Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra na cetniky a zlodeje jen kdo by se v tom mel vyznat,jednou hraji tak a pak obracene!Je to vysmech obcanum ,teatr co den -bud Tonda nebo Franta ma skandal
  • Je to výsměch, všechno postavené na hlavu. Bohatí podvodníci - mafiáni - osvobození, poškození - odsouzení, dokonce natvrdo. Soudy jsou k ničemu. Ty bych dal zavřít.
  • Je to pakarna v pakarenskym state. *12* *16* *11*
  • Tak se konečně ODS za pomocí Kočí a Škarky podařilo odstranit V. Bártu a následně i R. Johna. O to také celu dobu šlo, od doby kdy se na politické scéně objevil R. John a V. Bárta. Jde o vykonstruovaný politický proces. Pan soudce to jistě cítí a ví, nechápu proč tuto nejzásadnější věc nezmínil. Když nic jiného, tak aspoň odhalil podvod Škárky. Zajímavé, že pan soudce, který se jinak zdá velmi schopný, přešel klíčovou výpověď p. Pertlíčka. Bohužel, v naší zemi zatím nezávislý soud nemáme.
    http://www.novinky.cz/domaci/263937-nahravka-jak-zkousel-humluv-asistent-ziskat-svedka-proti-bartovi.html
    Z uvedené nahrávky
    Pertlíček: Oni toho Bártu chtěj prostě zničit, ty vole, a s ním všecky kolem, ty vole.
    • Ale, ale, celé to podivné uskupení VV nemělo za cíl nic jiného než umožnit té podivné fízlácké firmě ABL dostat se do politiky a ovlivňovat dění v naší zemi v prospěch "kohosi". A Johna si k tomu vybrali jako mediálně známou osobu a on jim ochotně dělá užitečného idiota.
      • Vážně? Ty jsi koukám kapacita. Prosímtě běž jim to říct. oni na tebe čekají.
        • Jirko, mýlíš se, nejsem kapacita, jsem jen obyčejný občan, který celý život poctivě pracoval, staral se o rodinu a učil se novým věcem. Pouze jsem vyjádřil svůj názor a zjištění, zda mám pravdu nebo se mýlím je věcí těch, kdo jsou za to zjišťování placeni.
  • Tak nevím, když někomu půjčím peníze a nepožaduji úrok, tak je to snad moje věc. Když je to dobrý kamarád, který je v nouzi, tak co je na tom špatného. Ovšem půjčit peníze bez písemné smlouvy je zhovadilost.
  • Nejdřív je všechny včetně celýho soudu zavřít aspoň na rok do blázince a potom basu natvrdo i celýmu soudu,nebo ať jdou nekam do varieté komendianti tam by se uplatnili!!!
    Člověk neví jestli se má smát a nebo brečet !!! Zkrátka ubohost,ubohost,ubohost !!!
  • Cha-cha-cha.. *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit