Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koho to proboha zajímá?? Proč to sem dávaj??
  • To,že na internetu píše za někoho někdo jiný to už mně připadá běžné.Pokud někdo píše za mne rozumně tak mně to nevadí.Pokud píše někdo teletiny,tak se přes to snažím přenést a uvést vše na pravou míru.
  • to tam dala cssd nebo komunisti.jestli je nekdo trapny tak ses to amy.tohle je politicky boj vedeny vlastenci proti cizakum.
  • keksicekkolacek
    Re Amy.A co svoboda projevu a svoboda tisku? Vracíme se do let hluboké totality a na nohách máme sedmimílové boty.Stačí,že Internet blokuje stránky o utocích Romu na manželský pár v Ostravě,při kterém mimo jiné znásilnili Romové bilou ženu a manžela,který ji bránil surově stloukli.Horší totalita,než za vlády KSČ v 50.letech je nyní v podání ODS,TOP 09,VV. *9* *13* *10* *16*
    • Mně osobně už současný politický svinčík připadá horší než za komunistů.A to jsem byl nucen se,za komunistů,za jejich kritiku, prošlápnout až k okresnímu soudu.
  • Vážení,
    nedávejte prosím zdarma prostor v tisku a internetových portálech slovním průjmům nevýznamného trapného státního úředníka Bátory.
    Nikdo na ně není zvědavý.
    • Co to meleš za ho.na? Dej se na modlení nebo běž fnukat ke komoušům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit