Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Antiparoubek-ten slem z K U N D Y si zacal,tak se obrat na nej. *3*
  • Tak úplně to čisté není, protože např. Železná lady, ač jí všichni nenáviděli ani já jí nefandil, ale měla jednu dobru metodu, protože Anglie v tu dobu byla na kolenou, tak sama nelenila a prováděla systemticky kampaň pro občany, aby klupovali domácí zboží, jinak se stát bude zbytečně zadlužovat. To je Babišovi ukradené. Jde mu jen o peníze, stát i občané jsou mu jedno. Mladí jsou bohužel v tomto pole neorané, protože když řada starších hledlá vajíčka cz. tak vám klidně řeknou, že je to jedno a vezmou polská, že tak navyšuí denodenně zbytečně státní deficit jim nějak nedochází. Ve škole se učí teoreticky , ale prakticky jsou to nuly. Takže jedno to vůbec není. To umí zcela perfektně Švýcaři a to je bohatá země a něco takového, co provádíme my tu 23 let si oni nedovolí. I poslanci jsou tak vychovaní, že kontrolují při rekonstrukci jejich parlamentu, kdo co a kde vyrobil. Když přišli na to, že okna jsou z ČR, ač to byla švýcarská firma u nás, bylo zle. To je to co u nás chybí. Je třeba s tím začít, Mladí, ač studují , tak jejich myšlení je hodně primitivní a zahraniční řetězce, protože jiné tu nejsou toho využívají a zneužívají. Nikdo jiný než my sami s tím nehne.
  • Diky ty fetacka intelligence. *3*
  • *1* *1* *1* Za chvilku mas abstak-co potom?Hajzl mas pry totalne zablitej,ale zas je pravdou,ze jej nemas zachcanej a zasranej,nebot si zasadne pred vymesenim nesundavas kalhoty. *12* *12* *12*
  • Úroveň diskutujících je, jako vždy, vysoká
  • ... jeste tak umet psat, trotliku, to bys to roztocil, ze
    ... jebu te, jdu se dal bavit se vzdelanymi :)))
  • ... pise se "zapomnel", ty ubohy usmudlany vydedence spolecnosti :)))
  • OK-tak si nevsimej jinych a obtezuj pouze me.Vzhledem k tomu,ze jsi absolutni primitiv,nedela mi problem tve fetacke vyblitky srazit par slovy. *3*
  • No,mam radsi FLERET,ale na tvoji pyjpalici by byl lepsi kord-to mas pravdu zkundyhnise. *3*
  • ... miluji Babiše, dopomohl mi z Not CSSD udělat hlupáka "na entou" :)))
  • Zapomel si napsat,ze ten Pan Zeman je ostudou lidstva-a pakaz,jez jej volila neni nic jineho,nezli lidsky odpad.
  • ... pokracuj ve sve autobiografii, hloupe telatko :)))
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!,,,,,, *14* *14*
  • ... to by se ti tak libilo, jsem zde jenom kvuli tobe, duta hlavo, jsi totalne v hajzlu :)))
  • ... ty jsi šermíř, čuráčku, že píšeš o kordu?
  • Ale to vis,ze ano.
    Menecenym a zostalym se nema odporovat.
  • To jsem věděl hned po revoluci i bez Babiše, akorát zfanatizovaný dav s vyluxovanou šedou kůrou mozkovou to za nic na světě nechtěl vědět a připustit, přestože Prognostický ústav byla známá Jakešova věštírna a ta nemohla přinést privatizací bez právního rámce - tedy útěkem ekonomů před právníky nikdy prosperitu, ale rozkradení. Proto jsme se přetransformovali a proreformovali do banánové republiky bez banánů. Logicky uvažující jedinec s určitou dávkou znalostí a přehledu to musel vědět hned od počátku.
  • Co dela ta mrcha,jez mas doma a misto {;} ma kokota?Kouris ji ho? *6* *12*
  • Nejsi ty Note nakonec agent STB potažmo KGB ??
  • Nezaclanej v diskuzich zfetovana zrudo. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit