Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bárta je jen ukecanej póvl se slámou v hlavě.
    • Nechci se Bárty zastávat, ani nebudu, jen bych si dovolil srovnat obsah Bártovy hlavy a tvé. *1*
  • Někomu Bárta moc,a moc vadil,asi někomu šlápl na kuří oko.
    • Pro začátek se dotkl staveb dálnic a to stačilo. Jen by mne zajímalo co provedou s Kočí. Jak to, že na ní nedal ještě nikdo žalobu?
  • Pokud jde o Bártu tak všichni Toljové kvičí jak postřelené svi.ě. Ale že se Škárka nevzdala mandátu, to je v pořádku.
  • z mého pohledu jde o jednoduchou válku mafií. Jak se zdá, tak dinosausrká mafie odstavila pana Čunka, který by byl dobře volitelný a podle stejného scénáře byl odstaven i Bárta. Malý rozdíl je vtom, že Bárta má asi kde brát a bude se tvrději bránit. Jsem upřímně zvědav která strana zvítězí. O nevině Bárty jsem přesvědčen, rovněž tak o nevině Čunka.
    • Přikláním se k Vašemu názoru, sledujeme to trochu z povzdálí, "nitky" nevidíme...., ?! Je to "Velká hra"!
    • Asi tak. On jak se někdo pokusí přerušit ty letité vztahy mezi mafiány v ekonomice a mafiány v politice, tak brzy narazí. Divím se, že na Bártu neušili něco peprnějšího jako např. znásilnění nebo pedofilii.
  • i ta svin.. ví kdy má dost... *16* *16* *16*
    • No na ODS ani TOP 09 to vidět není
  • No, moc šance mu nedávám, ale když vidím Krejsovou, jako kandidátku odeesáků, tak to už snad raději toho Bártu. Popravdě řečeno, tak jako tak,pravice propadne stejně na celé čáře.
  • Bože, jak hluboko klesla úroveň naší politické scény......
  • Bárta poznal sám na sobě sílu loby, Skansky, Subtery atd. Opřel se do nich a do dvou měsíců musel opustit ministerstvo. Škoda že ve vládě není víc takových ministrů. Doufám že mu to v Plzni vyjde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit