Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A není to náhodou jen reklamní tah? Aby se připravila půda k budoucímu "náhodnému úniku" těch "důvěrných" informací? Třeba je to nějaká investiční pobídka právě od té banky!?
    Mě samotného by zajímalo, co v tom mailu bylo tak strašně důvěrného - a to pochopitelně neinvestuji nemaje co. *13*
  • JAKÝ OMYL - Flákač a lajdák- vyhodit A NA HODINU. .. To jsou ti mlaďoši. Když se vše psalo ručně, nebo na psacím stroji - každý si dal setsakra majzla aby neudělal chybu a nemusel vše přepisovat. Holt včil Se to namlátí do klábosnice, prdlaj kontrolují a ono to nějak dopadne. Vždyt PŘEDNOST MÁ ZÁBAVA A KLÁBOSENÍ.. VELKÝ MANY MANY A ODPOVĚDNOST ŽÁDNÁ... ONO TO NĚJAK DOPADNE, V NEJHORŠÍM SE BUDEME SOUDIT S POSKYOVATELEM SLUŽEB, JEN ABY SE PROTEKČNÍ DĚŤÁTKO NEPŘEDŘELO.HANBA PLUT... FLÁKAČI A LEMPLI.....
    KONEC KONCŮ VIDÍME TO I ZDE NA TISCALI... těch chyb a hrubek až hanba, ale jim to nevadí.......
  • KIMCID
    tahle hloupost je možná jen v USA *7*
    • U nás je ta hloupost vyloučená?
      • KIMCID
        u nás je to real *1*
    • Myslíš, že v CCCP ty údaje vozí milicioněr na koni? *2*
  • Proč posílají důvěrné informace e-mailem? To "moje" banka nedělá, ta to posílá klasickou poštou.
  • Moc hezke. A proc mi po zruseni internetu u O2 hned druhy den vola Vodafone se svejma nabidkama? To je taky v poradku, nebo je muzu zalovat za zverejnovani osobnich udaju?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit