiného si ani nezaslouží. 

    • Jsi si nějak jistý!Ten kdo má za vzor rudé teroristy a slovenského zloděje je  zralý na vyšetření v Bohnicích!

  • tobro

    Běžně to nedělám, ale dnes jsem celkem dlouho sledoval jednání ve sněmovně a konstatuji, že se soudruh Bureš nemá vůbec čeho obávat. Takovou plejádu fanatických blbců a hlupaček jako v DebilBlocku jen tak někde nenajde, fakt ne.. ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit