Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dzixy

    Opětovné zvolení Bartoše vůdcem "gangem ajťáků" pro mne znamená, že žádný z Pirátů a jejich voličů nemá žádnou sebereflexi a jsou loutky jeho sci-fi ideji. Překvapuje mne, že ani těch 20 zhrzených, kterým Bartošova předvolební agitace znemožnila dostat se do Parlamentu a měsíčně mít cca 150tis., že ani ti jej nekritizovali a podpořili jej dál řádit, lhát a pomlouvat. Zdá se, že je to začátek pádu podobně, jak to bylo s VV.

  • A koho to zajímá??????????????


  • Tak snad rozum zvítězil , ale ta fetka co se považuje za komunistku tak to je fakt silný hulení , iphone v kapse piercingem i na .íče a jak otevře hubu co slovo to perla , no holt nová generace komunistů (zdá se mi Jasánek že se vám nechce makat). Nová generace - makat můžou důchodci a vyhulenci budou spřádat komunistickou revoluci .😎

    • Jeden to přizná, jiný zatlouká. V čem zásadním se liší? 

      Je to věc Pirátů a mě je to docela jedno, kdo tuhle skupinu vede. Stejně je povede na okraj společnosti. 

      • máme zastupitelnou demokracii , nic lepšího na světě pro obyčejný lid není , tak se přece musíš zajímat kdo tě zastupuje😎

        A abych řek pravdu tyhle "rozkošný " komunisty co si myslí že nemusí makat a čumí do telefonu s nadějí že na ně budou makat ostatní , protestujou proti globalitě a svolávají se ebilním facebooku opravdu nemusím 

        • No když musím, tak musím.

          Zkuste se prosím zamyslet nad tím, co níže uvádí pan Realista.

          Asi to bude trochu složitější a víra a musení to nevyřeší.

        • To je právě ten obecně šířený mýtus o jakési chimérické "demokracii". Všichni o ní mluví, ale zatím ji ještě nikdo neviděl. Jediná DEMOKRACIE na světě, pokud je mi známo, je ve Švýcarsku, kde Lid, tedy ten Démos má kontrolu nad politiky a zemí skrze Referenda. Všude jinde je Stranokracie, tedy nekontrolovaná vláda stran. 😉

          • jojo švajc , až na to že si tam jeden čas schovávali prachy všichni lumpové a spousta prachů osiřela . Fondy které okradly Američany a celý svět v 30 letech , přivedly k moci Hitlera , toho zlata  z 2 války co zůstalo bezprizorního , každej diktátor po19 45 do nějakech 2000 si ukládal  a když skončil myslíš že ty prachy banky vrátily? , jo jak říká hloupý Vašík peníze nejsou černé ani bílé , některé státy z toho bolí palice i po 50 letech  Je pravdou že alespon maj klid , ale učet platí jiní a ty ten klid nemaj😎

      • To i komunistou byl MAN jen krátce. Ten se stal členem i bez kandidátské doby. Pak to byl přece velký sociální kdemohkrad.

      • Taky je mi lhostejné, kdo vede jakou sektu. Co mi vadí, že se mi  nějaký politruk vnucuje do života ačkoli o něj nestojím a žádné svolení jsem mu nedal. Ať se stará o své stranické ovečky a mne nechá na pokoji....

  • Vstup do vlády Petra Fialy (ODS) podle něj musí Piráti brát jako možnost měnit věci v Česku ve prospěch občanů. 

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Už třicet let posloucháme od všech možných politruků ze všech možných stran, kdákání, že prý "chtějí dělat věci ve prospěch občanů". Tak mi nejde na rozum, jak je potom možné že ten stát je natom rok od roku hůře....?😯

    Nebylo by lepší neschopné straníky vykopat ("chceme přece jen jejich prospěch" 😉 jak se s tou frází oni s oblibou ohánějí) A DOSADIT TAM NESTRANICKÉ MORÁLNÍ ODBORNÍKY????

    • vanhorne

      "kdákání, že prý "chtějí dělat věci ve prospěch občanů"

      Nejvice kokrhal soudruh estebak Bures. Jeho posledni predvolebni kikiriki "Budu za vas bojovat az do roztrhani".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit