Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... není zde nad to, nepátrat po tom, jestli nějaký primitiv reagoval na odkopnutí :))))
    • mne ještě žádný kluk neodkopl *10*
  • ... jenom slaboch se nechá strhnout zlodějem nicku, který si nikdy nevrzne :)))
    • já vržu pořád *3*
      • ... vím, máš mohutné dlaně vidláka, už na tvé blití nebudu reagovat :)))
        • proč ? *9* myslel jsem, že to mezi námi jiskří
          • ... napsal jsem ze soucitu s nemocným, to s jiskřením nemá nic společného, jebu tě :)))
            • áno jebaj ma súdruhu *14*
  • na Russia Today hodnotily tyto baterky a články které nyní vyvíjí Ruská Federace na pokyn pana prezidenta Putina budou uchovávat elektrickou energii i několik let
    takže trapná akce amrdólců je k smíchu *7*
    • Lepší bych to nenapsal.
      • břehu už jsi se líbal s chlapem ?
        • ... já ještě né ale nejraději bych dal pusu Simonovi, štípanou :)))
          • ... můj zloděj nicků je největší primitiv, není nad to, udělat z něj sebevraha, dám to :)))
            • ... ty takový pitomec nemůže z nikoho udělat sebevraha. Já to vím, ty to víš a všichni to zde na diskuzi vědí, stačí na tebe poslat BIJEC pitomečka a spácháš sebevraždu ty kapslíku: )))
          • *14* mám doma nové sikovky, nechal bych se poštípat
            • ... to je lepší sekyrka :)))
      • dík *14*
    • absolutní souhlas, mám stejné informace
  • ... já mám rád z kundýý smrad. Simonko necháš mě čmuchnout :)))
    • jsi ubohý, ruský hulvát
      • ... když ty tak krásně smrdíš, Simonko :)))
        • ... jsi tak krásně primitivní, že ti nedojde, jak jsem nadšen, když nula použije můj nick :)))
          • ... to jsem rád, že mě inteligent tvého formátu, tak chválí. A nyní si běž čmuchnout Simče do rozkroku, abys načerpal tolik potřebnou energii a mohl nás dále obšťastňovat svými moudry, drahý příteli :)))
      • ... díky, ale buď u posledního póvlu nad věcí, nejlépe s*r na čur*ka :)))
        • fenomenální, vyvážené, vtipné

          ať žije Zeman
  • ... je zde plno primitivů, největší se spolehlivě pozná podle používání slova "havloid" :)))
  • Co éto elikriná?
    • No je to v drátech, není to vidět když na ten drát šáhneš tak dostaneš ránu neviditelným klackem. *1* *2* *15*
  • Ivane! Překlikávat pravdu a šířit naši demagogii jsem poručil!
    Jinak se tvoje děcka z gulagu nedostanou!
    • Jistě babčo Simčo.
  • U nás v CCCP nic neobvyklého.My skladujeme všecko, protože nevíme, kdy kde co zas nebude, nebo bude!
    • A když se to někomu nelíbí, tak ho z USA zasypeme raketami, nebo pošleme demokratickou pomoc z NATO.
      • To ZlodějNicku:
        Putler by taky zasypával, kdyby se nebál, že by se mu potom dostalo "poučení" a CCCP by přestal existovat. Raket má CCCP dost a atomových bomb taky, však si na nakrad dost našeho uranu. *16* *1* *2* *15*
        • Ano, velmi správně babčo Simčo.
      • *1* *1* *1* *1* *1*
      • Ivane říkal jsem nenápadně a chytře! - 25 rubl!
  • Ano obnovitelným alternativním zdrojům. Jejich principy už jsou dávno známy. Monopoly zdržovány. Oni totiž potřebují systém jak na tom trhnout a nasadit správně "tachometry". Na světě je v podstatě všechno zadarmo. Nic proti tomu, vše pak technicky zřídit něco stojí. Mělo by to mít ale rozumné mantinely. Zatím bohužel jsme pak jak rukojmí a vazalové"někoho" kdo se chová neomaleně a nemalé zisky mizí neznámo kde. Jen systém to potřebuje zařídit tak aby se vydělávalo a ten"někdo" Pan Monopol náhodou nezchudl a neměl moc a kontrolu. Vytváří se pak dojem jejich nezbytnosti a důležitosti že bez "nich" by to nešlo. Jako ta nepochopitelná situace našich solárních baronů...Kdo jsou ti nám neznámí? Komu vyhovuje toto krytí?
  • U nás v CCCP to známe už dávno. Skladujeme baterie na věčné časy! Co když se někdy budou hodit?
    • to pak ukradneme nick a nablijeme spoustu slívovin. Tak jak to umíme jen my havloidi *5*
      • ... ano, jsi nepoužitelný degen :)))
      • Umíš to dobře Kulihachu BTW. *1* *2* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit