Přejít na výpis diskuzí

Bárta chce kandidovat a Plzeň říká: Když se chce ztrapnit, tak to přetrpíme

17.4.2012 8:34
Danica Klein 13 příspěvků

Politici napříč politickým spektrem tvrdě kritizují Víta Bártu za to, že se coby nepravomocně odsouzený poslanec nevzdal mandátu. Věci veřejné mu ale stále vyjadřují podporu, přestože faktický lídr nejmenší vládní strany už do VV nepatří, neboť zde pozastavil své členství. Bárta chce kandidovat na hejtmana...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bárta je jen ukecanej póvl se slámou v hlavě.
    • Nechci se Bárty zastávat, ani nebudu, jen bych si dovolil srovnat obsah Bártovy hlavy a tvé. *1*
  • Někomu Bárta moc,a moc vadil,asi někomu šlápl na kuří oko.
    • Pro začátek se dotkl staveb dálnic a to stačilo. Jen by mne zajímalo co provedou s Kočí. Jak to, že na ní nedal ještě nikdo žalobu?
  • Pokud jde o Bártu tak všichni Toljové kvičí jak postřelené svi.ě. Ale že se Škárka nevzdala mandátu, to je v pořádku.
  • z mého pohledu jde o jednoduchou válku mafií. Jak se zdá, tak dinosausrká mafie odstavila pana Čunka, který by byl dobře volitelný a podle stejného scénáře byl odstaven i Bárta. Malý rozdíl je vtom, že Bárta má asi kde brát a bude se tvrději bránit. Jsem upřímně zvědav která strana zvítězí. O nevině Bárty jsem přesvědčen, rovněž tak o nevině Čunka.
    • Přikláním se k Vašemu názoru, sledujeme to trochu z povzdálí, "nitky" nevidíme...., ?! Je to "Velká hra"!
    • Asi tak. On jak se někdo pokusí přerušit ty letité vztahy mezi mafiány v ekonomice a mafiány v politice, tak brzy narazí. Divím se, že na Bártu neušili něco peprnějšího jako např. znásilnění nebo pedofilii.
  • i ta svin.. ví kdy má dost... *16* *16* *16*
    • No na ODS ani TOP 09 to vidět není
  • No, moc šance mu nedávám, ale když vidím Krejsovou, jako kandidátku odeesáků, tak to už snad raději toho Bártu. Popravdě řečeno, tak jako tak,pravice propadne stejně na celé čáře.
  • Bože, jak hluboko klesla úroveň naší politické scény......
  • Bárta poznal sám na sobě sílu loby, Skansky, Subtery atd. Opřel se do nich a do dvou měsíců musel opustit ministerstvo. Škoda že ve vládě není víc takových ministrů. Doufám že mu to v Plzni vyjde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit