Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem taky rudej, protože piji kontušovku, kmínku a rum. Potom se nedivte, když si trochu ucvrknu do kalhotek a stává se ze mě rudoarmějec.
  • Koukám, že ten Bureš nám na tom obrázku nějak zrudnul. *1* *2* *15*
    • ovšem pokud mají volební heslo o tom, že kraje musí řídit úspěšní lidé, ne papaláši, tak je to trefa! Zatím je to tak, že na hejtmaství v Olomouci i Hradci dorazili zakuklenci, aby posbírali PC s podklady. Taková věc se nestane, když je základem drb babiny Málkové.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/416177-bratislava-zakazala-pyrotechniku-zakaz-plati-i-na-silvestra.html
  • To je nejlepší interpelace V. Filipa , kterou kdy přednesl.


    https://www.facebook.com/ czech.WeAreHereAtHome/videos/ 1607763889524573/
  • kdo se postaví ČEZu je pořádný frajer. A za to patří Panu Babišovi poděkování. Je to především profláknutá zločinecká organizace podporovaná státem. Na některé její gaunerské kousky nelze nikdy zapomenout. Vzpomínám si jak v době kdy ještě měla na kontaktních centrech pokladny, vybírala za platbu v hotovosti poplatek! Za výměnu velkých bankovek - vybírala na místě poplatek. A pak vám označí tato partička gaunerů pár chodníčků v horách turistickými značkami, ale všude umístí převeliké reklamy že to "zaplatila" ona. Vychcanost této zločinecké organizace je bezmezná.
    • Zjevně ty České Ekonomické Zrůdy jsou v převážné míře ti "bývalí". Chovají se tak. *16* *12*
      • Já volím české lihovarníctví.
      • co si volíš to máš
        • Nedostal jsem koblihu, tak jsem je nevolil. *1* *2* *15*
          • Zajímavé, čtyři "nesouhlasí", klikáček si mysli, že to "ví" líp než já. *2*

            Skutečnost je taková, že
            1) žádnou koblihu jsem nedostal.
            2) Burešovo ANO jsem nevolil.

            *1* *2* *15*
            • tak že jsi volil čssd
  • Má nebo nemá pravdu?

    http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/170038-dokument-projev-prezidenta-republiky-na-konferenci-rhodes-forum-2016/
    • Naše milé veřejnoprávní prostředky sice prohlašují,že v podnicích s většinovým podílem státu má rozhodující slovo ministerstvo financí.A ejhle,nerozhoduje ono ministerstvo,ale jakási komise s členy dle výsledku voleb.Proto budu volit Babiše,neomezovaného mafiány.
    • A proč ten hradní kolaborant mluvil rusky ? a proč není na pohřbu Perese v Izraeli, se kterým naše země už od jeho zrodu má ty nejlepší vztahy, narozdíl od ruských dovolenkářů, kteří 20 let okupovali naši vlast ?
      • Protože ty jsi blbec a neumíš pořádně ani česky.
      • Rusko nas neokupovalo vrat se domskoly moulo
        • Srandisto, od roku 1945 nás CCCP okupoval přes nastrčené komunistické zrůdy a od r. 1968 se nám sem na dvacet roků nacpali do vojenských základen. Když se jim jejich CCCP pos.al a rozsypal, tak se schlíplýma ušima a s ostudou odtáhli.
          • Tak jako ty Simone odtáhneš odsud s připochcanejma kalhotkama a posranou kriplkárou.
      • TUZEMANE,proč nejsi adresný a využíváš jiný námět.Prezident Zeman měl samozřejmě být na pohřbu jedné z největších 20ti osobností 20.století.Už proto,že Izrael je nejúžasnější národ lidské historie.A Peréz jeho zosobněním.Tím Česká republika dala přednost rusofilnímu setkání úchylných osobností před úklonou člověku kvality našeho T.G.Masaryka.Svět nás ale podle toho bude hodnotit.Byl jsem fandou žaloby prezidenta Klause za velezradu.Byl bych teď fandou i za žalobu současného prezidenta.Nejen za tento úlet.
        • Ty ani nespis, ty americka filcko Simonovko, abys nam sdelil tutu bebilitu..hi..hi
  • Jó ukrást ČEZ to není jako šlohnout JZD *13*
    • Zaměř se Escobare na jiné miliardáře ze zdárné privatizace.Oni by do politiky nešli,sviňárny by je zešvihali.On se odvážil.Se štítem čistým a proto se mu ho jím ohrožení snaží blátem poházet.
  • Pozor, aby se nám z Babiše nestal druhý severomoravský Mamula !
    • Jene,čímpak se Vám Mamula zadřel pod kůži?Byl to komunistický funkcionář,ale že by měl pod palcem ekonomiku a finance,to mi uniklo.Mohl byste své rčení ozřejmit?Asi víte víc.
      • Mamula se mi pod kůži nezadřel vůbec nijak. Nevím, kolik je vám let, ale většinou se ví, že VŠE, co tu bylo bylo pod kontrolou diktátu KSČ a Mamula byl považován za poloboha a taky tak jednal.
  • Která mafie bude mít navrch? Ono je to jedno, banky a nadnárodní monopoly vydělají tom či onom *1* *12* *1* *12*
  • Takže jeho prevoschoditělstvo nebude řídit stát jako (svůj) podnik?
    • Kéž by to tak bylo!Stát v podstatě potřebuje ke svému životu a rozvoji totéž co podnik.HMMM,víte vůbec co je to prevoschoditělstvo?Dosvidanja v novej vstreči,malčik.
      • Zdrastvuj malenkij rebjonok Simonko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit